320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Arvad, et Ainsalu hakkab lilledest elama? Kui talle on korra juba müts silmini pähe löödud, siis vaevalt et enam usub.
    Miks mitte. Olukord on muutunud, inimesed ikka andestavad.

    Sama hästi võiks Ainsalu ise Kaljule läheneda. Kuna ta oleks ilmselt nende üks tähtsamaid mängijaid, saaks suurt palka küsida.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      Arvad, et Ainsalu hakkab lilledest elama? Kui talle on korra juba müts silmini pähe löödud, siis vaevalt et enam usub.
      Kui Floral peaks eurorahad ära kukkuma, siis võib ka seal palkade kättesaamisega raskeks minna.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Kui Floral peaks eurorahad ära kukkuma, siis võib ka seal palkade kättesaamisega raskeks minna.
        Ei või. Flora on rahaliselt väga​ kindlustatud.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Unistamine pole Teile muidugi keelatud.

          Kommentaar


            Ainsalu jäägu Florasse, mina teda Kaljus näha ei taha.

            Kommentaar


              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
              Transfermarkti järgi on Floral vaid 3 mängijat(Raunod ja Tamm) järgmiseks hooajaks. Kaljut puudutab see nii palju, et Mihkel Ainsalu peaks vaba olema. Talle tuleks nüüd küll Kalju poolt iga päev lilli saata ja vabandust paluda.
              Usu mind, ei tasu seda transi uskuda. Täitsa valed andmed, Raunode ja Tamme kohapealt on küll õiged.

