320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui preester ja kirik räägiks sama juttu, mis treener ja klubi praegu (mul olid tunded, a´la armastus vanust ei küsi, tüdruk ise alustas, mis ma teha sain, meie ei teadnud neist midagi, ei sekku teiste eraellu jne), oleks kõigil kindel seisukoht. Aga kuna pole tegu preestri ja kirikuga, siis Eestimaa mõtleb, kahtleb ja ootab. Advokaadihärra ka lõbus saates.

    Asjad mida tagasi lükata ei saa, neid vabandatakse. Ülejäänud on valed ja valetajad ümberringi.
    Peas kummitab hetkel “Nõmme Pedo”.

    Kommentaar


      Näpi Kalju klubi kommunikatsioon on ikka alla igasugust arvestust ja viimane näide on lihtsalt selle tõestuseks. "Armastus" või mitte paarkümmend aastat vanema treeneri magamine klubis treeniva 14 aastase tüdrukuga ei saa mingi nurga alt olla okei.
      reisisell.ee

      Kommentaar


        Ma ei tea. Mulle tundub see postitus pigem sellisena, et Kalju Naiskonna pressiesindaja avaldab toetust mitte mängijad.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          ma lihtsalt ootan fakte enne kui kellegi süüdi mõistan. ILMSELT tuleb välja, et on totaalne ahv, aga 'ilmselt' pole minu jaoks piisav. nagu neid 14-16 aastaseid piffe siin vähe on kes sugardaddysi otsivad.

          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Ma ei tea. Mulle tundub see postitus pigem sellisena, et Kalju Naiskonna pressiesindaja avaldab toetust mitte mängijad.
          aga ajakirjanikel hea võimalus, võtke ühendust ja tehke nõmmele kotte kui see nii on.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Mis fakte sa veel ootad? Fakt, mida kõik osapooled tunnistavad, et 52 aastane treener hakkas 14 aastase tüdruku "poiss-sõbraks." See vääribki hukkamõistu ja täie pasaga. Ja kui nõrgem osapool ütleb, et ta oli liiga noor ja see suhe keeras ta minapildi aastateks pekki, millest me üldse räägime?

            Kommentaar


              Ega armastus ei küsi

              Hüpoteetiliselt arutavad siin teemat omavahel keskealised mehed, kelle tulevane pole selle kaasuse põhjal täna võib-olla sündinudki.

              How sick is that?

              Kommentaar


                Algselt postitas ...Jumal... Vaata postitust
                Ega armastus ei küsi

                Hüpoteetiliselt arutavad siin teemat omavahel keskealised mehed, kelle tulevane pole selle kaasuse põhjal täna võib-olla sündinudki.

                How sick is that?
                rõve. see on RÕVE. mainin, sest mingid lähevad siin nii solvumisse ära kui ma julgen midagi muud öelda.

                lihtsalt neid 14 aastaseid kes ise ennast peale suruvad sellistele meestele ei ole vähe. tavaliselt on nad küll 16, aga ikkagi. nüüd tuleb 12 aastat hiljem rämeda victim storyga, kindlalt mitte sellepärast, et life coachiks + best selling authoriks hakata vms.

