320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sisuliselt on klubil õigus distsiplinaareeskirjade rikkumise puhul mängijaid trahvida. Kui eetiline seda miinimumpalgal olevatele töötajatele teha on omaette küsimus.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Päris huvitav,kuidas Kalju liigub edasi.Sisemised vastuolud suht suured.

      Kommentaar


        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        Päris huvitav,kuidas Kalju liigub edasi.Sisemised vastuolud suht suured.
        Räägi mees ,räägi! Nii ehk naa kolmapäeval ei mäleta hooaja lõpust enam keegi midagi ja millal see uue hooaja kamm alles pihta hakkab?
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Esmased emotsioonid lahtunud ning aeg teha esimesi kokkuvõtteid. Kui hooajaeelsetes ennustustes domineeris esimesel real eelkõige Flora, siis Kaljule ennustati pigem neljandat kohta. Selles valguses järjekordne medal ning koht Euroopas ei kõla väga halvasti, aga fakt on see, et nüüd oleme neli aastat tiitlita, mis arvestades meeskonna komplekteerimist nendel aastatel on kindlasti pettumust valmistav. Kui esimese ja seni ainsa tiitli võitmiseks kulus viis aastat, siis ehk on järgmine aasta aeg seda korrata. Positiivse poolepealt olime vähemalt viimase mänguni kõige kõrgemas mängus ning 45 minuti kaugusel tiitlist, aga see kui vilets etteaste suudeti viimase mängu teisel poolajal teha!? Vastukaaluks tiitlita jäämisele, siis taaskordselt suurt rahulolu pakkuv Euroopa hooaeg, kus kotti pandi meie mõistes ikkagi väga suur klubi ning häbisse ei jäädud ka türklaste Osmanlispori vastu, kes hetkel Euroopa liiga põhiturniiril oma alagruppi lausa juhtimas. Ilmselt on klubi ees ootamas nii mõnedki muudatused. On mängijaid, kes ilmselt soovivad oma karjääris teha sammu edasi ning on mängijaid, kelle panusest jäi ilmselgelt väheks, et hooaeg väga positiivselt kokku võtta.

          Niisama mainimise korras, et Kaljut tulid viimaseks mänguks toetama fänn Poolast ja Šotimaalt, kes spetsiaalselt selle mängu tarvis reisisid Eestisse. Vana tõde, et välismaalased hindavad Eestit, eestlasi ning ka siinset jalgpalli palju kõrgemalt kui siinsed kohalikud, aga kiitus sellegipoolest ka kõikidele teistele, kes tulid viimast vooru kaema. Kui Infoneti pasundajad välja jätta, siis ma arvan, et mängul oli täitsa hea atmosfäär.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Ilmselt on klubi ees ootamas nii mõnedki muudatused. On mängijaid, kes ilmselt soovivad oma karjääris teha sammu edasi ning on mängijaid, kelle panusest jäi ilmselgelt väheks, et hooaeg väga positiivselt kokku võtta.
            Täitsa siiralt. Kes sinu kui Kalju fänni meelest võiks praegusest Kalju koosseisust teha sammu edasi? Ma ei ole Kalju tegemisi hooaja lõikes järjepidevalt jälginud ja peamiselt on Kalju mängude vaatamine piirdunud nö "suurte mängudega". Kellel Kalju mängijatest oleks taset hetkel välismaal lepinguni jõuda ning seal ka läbi lüüa?

