320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sõbrad, täna otseülekanne Nõmme Kalju - Tallinna Kalev mängult alates u 19:15. Vaadata saab otse.err.ee/jalgpall või sport.err.ee Kommentaatorid on Tarmo Tiisler ja Marek Lemsalu! Esmakordselt (vist üldse meistriliigas?) on olemas ka mäng venekeelse reportaažiga ja leitav on see aadressilt rus.err.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Njaa, Tarajev võeti õnge tundub, tõesti: http://ohtuleht.ee/525571

      Muus osas, kuidas tiitlikaitsja fännid ise kommenteerivad, oli siis kehv mäng tõesti? Pidi olema, kui Prins meeskonna vaheajal platsile kupatas, ei?
      Esimene poolaeg oli ikka väga masendav jah. Kadriorg ei luba see hooaeg veel maikuu teises pooleski väga hästi maast söötu lükata, aga kui mängida ühe tipuründajaga, kelleks ei ole Neemelo, taguda ainult pikka, ning vastastel on keskkaitses Premium liiga üks paremaid õhuvõitlejaid Koca, siis oli keeruline midagi säravat loota. Teisel poolajal vajalikud muudatused ning siis läks juba täitsa ilusaks, kuigi tundus, et 1. värava puhul võttis Toshi vahetult enne skoorimist palli käega omaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Kadriorg ei luba see hooaeg veel maikuu teises pooleski väga hästi maast söötu lükata
        Kadriorg on Hädaorg sel aastal pigem. Viimatine mäng, mis ma vaatasin... Leva-Paide äkki? Telekast kanti igatahes üle, tifo tegemise taustaks mängis - see plats on hullumeelselt sitt ju. Kas Sportlandile üleviimist ei oleks mõistlik ajada olnud või ülepea Sportlandil mängida kuni Hädaorus mingigi murukate peale tuleb? Ma ei näe küll, kellele sellisel songermaal mängimine kasulik võiks olla. Eriti Kalju seisukohast, tehnilisem meeskond ju, kel lõhkuvate nõrgemate vastaste vastu sellevõrra oluliselt raskem sellisel platsil?

        Ja mida Prins sellise koosseisuga taotles? Lihtsalt mingi kummaline karistus? FLora vastu karikafinaalis on üks asi, mättamängus Kalevi vastu hoopis midagi muud. Toomet, Šišov + tornid maha võtta sellises mängus, veider. Sisekliima persses või mis värk?

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Kadriorg ei luba see hooaeg veel maikuu teises pooleski väga hästi maast söötu lükata, aga kui mängida ühe tipuründajaga, kelleks ei ole Neemelo, taguda ainult pikka, ning vastastel on keskkaitses Premium liiga üks paremaid õhuvõitlejaid Koca, siis oli keeruline midagi säravat loota.
          Ah, puhka jalga sellise põhjendusega. Nagu te mängiks mingit teistsugust taktikat peale selle, et Teleš avab lükikesega Bärengrubile, kes pika ette taob. Täpselt samamoodi mängisite te ka karikafinaalis ja mängite ka siis, kui muru parem. Tundub, et see Kalju tehnikapagas ootab mingit imelist avanemist, kui muru on suvel selline nagu vaip. Eks jään huviga euromänge ootama. Kuigi olen enam kui kindel, et pikka taote te ka nendes mängudes. Pigem on asi ikka meeste kvaliteedis, mis tundubpäris kesine olevat.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Kadriorg on Hädaorg sel aastal pigem. Viimatine mäng, mis ma vaatasin... Leva-Paide äkki? Telekast kanti igatahes üle, tifo tegemise taustaks mängis - see plats on hullumeelselt sitt ju. Kas Sportlandile üleviimist ei oleks mõistlik ajada olnud või ülepea Sportlandil mängida kuni Hädaorus mingigi murukate peale tuleb? Ma ei näe küll, kellele sellisel songermaal mängimine kasulik võiks olla. Eriti Kalju seisukohast, tehnilisem meeskond ju, kel lõhkuvate nõrgemate vastaste vastu sellevõrra oluliselt raskem sellisel platsil?
            Kui sa vähegi midagi antud teemast teaksid, siis ei ajaks sa nii lolli juttu. Igal pool ei ole kevadel alates veebruarist kaitsvat kile soojapuhuritega peal. Kadriorus läks sulas viimane lumi platsilt 13.aprill, murutööd said alata mõned päevad hiljem. Esimene mäng oli juba umbes paar nädalat tärast tööde lõppu. Kas sa tõsimeeli eeldad, et meie kliimas, kus mõned nädalad tagasi oli kohati öösel veel nullilähedased kraadid, kasvab muru kuu ajaga suurepäraseks? Lisaks sellele oli tänane mäng juba viies tänavusel hooajal. Kui Levadia-Paide mängus oli seis suht kehv tõesti veel, siis täna oli pilt juba täiesti okei ja ca kahe kolme nädala pärast on plats nagu kulda. Nii lolli juttu kui mingi Sportlandile kolimine on muidugi raske kommenteerida.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Ah, puhka jalga sellise põhjendusega. Nagu te mängiks mingit teistsugust taktikat peale selle, et Teleš avab lükikesega Bärengrubile, kes pika ette taob. Täpselt samamoodi mängisite te ka karikafinaalis ja mängite ka siis, kui muru parem. Tundub, et see Kalju tehnikapagas ootab mingit imelist avanemist, kui muru on suvel selline nagu vaip. Eks jään huviga euromänge ootama. Kuigi olen enam kui kindel, et pikka taote te ka nendes mängudes. Pigem on asi ikka meeste kvaliteedis, mis tundubpäris kesine olevat.
              Põhjendusega? See oli pigem pretensioon, et sellise valiku ja taktikaga peale mindi. Ja ma ei leia, et pika palli mängimine häbiasi peaks olema. Mängukäik, mis täna teatud põhjustel I p.a absoluutselt ei toiminud. Kvaliteet, mis muidugi väga kesine, on jätkuvalt tabeli esimest rida jagamas.