              Kommentaar


                Uuel hooajal ei näe Nõmme Kalju ridades jalgpalli mängimas Hidetoshi Wakuid, Damiano Quintierit ning Jorge Rodriguesit. Kui 26-aastane Quintieri lendab tagasi kodumaale ja 33-aastane Wakui proovib oma karjääri jätkata mõnes teises klubis, siis 34-aastane Jorge jätkab tööd suure tõenäosusega Nõmme Kalju jalgpalliklubi kontori poolel. “Mul on olnud suur au töötada koos Jorge, Damiano ja Toshiga, nad on teinud meie klubi jaoks väga palju ning hindan nende suhtumist, professionaalsust ja panust väga kõrgelt. Nad teavad, et nii mina kui kogu klubi on neile väga tänulikud ja me soovime neile edaspidi edu ja kordaminekuid nii jalgpallis kui eraelus. Kasvav KTM reegel ning kahanev leegionäride limiit Eesti jalgpallis on selle raske otsuse juures saanud määravaks,”  kommenteeris klubi seisukohta Nõmme Kalju president Kuno Tehva. Jorge liitus klubiga 2011. aasta suvel ning tema üldsaldoks jäi 115 liigamängu ja 4 väravat. Ta on olnud oluline osa Nõmme Kalju kaljukindlast keskkaitsest ning samuti löönud olulisi väravaid. 2012. aastal tuli ta Nõmme Kaljuga Eesti meistriks ning 2015 mängis olulist rolli Eesti karikavõistluste võidus. Jorge Rodrigues: “Iga sportlase karjääris jõuab kätte aeg, mil on vaja langetada otsuseid. Peale pikalt kaalumist saan rahuliku südamega ja suure tänulikkusega langetada otsuse, et minu fantastiline seiklus jalgpallurina saab lõpu klubis, mis on leidnud väga olulise koha minu südames. Need aastad Kaljus on minu jaoks olnud hindamatud, esimene võidetud meistritiitel klubi ajaloos (2012), esimene võidetud karikavõistluste karikas klubi ajaloos (2015), suurepärased tulemused UEFA Meistrite liigas ja Euroopa liigas, tähtsates mängudes löödud väravad jne. Aga ma tunnen, et minu aeg mängijana on saanud läbi ja kätte on jõudnud õige hetk teha meeskonnas ruumi uuele ja andekale põlvkonnale, kelle unistused ja karjäär alles algavad. Ma tahan tänada teid kõiki, eriti klubi Presidenti Kuno Tehvat, klubi juhtkonda, füsioterapeute, treenereid, meeskonnakaaslaseid, minu armastatud fänne ja kõiki neid, kes mind on nende aastate jooksul toetanud. Te olete kõik mulle kallid ja minu uueks eesmärgiks on liita klubi juures olevad inimesed ning üheskoos viia Eesti jalgpall ja Nõmme Kalju järgmisele tasemele.” Quintieri liitus Kaljuga 2012. aasta alguses ning tegi Kalju eest kaasa kõik hooajad peale 2015, mille jooksul lõi 92 liigamänguga 17 väravat. Tema meeldejäävaim individuaalne saavutus Kaljus oli 2013/14 hooaja UEFA Champions League hooaeg, kui ta 4 mänguga 3 väravat lõi, aidates alistada ajaloolises matšis HJK Helsinki ning tegi silmapaistva esituse Viktoria Plzeni vastu. Kaljuga tuli ta aastal 2012 Eesti meistriks. Damiano Quintieri: ”Tunnen siirast rõõmu ja uhkust, et olen olnud osa sellest klubist ning andnud oma panuse Kalju eesmärkide saavutamisele. Mul on siit kaasa võtta ainult häid mälestusi ja positiivseid emotsioone, kuid nüüd on aeg liikuda kodule lähemale ja võtta vastu uued väljakutsed. Big hugs, Wolf!” Wakui liitus Kaljuga 2011. aasta alguses ning tegi klubi eest kaasa 175 liigamängus ning lõi 67 väravat. Ta on olnud pikaajaliselt Kalju üks võtmemängijaid ning väsimatu keskväljamootor. Tema säravaimad saavutused Kaljus olid 2012. aasta meistritiitel ning 2015. aasta karikavõistluste võit. Hidetoshi Wakui: "Esmakordselt oma karjääri jooksul olen mänginud ühes klubis kokku kuus aastat ning aidanud Kaljul tiitleid võita. Lisaks Eestis võidetud tiitlitele oleme olnud edukad ka Euroopas, seda nii Meistrite liigas kui Euroopa liigas. Väärtustan seda aega ja võimalust kõrgelt. Austan ka väga Kalju juhtkonna suhtumist ja otsuseid, sest olin enne hooaja algust kimpus tõsise vigastusega ning vaatamata sellele sõlmis Nõmme Kalju minuga lepingu, aitas mul terveks saada ja tagasi jalgpalliväljakule jõuda. Aitäh veelkord toetuse ja usalduse eest ning soovin edu kogu klubile ja mängijatele, kes jätkavad ja kes oma karjääri Kaljus lõpetavad. Ma jään alatiseks teiega ja proovin näidata head jalgpalli ka edaspidi. Te saate minu tegemistega kursis olla läbi minu Facebooki lehe ning ma loodan ka peatselt oma uue klubi kohta infot avaldada oma Facebooki lehel (https://facebook.com/wakuihidetoshi). I love Roosad Pantrid, I do. Big respect, Aitah and Bye!!!" VIVA DAMIANO, WE LOVE YOU TOSHI, JORGE, JORGE RODRIGUES MEIE PORTUGAALLANE, PAPA PARAMPAM – PAPA PARAMPAM!!! Jääme teid mäletama!

                Kommentaar


                  Mõistlik. Wakui ja Jorge puhul oli see hooaeg juba näha, et vanus hakkab vaikselt tunda andma, Damiano ainsad säravad esitused Kaljus aga jäidki 2013. aasta eurohooaega.

                  Kommentaar


                    Õige valik. Vist. Tegelikult ründavatest mängijatest ei säranud sel hooajal mitte keegi(peale poolelt hooajal liitunud Toometi). Seega ei teagi öelda, kas nad kõik on halvad mängijad või tegemist on treeneri halva tööga.
                    www.playmaker.ee