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Täitsa siiralt. Kes sinu kui Kalju fänni meelest võiks praegusest Kalju koosseisust teha sammu edasi? Ma ei ole Kalju tegemisi hooaja lõikes järjepidevalt jälginud ja peamiselt on Kalju mängude vaatamine piirdunud nö "suurte mängudega". Kellel Kalju mängijatest oleks taset hetkel välismaal lepinguni jõuda ning seal ka läbi lüüa?
              Ugge, Reginald, Purje. Proovida tahaksid veel kindlasti paljud nt. Mööl, Sander Puri, Toomet.
              www.playmaker.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Täitsa siiralt. Kes sinu kui Kalju fänni meelest võiks praegusest Kalju koosseisust teha sammu edasi? Ma ei ole Kalju tegemisi hooaja lõikes järjepidevalt jälginud ja peamiselt on Kalju mängude vaatamine piirdunud nö "suurte mängudega". Kellel Kalju mängijatest oleks taset hetkel välismaal lepinguni jõuda ning seal ka läbi lüüa?
                gd77 tõi nimed välja, aga kommenteeriks veel nii palju, et näiteks Reginaldil oleks viimane aeg see samm teha. Mehe tase on Eesti liiga jaoks väga kõrge, ainus küsimus on hetkel selles, et neid mänge on vähe, mida ta väga kõrge motivatsiooniga mängib. Kuskil Norra liigas ei tohiks probleeme tekkida. Ugge on Eesti liiga jaoks väga hea kaitsja (jah, veider öelda pärast Infoneti 1:1 väravat) ning saaks ilmselt ka kõrgemal hakkama. Mööl tegi väga korraliku hooaja ning pärast lepingu lõppemist ilmselt vähemalt vaatab turul ringi ja kuskile Soome liigasse ikka saaks. Sander Puri on tõestanud, et välisklubide leidmisega ei ole tal probleeme olnud.

                Kommentaar


                  Kas ma olen ainuke kelle jaoks Mööl tundub liiga laisk, et kõrgemal hakkama saada? Ma ei tea kas see on väsimusest või tahte puudumisest aga sellel hooajal olen korduvalt tähendanud, et pärast äärelt tõusmist on tal tagasi jõudmisega päris palju raskusi. Selle asemel et oma kohale joosta, otsutab mees sellist lühikese sammuga sörki lasta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Karter Vaata postitust
                    Kas ma olen ainuke kelle jaoks Mööl tundub liiga laisk, et kõrgemal hakkama saada? Ma ei tea kas see on väsimusest või tahte puudumisest aga sellel hooajal olen korduvalt tähendanud, et pärast äärelt tõusmist on tal tagasi jõudmisega päris palju raskusi. Selle asemel et oma kohale joosta, otsutab mees sellist lühikese sammuga sörki lasta.
                    Pigem on ta surutud selliseks modernseks wingeriks. Mina hindan teda puhta kaitsemängijana, sest tema rünnakuarsenal on limiteeritud. Ma usun et ta saaks kõrgemal tasemel ka hakkama, aga eelkõige sellises klubis, kes mängib klassikalisemat jalgpalli.

                    Meeskonnast rääkides, siis mulle on Kalju mäng jätnud sellise veidra mulje. Justkui kõik kvaliteetsed mängijad, aga sellist head keemiat ja rünnakuladusust napib. Sellise formatsiooni jaoks nagu Kalju mängib, puuduvad head ääremängijad ja imelik, kuidas Purjele neid pikki pallle taotakse. Võib-olla on see tingitud loovate ääremängijate puudumisest. Purje on muidugi supervend, et sellise isoleeritud ründajana hästi hakkama saab.
                    Eks nende nimede, mis siin juba varasemalt on kõlanud, klubishoidmine saabki olema kõige raskem.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                      Meeskonnast rääkides, siis mulle on Kalju mäng jätnud sellise veidra mulje. Justkui kõik kvaliteetsed mängijad, aga sellist head keemiat ja rünnakuladusust napib. Sellise formatsiooni jaoks nagu Kalju mängib, puuduvad head ääremängijad ja imelik, kuidas Purjele neid pikki pallle taotakse. Võib-olla on see tingitud loovate ääremängijate puudumisest. Purje on muidugi supervend, et sellise isoleeritud ründajana hästi hakkama saab.
                      Eks nende nimede, mis siin juba varasemalt on kõlanud, klubishoidmine saabki olema kõige raskem.
                      Kas Frantsev mitte ei ole öelnud, et treener annab kaitsemängu ja jumal ründemängu? Ju on jumalal tegemist olnud ja pole Nõmme Kalju trennidesse jõudnud, sest tegemist oli tõesti väga kahvatu ja ideetu ründemänguga. Ei oskakski öelda kuidas hooaja jooksul nähtu põhjal nende rünnakuplaani kirjeldada. Kuidas nad väravad lüüa tahtsid, ei tea.