                suhe kestis neil muidu kuni neiu oli 21.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  mina ei saa aru, mida kalju ootab ja miks õigustab. praegu ju selge, mees ise tunnistanud, et oli seksuaalsuhtes 14 aastase tüdrukuga ja avaldab selle selgituseks, et armastus vanusest ei küsi... kui noorelt see armastus küsima hakkab siis? 10?9?8? mis fakte enam vaja on, et see mees klubist minema kihutada? mida päev edasi, mida rohkem segaseid õigustusi ja kaitsmisi, seda enam
                  tekib küsimusi klubi ja selle muu personali kohta. lisaks see kuidas on liigutud kommunikatsiooni mõttes. küll me ei teadnud, küll teadsime, aga kõik oli hästi ju, küll on ohvrid süüdi ja siis ei tolereeri üheski vormis või kujul, aga minema ka ei löö. otsustagu ära, mis see seisukoht on siis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    mina ei saa aru, mida kalju ootab ja miks õigustab. praegu ju selge, mees ise tunnistanud, et oli seksuaalsuhtes 14 aastase tüdrukuga ja avaldab selle selgituseks, et armastus vanusest ei küsi... kui noorelt see armastus küsima hakkab siis? 10?9?8? mis fakte enam vaja on, et see mees klubist minema kihutada? mida päev edasi, mida rohkem segaseid õigustusi ja kaitsmisi, seda enam
                    tekib küsimusi klubi ja selle muu personali kohta. lisaks see kuidas on liigutud kommunikatsiooni mõttes. küll me ei teadnud, küll teadsime, aga kõik oli hästi ju, küll on ohvrid süüdi ja siis ei tolereeri üheski vormis või kujul, aga minema ka ei löö. otsustagu ära, mis see seisukoht on siis?
                    Siga, juriidiliselt ei saa enne minema saata alluvat kui pole süüdi mõistvat otsust tulnud.
                    Pr kampaania klubi poolt teeb kõik endast oleneva, et ennast asjast puhtaks pesta aga:
                    Eesti Jalgpalli Liit algatas reedel, 12. märtsil distsiplinaarasja brasiillase Getulio Aurelio Fredo ja Nõmme Kalju FC suhtes. Menetlus algatati distsiplinaaruurimise käigus kogutud materjalide alusel. Jalgpalliliidu infojuht Mihkel Uiboleht selgitas Kanal 2 saates "Reporter+" veidi lähemalt, missuguses seisus uurimine on.

                    Ja kui leiab EJL-l kinnitust ka väide, et klubi oli teadlik neist probleemidest saab ka klubi väga korraliku karistuse. Eelkõige teevad otsuse siiski lapsevanemad ise, kas soovivad, et nende laps üldse oleks seotud sellise klubiga ning siinkohal peaks EJL rakendama võimalust noortel ilma ülemineku tasuta vabalt lahkuda uude klubisse.

                    Kommentaar


                      seda otsust seaduse mõttes ju ei tulegi, aga jah sesmõttes on ejl distsiplinaarjuurdlus oluline, et annab võimaluse lapsevanematel otsustada ja seeläbi ka survestab klubi end kokku võtma ja asjad korda tegema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        seda otsust seaduse mõttes ju ei tulegi, aga jah sesmõttes on ejl distsiplinaarjuurdlus oluline, et annab võimaluse lapsevanematel otsustada ja seeläbi ka survestab klubi end kokku võtma ja asjad korda tegema.
                        Kui EJL määrab treenerile eluaegse bänni, siis on klubil väga kerge treener pikalt saata.

                        Kommentaar


                          jah, see on asi mida loota võiks. aga kalju käitumine ise selles loos on olnud kõike muud kui asjale päriselt lahendust otsiv. ikka peab keegi teine läbi surve viima selle ainuõige otsuseni, ise vassitakse ja punnitakse viimse hetkeni vsstu ja tehakse asi veel
                          hullemaks. kurb ja vihale ajab sesmõttes

                          Kommentaar


                            Kui ma oleksin sponsor, siis edaspidi mõtleksin sügavalt järele, et kas pedofiiliamaigulist olukorda õigustada üritavat klubi toetada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Kui ma oleksin sponsor, siis edaspidi mõtleksin sügavalt järele, et kas pedofiiliamaigulist olukorda õigustada üritavat klubi toetada.
                              mina näiteks arvan, et see on hea tõuge sellele, et seaduseid muudetaks. kogu selle teema järgi elame hetkel pedofiiliariigis, no tegelt suht elamegi.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Minul on küll huvi, kollase meedia järele, et mis moodi Eestis jalgpalli treener endale oma palga juures saab lubada Robert Sarve palgata endale?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X