                    Kommentaar


                      Respekt Kaljule ilusa pressiteate eest lahkujate puhul. Koos kommentaaridega ja värki. Tublid!
                      Samal ajal oleks Floralt rohkem oodanud kui kuuerealine pressikas endise kapteni ja aastatepikkuse abikapteni lahkumisest.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                        Ugge, Reginald, Purje. Proovida tahaksid veel kindlasti paljud nt. Mööl, Sander Puri, Toomet.
                        Ugge- Korralik tase, pisut võiks stabiilsem olla, pigem nõus.
                        Reginald- Kaitsetöö briljante, ründe poole pealt nõrk, peale löök puudulik. Suhtumine võiks parem olla.
                        Purje- See hooaeg kehv suhtumine, jäi meelde pigem käte laiutamise kui väravate löömisega.
                        Mööl- Diisel vedur äärel, kes vajaks uut treenerit, kes oskaks välja tuua ka kuti ründaja tehnika. (Mööl oli varasemalt 10positsiooni mängija)
                        Sander Puri- Kui on heas vormis siis võib kelle vastu tahes mängida ja teha aga seda head vormi jätkub millegi pärast 1kuuks aastas paraku.
                        Toomet- tehnikat ja kiirust on aga äärele raamidesse surutud treenerite poolt, vajab väljakul rohkem vabadust, et särada.

                        (Lepime kokku, et a la Norra 4 Liigas ei ole välismaa, millest me räägime)

                        Kommentaar


                          Aeg traditsiooniselt ka tänavuse aasta mängijate panust hinnata.

                          Teleš - vaieldamatult meeskonna esiväravavaht juba viiendat aastat ning lähiaastatel ei paista kuskilt, et keegi võiks Vitalilt selle rolli võtta. Kui möödunud aastal tuli sisse ka väga ebaõnnestunud mänge (nt 5:4 Paidega), siis tänavu oli küllaltki stabiilne ning jääb meelde pigem heade tõrjetega kui kaladega. Valiti ka fännklubi poolt aasta parimaks, mis kerge kvaliteedi märk on.

                          Mööl - 6+8 on äärekaitsja kohta väga vahvad numbrid ründefaasi silmas pidades. Kaitsefaasis ootaks kohati enamat, aga täiesti kindel esimene valik äärekaitsesse ning kui juba varasematel aastatel tuli sisse ka väga häid mänge, siis tänavu võib öelda, et häid mänge oli kordades rohkem kui ebaõnnestunud mänge. Me ei saa kunagi teada, mis oleks saanud kui üks tolgus poleks ajuvaba kollast kaarti Möölile Rakveres näidanud.

                          Pürg - väga ebaõnnestunud superkarikas, millele järgnes pikk vigastuspaus ning üleootuste vahvad esitused pärast seda, millega mängis end kindlalt algkoosseisu ka ilma KTM reeglita. Hooaja teise poole suurim positiivne üllatus koos Toometiga. Viimane liigamäng tõestas, et suudab jätkuvalt väga edukalt tegutseda ka äärekaitses. Selle aastaga sai noormehest mees ning järgmine aasta on loodetavasti tegemist juba ühe liiga parima kaitsjaga. Mis on veel äärmiselt positiivne, siis nurgalöökide ajal väga ohtlik mees kastis.

                          Kuusk - raske midagi kommenteerida. Ilmselgelt vääriks rohkem mänguminuteid kui talle seda Kaljus on antud, aga paraku saab väljakule asetada ainult 11 meest ning treeningkaaslase Pürgi head esitused olid ka üheks põhjuseks, miks Kuusk oma minuteid ei saanud. Debüüdi sai siiski tehtud ja veidi teises rollis kaitsva poolkaitsjana, kus vähemalt Tammeka vastu hätta ei jäänud.

                          Ugge - väga ebastandardne jalgpallur. Esimest korda teda treeningmängus nähes jättis mees mulje kui rahvaliiga tasemel sportlastest. Mitte et tase juba siis välja ei peegeldanud, vaid kogu see olek ning väljakul tegutsemine oli kui "ma väga joosta ei viitsi, aga kui vastane tuleb, siis võib palli ära võtta". Väga tark mängija ning kõrge jalgpallialase IQ-ga.