                      Kuna järgmisest aastast läheb välismängijate maksimaalne registreerimise ning mängule üles andmise arv neljale, on huvitav, kellega Kalju jätkab. Põhimängijate Ugge, Valikajevi ja Reginaldiga ilmselt tahetakse jätkata. See jätab veel ühe koha pluss duublisse registreeritud mängijad. Wakui, Rodrigues ja Quintieri ei tohiks objektiivselt enam taset välja vedada. Kuna tegemist pikaajaliste kaljukatega, siis saab näha kui sentimentaalselt klubi asju võtab. Nende kolme saatusest oleneb siis kas on võimalik uusi välismängijaid palgata või mitte.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Täitsa siiralt. Kes sinu kui Kalju fänni meelest võiks praegusest Kalju koosseisust teha sammu edasi? Ma ei ole Kalju tegemisi hooaja lõikes järjepidevalt jälginud ja peamiselt on Kalju mängude vaatamine piirdunud nö "suurte mängudega". Kellel Kalju mängijatest oleks taset hetkel välismaal lepinguni jõuda ning seal ka läbi lüüa?
                        Kindlasti peaks Kalju kiiremas korras tegema lepingu Valikaeviga , siis võiks mõelda Subbotini peale , ilmtingimata oleks vaja saada nõusolek Wakuilt ja Quinterilt ning miks mitte ka Jorgelt . Omad noored ei kanna veel kaela , nad peavad veel tõestama end .

                        Kommentaar


                          Ahjaa Alexandre Jansen Da Silva on vist ka Kalju mängija?! Klassikaline pange panek nende poolt. Omal samal ajal Pürg ja Kuusk ka olemas. Eriti halb arvestades KTM reeglit(hoolimata kui aus või hea see reegel ise on).

                          1. Teda ei olnud vaja.
                          2. Ta oli halb.
                          www.playmaker.ee

                          Kommentaar


                            Tajun mõistagi eelnevat irooniat, aga igaks juhuks tasub ära märkida, et Valikajevi ja Subbotiniga ongi lepingud kuni 2018. Reginaldi oma kuulutati 2014. aastal välja kui koguni viieaastane, transfermarkt näitab siiski ka kuni 2018. Uggel samuti kuni 2018. Wakui, Rodriguese, Quintieri ja da Silva omad lõppevad-lõppesid selle hooajaga.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Tajun mõistagi eelnevat irooniat, aga igaks juhuks tasub ära märkida, et Valikajevi ja Subbotiniga ongi lepingud kuni 2018. Reginaldi oma kuulutati 2014. aastal välja kui koguni viieaastane, transfermarkt näitab siiski ka kuni 2018. Uggel samuti kuni 2018. Wakui, Rodriguese, Quintieri ja da Silva omad lõppevad-lõppesid selle hooajaga.
                              Transfermarkti järgi on Floral vaid 3 mängijat(Raunod ja Tamm) järgmiseks hooajaks. Kaljut puudutab see nii palju, et Mihkel Ainsalu peaks vaba olema. Talle tuleks nüüd küll Kalju poolt iga päev lilli saata ja vabandust paluda.
                              www.playmaker.ee

                              Kommentaar


                                Arvad, et Ainsalu hakkab lilledest elama? Kui talle on korra juba müts silmini pähe löödud, siis vaevalt et enam usub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X