320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    laenust ju jutt, mitte üleminekust


    "Tartu Jalgpallikool Tammeka jõudis kokkuleppele Eesti noortekoondislase, kaitsja Hindrek Ojamaaga. Vastavalt kokkuleppele mängib 19-aastane Ojamaa Tammekas esialgu hooaja lõpuni. 2014. hooaja esimesel poolel kuulus Hindrek Ojamaa Nõmme Kaljusse ning varem Tallinna FC Levadia ridadesse."

    Kuna pole mainitud Kaljut, siis võib ju eeldada, et mängija tuli päriseks (hooaja lõpuni ) Või siiski mitte?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Ta on hetkel siiski pigem endine noortekoondislane, viimati mängis 2013. alguses U-19, U-21 pole kutsutud paraku ei lähe tema karjäär venna jälgedes, äkki peaks ka välismaale minema?

      Kommentaar


        Kas minema välismaale põllutöödele?

        Kommentaar


          Nii palju kui ma aru saanud, siis päris seda tuhhi poisis ei ole mis vanemal vennal.. Loodame, et saab Tammekas uue hingamise. Noortest äärekaitsjatest näitab Kaljus head potentsiaali hoopis hiljuti 18 saanud Hendrik Pürg, kel 2014-st aastast on 693 koondiseminutit kogunenud. Ja eilsest ka 64 Euroopa liiga minutit

          Kommentaar


            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            Hendrik Pürg
            Henrik Pürg*

            Kommentaar


              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
              Kaastunne selle pärast, et JPH kõrgetel kindralid võiksid oma klubilistest sümpaatiatest ja antipaatiatest kaugemale näha. Miks? Sest klubid on koondise vundament! Kui läheb hästi Eesti klubidel, hakkab hästi minema ka rahvuskoondisel. Näiteks Flora sümpaatiaga Kojamees oli Kalju sektoris meitele häälekalt kaasa elamas.. Aga see selleks ja veelkord tervitus kõigile kes Kaljule kaasa elasid. Kasvõi mõttes!
              Ma olen sinust ilmselt ikka mitu-mitu ja veelkord mitu aastat kauem koondist aktiivselt toetanud ja natuke naljakas, et tuled nüüd rääkima, nagu ma oleks koondise vastane, sest ma ei ole Kolju poolt!

              Litsiks mina ei hakka käima ja Koljule ega kellegile teisele Eestis peale Tallinna Kalevi ja JK Jalgpallihaigla ma aktiivselt kaasa ei ela. Olgu selleks euromäng või liigamäng.
              See et sa enda arust oled fänluse jumal ja pagan teab mis, on sinu enda probleem.

              Enne pooldan Infoneti ja nende noortetööd, kui Kolju ja sisseostetud brasiilia vendi ja vanu koondislasi, kes välismaal hakkama ei saa.
              Panustage natuke oma gloory-glooryst kaugemale, olge JK Nõmme Kalju nimele väärilised! Oleksite kohe sümpaatsemad, aga praegust õnnetusehunnikut ei suuda kuidagi endale sümpaatseks muuta. FC Heathcliff

              Maksuvõlglase kohta oled päris kõva ärpleja JPH teemal!

              Kommentaar


                Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                Kas Eino Puri ei saagi mängida euroopa liigat kui nüüd peaks juhtuma et Lech võidetakse?
                Peaks saama küll. Enne kolmandat eelringi saab meeskonda uusi mehi registreerida, ringi kahe mängu vahel seda teha ei saa.

                Kommentaar


                  kuule, oskar, sa oled ikka hullumeelne klaviatuuriklõbistaja, tõsiselt ka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Ma olen sinust ilmselt ikka mitu-mitu ja veelkord mitu aastat kauem koondist aktiivselt toetanud ja natuke naljakas, et tuled nüüd rääkima, nagu ma oleks koondise vastane, sest ma ei ole Kolju poolt!

                    Litsiks mina ei hakka käima ja Koljule ega kellegile teisele Eestis peale Tallinna Kalevi ja JK Jalgpallihaigla ma aktiivselt kaasa ei ela. Olgu selleks euromäng või liigamäng.
                    See et sa enda arust oled fänluse jumal ja pagan teab mis, on sinu enda probleem.

                    Enne pooldan Infoneti ja nende noortetööd, kui Kolju ja sisseostetud brasiilia vendi ja vanu koondislasi, kes välismaal hakkama ei saa.
                    Panustage natuke oma gloory-glooryst kaugemale, olge JK Nõmme Kalju nimele väärilised! Oleksite kohe sümpaatsemad, aga praegust õnnetusehunnikut ei suuda kuidagi endale sümpaatseks muuta. FC Heatcliff

                    Maksuvõlglase kohta oled päris kõva ärpleja JPH teemal!
                    aasta postitus! mingil mängul õlle minu kulul!