                          Rodrigues - mitte et Jorge kunagi oma kiirusega väga hiilanud oleks, aga aeg on teinud oma töö ning selle puudumine on tänapäeva jalgpallis probleem, aga selle mehe võime tähtsates mängudes end ületada ning teha suurepäraseid partiisid on imetlusväärne. Oli suur rõõm, et nii äge inimene 2011-2016 Kalju särki kandis. Kõige positiivsem inimene ilmselt, keda on au tunda.

                          Sidorenkov - Sido liitumisel sai ilmselt veidi skeptiline oldud, et kas tema paremad päevad pole mitte möödas, aga tagantjärgi võib öelda, et ma ei kujuta ette, mida me ilma temata teinud oleksime. Tänavuse aasta Kaljul oli ainult üks ohtlik relv ja need olid standardolukorrad, mis oleksid olnud veel ohtlikumad kui kastis ka rohkem teravust oleks olnud.

                          Elhi - Hooaeg algas ju kenasti, aga pärast seda oli ilmselt kõikide jaoks üllatus kui rotatsioonist välja Elhi langes. Äärekaitsjad tegutsesid hästi ning äärel mängimiseks jääb ründavast arsenalist puudu, mis tipneski sellega, et enamus hooaega istus pingil. Loodetavasti suudab tuleval aastal ka Kaljus avaneda, sest tegelikult pole tegemist halva mängijaga.

                          Da Silva - Isegi back-up variandina ei ole mõtet sellist rämpsu tuua. Aeglane, kohmakas, halva mängulugemisega. Õnneks saadeti suvel kiirelt minema.

                          Reginald - nagu varasemalt mainitud, siis kohati liiga hea mängija Eesti jaoks, aga samas on muidugi ka küsimärke, mis on seotud siis kas viletsa motivatsiooni või ebastabiilsusega. Tema enda ning ka Kalju pärast loodan, et õnnestub kerge kopikas ta pealt teenida ning läheb edukamalt kui sõber Kimbaloulaga.

                          Dmitrijev - ka väga huvitav mängija, kes nagu on ja siis ei ole üldse. Frantsevile meeldib ta väga, fännides on tekitanud tema regulaarne mängitamine palju küsimärke. Kord võivad tema esitused väga vihaseks ajada, teisalt jälle ta nime skandeerima ajada.

                          Toomet - kui suvel taasliitus Kaljuga, siis ilmselt ei oodanud temalt keegi sellist panust, nagu ta lõppkokkuvõttes anda suutis. Vahva kutt, kes mulle juba kunagi Valga särgis silma jäi ja suur rõõm, et on end taas leidnud. Kui varasemalt olid kõige suuremaks mureks kohutavad tsenderdused, siis suures plaanis on suutnud ka nendes juurde panna.

                          E.Puri - 25 mängu, millest 19 põhikoosseisus ei viitaks otseselt vähesele mänguajale, aga tänavu Eino end õieti ei leidnudki. Ei olnud halvad korrad, kus ta ei mahtunud 18 ülesantava mehe sekkagi ja ilmselt päris head klappi treeneriga ei leidnud. Ka väljakul oleks oodanud suuremat panust.

                          Valikajev - fantastiline avamäng Iisraelis ning edaspidi selline kohmakas hall mass, kes koos Dmitrijevi ja Subbotiniga pani fänne korduvalt roppusi pilduma. Ilmselt juba need kujud, keda Frantsev kasutada soovivad, ei soosi väga ilusat jalgpalli, aga ei saa öelda, et mees ka õhus väga tugev oleks. Otseselt mitte midagi kohutavat, aga leegionärilt ootaks ilmselgelt kõrgemat kvaliteeti.

                          Subbotin - ilmselt kogu liiga üks suurimaid pettumusi. Sellest Igor Subbotinist, kes vastase väravavõrke purustas, on jäänud järgi hale vari. Ei saa öelda, et ei tahaks, aga lihtsalt mitte midagi ei tulnud välja, ei ründe- ega kaitsefaasis. Hooaja üks ja ainus särav hetk oli Haifa vastu otsustava penalti külmavereline realiseerimine.