              Kommentaar


                Ja ericbana, mis taktikaga peale läheksid kui sul kasutada tipus üldjuhul Neemelo - Voskoboinikov?

                Kommentaar


                  Oh sa raisk, kus Ericbana on käima läinud viimasel ajal, hakka või mööda seinaääri käima. Ma muidugi vabandan, et härrat ärritasin. Lihtsalt mainin härra raevuhoo vahele, et untermenschist võhik ei eeldagi, et täna ja kohe peaks olema peegelsile muru maas, sest tiitlikaitsja mängima läheb, aga kui Infonetile kõlbab parema puudumisel Sportlandil mängida küll ja suht kenasti sealjuures, siis poleks ehk sellesinase Kadrioru platsitingimuste mõistlikumaks muutumise kiirendamise heaks härra enese viidatud paarinädalase tarvilise aja paar mängu Sportlandile kolida väga põhjendamatu mõte?

                  Veelkord väga vabandan ärritamise pärast. Kohe lükkan seljaga ukse lahti ja kaon, teatan alandlikult.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Oh sa raisk, kus Ericbana on käima läinud viimasel ajal, hakka või mööda seinaääri käima. Ma muidugi vabandan, et härrat ärritasin. Lihtsalt mainin härra raevuhoo vahele, et untermenschist võhik ei eeldagi, et täna ja kohe peaks olema peegelsile muru maas, sest tiitlikaitsja mängima läheb, aga kui Infonetile kõlbab parema puudumisel Sportlandil mängida küll ja suht kenasti sealjuures, siis poleks ehk sellesinase Kadrioru platsitingimuste mõistlikumaks muutumise kiirendamise heaks härra enese viidatud paarinädalase tarvilise aja paar mängu Sportlandile kolida väga põhjendamatu mõte?

                    Veelkord väga vabandan ärritamise pärast. Kohe lükkan seljaga ukse lahti ja kaon, teatan alandlikult.
                    Su teatraalsust ei viitsi ma kommenteerima hakata. Aga see initsatiiv, et kevadel võimalikult vara murule saaks, tuleb siiski klubide ja liidu poolt väga selgelt. Minagi vaataks pigem kevadel paar vooru rohkem kunstmurul mängu, kui äsja murutööde alt tulnud suht liivasel väljakul pusimist. Aga sageli püütakse hooaja alguses vägisi neid mänge murule suruda. Kusjuures selline vägistamine võib kogu hooajaks põntsu panna kattele. Sul aga soovitan tänase mängu kokkuvõtted ETV veebist ülevaadata. Saad kohe aru, et kvaliteet on võrreldes Leva-Paide mänguga märgatavalt muutunud ja mingit põhjust kuhugi kunstile kolimiseks ei ole. Täiesti korralik väljak, mis on praegusel hetkel selgelt eesti paremuselt teine. Selles pole mingit küsimustki.

                    Tegelikult on see probleem üldse sügavam ja algab üldse sellest, et miks ei võiks hooaeg hiljem alata ja suvel tihedamini mänge olla.