                    Kommentaar


                      Oskaril on õigus. Kahjuks või õnneks.

                      Kommentaar


                        Ahh igaühel on õigus omadele sümpaatiatele! Peace-out ja nautige nädalavahetust!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Ahh igaühel on õigus omadele sümpaatiatele! Peace-out ja nautige nädalavahetust!

                          Veits nõme internetpoksi jälgida....

                          Aga.....

                          Igal klubil on oma strateegia, kui Kalju leiab, et Nunez Puri Ahjupera jne on praegustest noortest tugevamad siis sellisel point of view'l kindlasti on õigus eksisteermisele. Ma ei usu, et Kalju juhtkond ei monitoori oma akadeemiat. Keda on võtta neid võetakse, kui noor tahab läbi lüüa see lööb ka läbi - selleks näiteks on Pürk, keda mängu ma väga nautisin. Igal klubil on oma ees-ja sihtmärgid - kui tõesti pole selliseid noori kes on valmis toptasemel siin ja praegu mängima siis pole muud teed kui palgata ntx Puri, Quinteri jne. Nõmme Kalju akadeemia on üsna noor asutus - kohe produtseerima hakata 100+ kogustes et Prins, Getulio ja batono Zauri ei teaks kuhu neid noori panna - ei ole selleks veel Kalju akadeemia võimeline. Oodake veidi, küll tulevad sellised ajad....
                          Infoneti lugu veits teistsugune - seal enne Bercy ja Atletiku ühenemist oli juba noorteklubi SK Bercy ja lisaks sai Infonet oma lipu alla kutsuda nii palju andekaid vene noori kui palju vaja on......

                          Veel kord rõhutan - igal klubil on oma strateegia, ainsad klubid kellel seda pole Sillamäe ja Jõhvi.... Seega rahunege maha härrased ja võtke Mürgli nõu kuulda - nautige nädalavahetust ja jooge õlut ka!

                          Tervitustega Kudrukülast
                          Wironia

                          Kommentaar


                            Neljapäeval jooksis raskes ja tähtsas mängus Kalju eest väljakule suisa kolm noortekoondislast: Pürg, Ainsalu ja Kirss. Seega pole see olukord nii hull midagi. Tõsi, oli tegemist sundkäiguga, aga kutid said järjekordse võimaluse end treenerile tõestada. Nüüd kus koolid läbi, peaks noori rohkem ka PL platsil nägema. Olevat kooli ja esinduse trennide ühildamatus ka ju üks põhjustest, miks järelkasvu väga kõrgliigas näinud ei ole. Paslik oleks ära mainida, et Kalju noortesüsteem on oma 600 lapsega üks Eesti suurimaid (aga ka noorimaid) ja küll me näeme veel noori Kaljukaid ka oma riigi eest tegusid tegemas..

                            Aga tegelikult olete te kõik lahedad, sest valutate Eesti jalgpalli pärast südant! Mis sest, et arvamused alati ei ühildu.. Kuid kas peakski? Aga jah nüüd õlut ja päikest!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Neljapäeval jooksis raskes ja tähtsas mängus Kalju eest väljakule suisa kolm noortekoondislast: Pürg, Ainsalu ja Kirss. Seega pole see olukord nii hull midagi. Tõsi, oli tegemist sundkäiguga, aga kutid said järjekordse võimaluse end treenerile tõestada. Nüüd kus koolid läbi, peaks noori rohkem ka PL platsil nägema. Olevat kooli ja esinduse trennide ühildamatus ka ju üks põhjustest, miks järelkasvu väga kõrgliigas näinud ei ole. Paslik oleks ära mainida, et Kalju noortesüsteem on oma 600 lapsega üks Eesti suurimaid (aga ka noorimaid) ja küll me näeme veel noori Kaljukaid ka oma riigi eest tegusid tegemas..

                              Aga tegelikult olete te kõik lahedad, sest valutate Eesti jalgpalli pärast südant! Mis sest, et arvamused alati ei ühildu.. Kuid kas peakski? Aga jah nüüd õlut ja päikest!
                              nõmeda kolju noortesüsteem on üles ehitatud ainult selleks, et klubi pearahadega toita…see mis seal lastega tehakse on pehmelt öeldes piinlik…

                              Kommentaar


                                Nonii. Lech võitis Poola liiga esimeses mängus kodus Piast Gliwice 4:0. Priity ehk oskab täpsemalt rääkida, et mis tasemega vastane ja kuidas üldiselt Lech tundus. Aga mängiti tühjade tribüünide ees ja fännid vaatasid mängu nii:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X