                          Sinjavski - kui Sinjavski Kaljuga liitus, siis rõõm oli küll piiritu. Eelmine aasta kontrarünnakutele mängivas Narvas oli ta lihtsalt nii äge. Fakt on aga 463 minutit ning kõigest kuus starti. Ei suutnud ära kasutada ka Erik Listmanni vigastusest tulenevat KTM staatusesse tõusmist. Ilmselt tabas teda ületreening, sest sellised kerged ja elastsed mängijad vajavad veidi teistsugust lähenemist. Kui põllule sai, siis millegi erilisega silma ei paistnud. Samas on tegemist vaieldamatult ühe tehniliseima jalgpalluriga siinmail, mida vähemalt esiliiga tasemel sai ta väga palju tõestada.

                          Listmann - ääretult kahju, et temaga nii läks. Tahtmine oli alati suur, oskused alati küll järgi ei tulnud, aga vahva inimene ja Eesti jalgpallile on tema lõpetamine kindlasti suureks kaotuseks.

                          S.Puri - tegi oma ära, aga ilmselgelt olid ka tema puhul ootused suuremad kui ta näidata suutis. Ilmselt selle poole hooajaga ei suutnud ka peatreeneri mänguskeemi täielikult sulanduda.

                          Wakui - hooaega saatis vigastusest taastumine, mis juba kogenud mängija puhul on alati suure küsimärgiga. Oma kunagist taset tänavu näidata ei suutnud. Edu Kalju legendile edaspidistes tegemistest, kusiganes see karjäär jätkuma peaks.

                          Quintieri - ka Dami puhul oli võtmesõnaks enda taasleidmine pärast tõsist vigastust, aga sellist taset, nagu Quintieri 2012. ja euromängudes Plzeni ja Dnipro vastu näitas, paraku enam ei ole. Tahtmist samuti palju, aga väga palju tähtsates mängudes välja ei tulnud.

                          Purje - 14 väravat ei ole poolpiduse hooaja kohta üldse paha näitaja ja tuli ka tähtsaid väravaid, aga liiga palju tuli sekka selliseid mänge, kus ta väljakul ära kadus. Minu arvates ei ole ta päris 9 ning tänavuses mänguplaanis ei osatud teda kõige efektiivsemalt ära kasutada.

                          Järva - kui möödunud aasta lõpp juba lubas täitsa hästi, siis suviste üleminekutega langes täielikult rotatsioonist. Tervisemured on jätkuvalt takistuseks läbilöögi tegemisel. Klassi ründefaasis on sellegipoolest palju, aga kas temast saab nii hea mängija, et pigistada silm kinni väheses kaitsetöös, on omaette küsimus.

                          Kirss - tänavu pidi olema Kirsi läbilöögihooaeg, aga seda murret ta kahjuks teha ei suutnud. Kõik teeb hästi ära, aga pallid paraku võrku minna ei taha. Ründaja puhul on see aga äärmiselt oluline omadus.

                          Klein - mees, kellest ilmselt paljud Kalju fännidki väga palju enne Trakai euromängu kuulnud polnud, aga minu arvates on tegemist väga hea ründajaga ning oleks tema puhulgi lootnud rohkem minuteid. Üle mõne aja on oodata uuema põlvkonna targetmani. Järgmine aasta saab olema tema aasta.

                          Neemelo - karu on karu. Ei ole järel mitte midagi, mis viitaks jalgpallurile, aga suudab ikka ja alati vastastele peavalu valmistada. Ülimalt olulised sekkumised eurosarjas ning praegusel kujul asendamatu vahetusmees.

                          Kommentaar


                            Mis on ahnuse palk? See kui kolmanda liiga klubi vastu peab mängima Premium liiga mängijatega. Kas Kalju duubel on tõesti nii hale, et ilma ei saa? Mõnikord saab ahnus ja rumalus ka karistada. Äge! Võtke välja ja palju õnne Welco!!!
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Tühistatakse kindlasti ju. Ehk see näitab, et Kalju duubel on sitt
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                see selgus juba esimest minutist, mitte ei selgu esmaspäeval

                                Kommentaar

                                Working...
                                X