320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ma pole selles väites üldse kindel.
    Jah sul on sellesmöttes öigus küll, et siin on 2 pöhjust - vanusevahe ja vöimupositsiooni ära kasutamine
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      instas 1 fitness tšikk goldmanni võttis sõna kuumal teemal oma instastorys. Keda huvitab, minge vaadake ise
      Mis seal oli või on see endiselt üleval?

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Jah sul on sellesmöttes öigus küll, et siin on 2 pöhjust - vanusevahe ja vöimupositsiooni ära kasutamine
        Ma pole kindel, et kas mul on õigus või mitte, lihtsalt minu inforuumis oli/on rõhk võimupositsioonil aga see pole ka hetkel oluline. Mind lihtsalt hämmastab teo õigustamine, probleemi pisendamine ja/või ohvri süüdistamine sotsiaalmeedias (mitte sinu poolt) aga see pole paraku midagi uut meie ühiskonnas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Mis seal oli või on see endiselt üleval?
          on veel üleval

          Kommentaar


            Ma ei saa täpselt aru, kas goldmanni kogemus käib rohkem Kuno või Getulio kohta?

            Kommentaar


              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
              on veel üleval
              ehk lühikokkuvõtet neile, kes ei leia või pole instagrammis kasutajat?
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Adam Johnson on ei saa siinsest teemast üldse aru!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  ehk lühikokkuvõtet neile, kes ei leia või pole instagrammis kasutajat?
                  Tähemärgid

                  160897972_265527661840562_7576654307225920999_n.jpg

                  Kommentaar


                    Julge tüdruk, nüüd mine ja tõesta, et see nii oli.
                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Tähemärgid

                    [ATTACH=CONFIG]7028[/ATTACH]
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      elx sa oled tark mees

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Ma pole kindel, et kas mul on õigus või mitte, lihtsalt minu inforuumis oli/on rõhk võimupositsioonil aga see pole ka hetkel oluline. Mind lihtsalt hämmastab teo õigustamine, probleemi pisendamine ja/või ohvri süüdistamine sotsiaalmeedias (mitte sinu poolt) aga see pole paraku midagi uut meie ühiskonnas.
                        Meie ühiskonnas?

                        See on lihtsalt üks osa inimeseks olemisest. On, oli ja jääb, sest probleemide lahendamise asemel tõstetakse neid lihtsalt ühest taskust teise.

                        Kuda sa ikka magama lähed, kui mingit iba kirja ei pane, eksju
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Meie ühiskonnas?

                          See on lihtsalt üks osa inimeseks olemisest. On, oli ja jääb, sest probleemide lahendamise asemel tõstetakse neid lihtsalt ühest taskust teise.

                          Kuda sa ikka magama lähed, kui mingit iba kirja ei pane, eksju

                          Ei mõista seda torget, ega seda põhjendust.

                          Kommentaar


                            Seal sa lähedki rappa, kui avastad end mõttelt, et tegemist on/oli torkega. Võta aega. Või ära pane lihtsalt tähele.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Seal sa lähedki rappa, kui avastad end mõttelt, et tegemist on/oli torkega. Võta aega. Või ära pane lihtsalt tähele.
                              Kui keegi mind tsiteerib foorumis või kõnetab tänaval/kontoris, siis on ikka viisakas vastata ja ma ei pea paljuks tunnistada, kui ma miskit ei hooma. Meeleldi võtan aega aga selgita, mul pole kiiret.

                              Kommentaar


                                Nõmme Kalju juhid on küll teenitult sisse saamas hetkel, aga kui korra kuradi advokaati mängida siis nii on, et iga asja puhul tuleks natukene ka ajastu juurde panna. Kaljul probleeme olnud ka muude tegemistega, kuid ma tahaks arvata, et sama sündmuse juhtumisel 2020. oleks reaktsioon ka teine. Pre "me too" (mitte halvustavalt) oli ka ühiskondlik suhtumine, keskkond ja ka reaktsioon teistsugune. Vaatame kasvõi tänast olukorda - see on meil praktiliselt esimene (?) juhtum sellisel skaalal ning alles nüüd on ka kõik poliitikud ärganud ja mõistnud, et "äkki tõesti". Enne justkui muret ei olnud? Või siis ei olnud see piisavalt tähtis?

                                Nagu El Presidente teises teemas toodud artiklist tsiteerida Villu Tamme (toona 38) ning tema elukaaslase (toona 16), siis...

                                "Villu ja Tirts tutvusid paar aastat tagasi. Tirts tuli mingi kambaga Villu poole. Tasapisi ilmnes, et nad sobivad. "Nii hästi, nagu ei ole kellegagi kunagi sobinud," kinnitab Villu."

                                ja

                                Villu oletab, et paljud vist tahaksid nende vanusevahe kohta midagi kobiseda, kuid ei julge. Mõni on nalja visanud: oi, Villu, sul juba nii suur tütar! Sõprade meelest pole siin midagi imelikku. "Aga mis siis teha, kui on armastus?" küsib Villu.

                                Hästi, sõltuvussuhe sellisel kujul puudus, kuid toonast (2002. a ehk natukene varem Getu olukord) mentaliteeti, kust sellest sirge seljaga uhkusenoot hinges räägiti, siiski teatud kujul näitab. Mina näiteks seda fakti tema elust ei teadnudki ning pilt temast hoopis muutus. Samas ka meedial ei olnud miskit probleemi sellega, tundub? Või oli? Olen liiga noor, et teada ja mäletada, aga kui oleks olnud, siis miks ta sellist populaarsust omas isikuna? Või see oligi, sest ikkagi punk ja värki? Seadusandluse poole pealt küsimust muidugi ei olnud ning just need eetilised vaatenurgad ei olnud ka meie kollektiivses teadvuses ehk sellisel kujul (?) (ma ei tea, ma olin tollel ajal alakas siis samuti).

                                edit: Enne kui keegi hüppesse läheb, siis absoluutselt ei soovi siin Kalju juhte kaitsta. Nii palju kui aru saada, siis neid bystander effecti alla liigituvaid inimesi on meil nii klubi kõrval, jalgpalliliidus (?) kui ka mujal. Nüüd muidugi on lihtne siin Kaljut tanki lükata, sest õigus ju on, tegemist nende treeneriga. Aga selles kontekstis vast oleks perspektiivikam rääkida eelkõige kollektiivsest, mitte juriidilisest vastutusest. Usun ma jee, et AP ei teadnud seda teemat Ja kui sai teada siis kui Mia Belle oli nt 21, siis see ei muuda ju fakti, et tegevus algas kui ta oli 14. Kus oli vajatav seisukohavõtt siis? Kasvõi nt 5 päeva tagasi? Või teistel, kes teemast teadsid? Kuna endal vastutus ja seotus puudus, siis ei taibanud öelda, et "kuulge tegelikult see ju ei ole OK, et selline treener juhendab..."?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X