320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev
    1. nov 13:00, Kadrioru staadion

    Kaks punkti vahet. Jääte veel medalist ka ilma kui nüüd jala väga sirgeks lasete. Viimases voorus on Sillamäel küll selgelt raskem vastane aga kõik on võimalik.
    Medal medaliks, Eurokoht on kindel Vanasti oli tähtis kas, 3-s või 4-s koht.

    Kommentaar


      Bärengrubil on see aasta korjatud kokku rohkem punaseid kaarte, kui kogu oma eelneva karjääri jooksul Eesti liigas mängides, sh. Flora eest.

      Osalt ka seetõttu loodan, et ehk enam koondisesse ei kutsuta.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Šisovi võiksite küll rahulikult pensile ära lasta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Kas keegi tahab teha diili kasti õlle peale? Olen vabalt nõus vahele panema, et Kalju lõpetab Sillamäest ees pool. Budu, sinu võimalus.
          Nu Silver, helistasin Sillamäe omadele ja lubasid aidata mul selle kasti ikka saada . Samas kui Kalju tahab kunagi veel meistriks tulla,siis peaks osad orjalaevadega tulnud saasta + Prinsist vabanema!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Selleks ei pea ka meistriks tulema, et Kaljust eespool olla
            23.02.2014

            Kommentaar


              Saatke laiali see punt.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Saatke laiali see punt.
                Ma ei saa küll aru, miks Kalju fännid nii mürgised oma meeskonna suhtes on. Pole see Kalju kehvem kui Levadia, Flora või Sillamäe. 4 Eesti hetketippklubi (Infoneti siia veel ei liigitaks, kuigi nad on sellele tipule väga lähedal) on tegelikult mänguliselt üsna võrdsed ja kõik omavahelised mängud on ka seda näidanud.

                Kui on võrdsed meeskonnad, siis loevad pisiasjad ja kõik ei saa lihtsalt tiitlit võita. Poleks esimeses voorus Kaljul seda rumalat 3 punkti ära kinkimist olnud, oleks puhtmänguliselt nad ka peale tänast veel tiitliheitluses sees.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ma ei saa küll aru, miks Kalju fännid nii mürgised oma meeskonna suhtes on. Pole see Kalju kehvem kui Levadia, Flora või Sillamäe. 4 Eesti hetketippklubi (Infoneti siia veel ei liigitaks, kuigi nad on sellele tipule väga lähedal) on tegelikult mänguliselt üsna võrdsed ja kõik omavahelised mängud on ka seda näidanud.

                  Kui on võrdsed meeskonnad, siis loevad pisiasjad ja kõik ei saa lihtsalt tiitlit võita. Poleks esimeses voorus Kaljul seda rumalat 3 punkti ära kinkimist olnud, oleks puhtmänguliselt nad ka peale tänast veel tiitliheitluses sees.
                  No käi pekki. Kurat. Sa mängid 3. minutist alates enamuses ja ka eduseisus, kuid ei suuda ühtegi reaalset väravavõimalust sooritada ning kaitses ollakse totaalsed õlid.
                  Teiseks, sa saad eriti tobeda tehnilise kaotuse ning kolmandaks suudavad mehed VIIMASEL MINUTIL ära käkkida kaks mängu, kust oleks suudetud võtta 3 punkti.

                  Head aega tiitel.

                  Kommentaar


                    Nojah, eks te lärmake ja nõudke omale uut meeskonda. Mis see minu asi ongi.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Kui meeskonna treener Prins mängujärgses intervjuus räägib üsna ükskõiksel moel kuidas ta ei näinud, et mängijad oleks platsil mängida tahtnud siis ma saan mängijatest täitsa aru.

                      Kommentaar


                        Oleks korralikult pabereid täidetud...nojah, mis seal seal enam.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Aga noh..uueks hooajaks saab jälle uued neegrid endale tuua ju

                          Kommentaar


                            Mängu ei näinud, aga lugesin, et levaadikud olla Kalju sektorisse tunginud. Kuidas sellega oli?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Mängu ei näinud, aga lugesin, et levaadikud olla Kalju sektorisse tunginud. Kuidas sellega oli?
                              Sai minema aetud ja kõik.

                              Mängust:
                              Kui ei taha tiitlit, siis ei taha. Ei olegi absoluutselt väärt seda. Kari kusikuid oli täna väljakul, mitte midagi muud.
                              3. minutist olla eduseisus ja ülekaalus on midagi, mida tuleks efektiivselt ja vastast põrmustavalt ära kasutada. Mida ei olnud, olid reaalsed väravavõimalused. 3vs3 olukordades ei suudetud kordagi midagi efektiivset teha. No ausõna, mõttetu..

                              Ei tahaks üldse nii mürgine olla, aga no see mäng oli konkreetne näkku sittumine. Ehk oleks nüüd aeg mingisugusele muutusele mõelda. Pole see Prins mingi Eesti Ferguson ja tema optimaalne aeg Kaljus on minu silmis läbi.

                              Kommentaar


                                No olgem ausad, Kalju ründeliin on ka, nagu ta on, Neemelo võlust ei saa mina absull aru, Pigem juba Kirss põhikoosseisus, kui tema, vähemalt noor ja hakkamist täis, peale Voskoboinikov oligi vist Kalju ainus normaalne puhas ründaja...Kiirus ja tehnilisus on ründes täielikult puudu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X