                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Ja ericbana, mis taktikaga peale läheksid kui sul kasutada tipus üldjuhul Neemelo - Voskoboinikov?
                    No algab kõik üldse sellest, et miks üldse valida ründeliini nii ühesugused mängijad. Juba see kitsendab oluliselt võimalusi taktikat muuta. Aga aru ma ei saa, miks Kalju püüab mängida keskelt pika palliga. Ehk siis kirjeldatud varianti Teleši, Bärengrubi ja Neemeloga. Neemelo võtab alla, hoiab natukene... Ja mis edasi? Kuhu ta jätkab? Kellele? Selline taktika toimiks, kui ründepartner oleks teist tüüpi mängija. Ma ei mõista, miks Kalju ei mängi rpóhkem läbi äärte. Rohkem äärte avanemisi ja sealt siis terav kasti, kus Neemelo pikkusega midagi ära võib teha. Selliseid lahendusi oli täna minimaalselt. Kalju ääred on piisavalt teravad ja kiired ka, et suudaks ka 1-1 ette võtta, vastane üle mängida ja korralik pall kasti lüüa. Mõistlikum igatahes kui see, et Neemelo võtab 30 kaugusel väravast seljaga värava poole palli omaks ja siis püüab mingit jätku leida, mida ei tulegi lõpuks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Su teatraalsust ei viitsi ma kommenteerima hakata.
                      Ma ka ei viitsi su uptight pricklikku stiili kommenteerima hakata. Oleme tasa.

                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Aga sageli püütakse hooaja alguses vägisi neid mänge murule suruda. Kusjuures selline vägistamine võib
                      kogu hooajaks põntsu panna kattele.
                      Sellest võiks alustadagi. Antud hetkel ma ei näe olulist vahet, kas surutakse neid mänge sinna hooaja algul või siis, kui veel maikuus on tegemist rohututtidega liivaväljakutega, mis ilmselgelt veel praavitamist tahaksid. Seda enam ei saa ma su pröökamisest aru. Tänase koha pealt möönan, et olles mängu kokkuvõtte üle vaadanud, on vähemalt kaamerapildi põhjal Romario kriitika veits alusetu. Leva-Paide ajal oli asi sitapoolne, keskstaadioni olukord ei olnud-ole ka oluliselt parem. Klubide initsiatiivi murule pääseda peab ka mõistma, aga seda kummastavam on mitte ainult fännide, vaid ka treenerite ja mängijate endi suust nendesamade muruplatside kohta hiljem kriitikat kuulata...

                      Veits iisimat ättituudi, saab rahulikult rääkida küll. Teatraalne, tramaivõi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        No algab kõik üldse sellest, et miks üldse valida ründeliini nii ühesugused mängijad. Juba see kitsendab oluliselt võimalusi taktikat muuta. Aga aru ma ei saa, miks Kalju püüab mängida keskelt pika palliga. Ehk siis kirjeldatud varianti Teleši, Bärengrubi ja Neemeloga. Neemelo võtab alla, hoiab natukene... Ja mis edasi? Kuhu ta jätkab? Kellele? Selline taktika toimiks, kui ründepartner oleks teist tüüpi mängija. Ma ei mõista, miks Kalju ei mängi rpóhkem läbi äärte. Rohkem äärte avanemisi ja sealt siis terav kasti, kus Neemelo pikkusega midagi ära võib teha. Selliseid lahendusi oli täna minimaalselt. Kalju ääred on piisavalt teravad ja kiired ka, et suudaks ka 1-1 ette võtta, vastane üle mängida ja korralik pall kasti lüüa. Mõistlikum igatahes kui see, et Neemelo võtab 30 kaugusel väravast seljaga värava poole palli omaks ja siis püüab mingit jätku leida, mida ei tulegi lõpuks.
                        Usun, et Kalju oleks väga tänulik, kui sa leiaksid mõne vastaval tasemel eestlasest ründaja, kes oleks vaba agent. Ehk kohalike mängijate valik on nii piiratud ja kui oli võimalus Vosko Kaljusse tuua, siis pidi seda varianti kasutama. See, et leegionäridega alt mindi, on muidugi juba omaette teema. Ja eks Jevdo pikk vigastus pani kah paraja põntsu.

                        Ideaalses plaanis võiks praegune pilt toimida, kui Toshi mängiks ka kaht ründajat kasutades veidi kõrgemal. Keskkaitsjad alustavad pikaga Neemelo peale, kes üritab jätkata Toshile, kes omakorda otsib läbisöötu Voskole või üritab lühikesega leida ääri, kes sealt läbi murdma peaksid. Selleks on aga Prins veidi liiga konservatiivne. Kui pika palliga äärele viia, siis paraku meie liigas juhtub üldjuhul, et palli töötlemine ei ole piisavalt kvaliteetne ning diagonaal lendab otse auti või surmatakse pall endast liiga kaugele, kus kaitsjal juba lihtne klaarida.

                        Ja suvisele CL eelringile vastu vaadates, siis vaevalt me seal Horvaatia, Poola, Šoti või kelle iganes meistri vastu palli hoidma läheme.

                        Kommentaar


                          Aga ikkagi,miks Melts kinga sai? Kas Prins solvus ,lasi mõne pisara ning siis läks kaebama?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Mis mõttes kinga sai?

                            Kommentaar


                              Kui sul on stabiilne egotripp ja sa suhtud mitte lugupidavalt klubi sümboolikasse,siis tagajärjed ongi sellised
                              b-day

                              Kommentaar


                                Keegi räägiks äkki täpsemalt, mitte ei teeks mingeid lambiseid ümbernurga vihjeid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X