320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas riido Vaata postitust
    Miks Kaupo Margussoonovi polnud mängus ega pingil?
    Kaupo on haige.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
      Mõttetera Kalju kodulehelt eilse mängu kohta:
      "Kindlalt tegutses väravas ka Rene Kaas."

      Minu mäletamist mööda Kaas nüüd küll eriti kindel väravas polnud.
      Kui ta ebakindlana suutis taga nii kaua nulli hoida ja mäng lõpuks 1:1 viiki jäi, siis nimeta teda kuidas tahad
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Näitena võib veel tuua, et Pohlak ei istu kunagi, Levada ei istu kunagi, Sedin ei istu kunagi. Muust maailmast ma parem ei räägigi.
        Meil ei ole selline klubi nagu Levadia, Flora jne... Kaugeltki mitte. Kõik need nimetatud isikud ei ühenda staadionitel kõlareid ka... Ma ka ei peaks seda tegema, aga teen kuna see mulle meeldib ja meil tähendus MEESKOND tähendab natuke enamat kui ainult mängijaid ja treenerid!

        Kui aus olla, siis sõna president ajab mind oksele
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Meil ei ole selline klubi nagu Levadia, Flora jne... Kaugeltki mitte. Kõik need nimetatud isikud ei ühenda staadionitel kõlareid ka... Ma ka ei peaks seda tegema, aga teen kuna see mulle meeldib ja meil tähendus MEESKOND tähendab natuke enamat kui ainult mängijaid ja treenerid!

          Selge see, et kõike ei saa olla ühesugused ja nii ei ole mitte ainult jalgpallis.
          Võrdluseks võib tuua gayd kes ka igal võimalusel näitavad välja, et nad on erinevad kui enamus ühiskonnast .
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Selge see, et kõike ei saa olla ühesugused ja nii ei ole mitte ainult jalgpallis.
            Võrdluseks võib tuua gayd kes ka igal võimalusel näitavad välja, et nad on erinevad kui enamus ühiskonnast .
            Kas sa oled oma uudishimu lõpetanud või tahad veel midagi küsida? Kui ei, siis ma ei taha labaseks minna ja loeks oma vastused sinu küsimustele ammendavaks...
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Kas sa oled oma uudishimu lõpetanud või tahad veel midagi küsida? Kui ei, siis ma ei taha labaseks minna ja loeks oma vastused sinu küsimustele ammendavaks...
              Vastus oli täitsa ammendav
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Otseselt see keelatud ju pole, see on inimese enda asi, kas ta soovib mängu vaadata kodunt, tribüünilt või pingilt. Seega pole probleemi.
                Ma pole küll täiesti kindel, kuid pingil peaks olema inimesed (ja AINULT inimesed), kes on kirjas ametlikus mänguprotokollis - mängijad ja abipersonal siis. Kui Kuno protos kirjas oli, pole probleemi. Kui polnud, siis võib norida.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ma pole küll täiesti kindel, kuid pingil peaks olema inimesed (ja AINULT inimesed), kes on kirjas ametlikus mänguprotokollis - mängijad ja abipersonal siis. Kui Kuno protos kirjas oli, pole probleemi. Kui polnud, siis võib norida.
                  No kuulge, loomulikult on kõik protokollis kirjas kes pingil on...
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    No kuulge, loomulikult on kõik protokollis kirjas kes pingil on...
                    Siis pole ju kellelgi midagi hädaldada
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Aga hea uudis on see, et kalev Spordil on pilt vahelduseks ees Kui nii edasi läheb õnnestub varsti mängu kordust näha
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Aga hea uudis on see, et kalev Spordil on pilt vahelduseks ees Kui nii edasi läheb õnnestub varsti mängu kordust näha
                        Kuno, ole mees ja võta linti! Mõned peavad ka pühapäeval tööd tegema
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas manifest Vaata postitust
                          Kuno, ole mees ja võta linti! Mõned peavad ka pühapäeval tööd tegema
                          aaa. ok ma saan koopia pigem Kalev Meediast
                          Leidsin ühe raadiosaate lingi ka: http://heli.er.ee/helid/1715266.mp3
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Polegi väitnud, et on probleem. Lihtsalt tundsin huvi. Sina tüüpilise Kalju fännina tõlgendad kohe igat küsimust rünnakuna ja kukud kiunuma.Seda enam,et küsimus ei olnud sulle mõeldud.

                            Aga kuna sa tahad nii väga küsimustele vastata, siis küsin ka sinult ühe küsimuse- Kuhu on kadunud ProuaRoosa?
                            proual oli mäng eile tartus ... tuli kalju mänguks tallinna aga passis enamuse sellest autos soojas ... öösel oli ta tööl ja hommikul uuesti tartusse sest täna oli veel mäng

                            Kommentaar


                              krt kas spordi kanalid ei oska normaalseid komméntaatoreid endale valida/otsida ... aga tore küll et mängu saab uuesti vaadata ...

                              Kommentaar


                                Kalev Spordi ülekandest.

                                Ilmselgelt oli see, et Kalju fänne rohkem kuulda oli, mingi helitehniline kamm. 'Flora sektor' tegi häält päris normilt, kuid telekast pole neid absoluutselt kuulda.

                                Üks detail veel, järgmiseks ülekandeks võiks need sinised peldikud paigutada nii, et need telepilti ei jääks

                                Aga täitsa tore mäng oli, sellised vastasseisud annavad meistriliigale jumet juurde.
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X