320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma armastan Nõmme Kaljut. Eesti meister 2008!

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kuno, miks sa meskonnaga koos pingil istud?
      Esitan oma küsimuse ueesti.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Rein, miks sa siin foorumis oled?

        Sest sul on siin õigus olla ja sa tahad siin olla.

        Kommentaar


          Miks Kaupo Margussoonovi polnud mängus ega pingil?

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Rein, miks sa siin foorumis oled?

            Sest sul on siin õigus olla ja sa tahad siin olla.
            Kas sa oled Kuno?
            Või oled sa tema suuvooder?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mõttetera Kalju kodulehelt eilse mängu kohta:
              "Kindlalt tegutses väravas ka Rene Kaas."

              Minu mäletamist mööda Kaas nüüd küll eriti kindel väravas polnud.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kas sa oled Kuno?
                Või oled sa tema suuvooder?
                Lihtsalt esitasin sulle sama idiootse küsimuse, kui sina talle. Mis ta peaks sul tribüünil istuma? Tegemist siiski klubi presidendiga. Näitena võib veel tuua, et ka Narva Transi president istub tihtilugu meeskonna pingil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas riido Vaata postitust
                  Miks Kaupo Margussoonovi polnud mängus ega pingil?
                  Haige......

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Lihtsalt esitasin sulle sama idiootse küsimuse, kui sina talle. Mis ta peaks sul tribüünil istuma? Tegemist siiski klubi presidendiga. Näitena võib veel tuua, et ka Narva Transi president istub tihtilugu meeskonna pingil.

                    Näitena võib veel tuua, et Pohlak ei istu kunagi, Levada ei istu kunagi, Sedin ei istu kunagi. Muust maailmast ma parem ei räägigi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Näitena võib veel tuua, et Pohlak ei istu kunagi, Levada ei istu kunagi, Sedin ei istu kunagi. Muust maailmast ma parem ei räägigi.
                      Otseselt see keelatud ju pole, see on inimese enda asi, kas ta soovib mängu vaadata kodunt, tribüünilt või pingilt. Seega pole probleemi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Otseselt see keelatud ju pole, see on inimese enda asi, kas ta soovib mängu vaadata kodunt, tribüünilt või pingilt. Seega pole probleemi.
                        Polegi väitnud, et on probleem. Lihtsalt tundsin huvi. Sina tüüpilise Kalju fännina tõlgendad kohe igat küsimust rünnakuna ja kukud kiunuma.Seda enam,et küsimus ei olnud sulle mõeldud.

                        Aga kuna sa tahad nii väga küsimustele vastata, siis küsin ka sinult ühe küsimuse- Kuhu on kadunud ProuaRoosa?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Sedapuhku jään vastuse võlgu, aga inimestel on peale jalgpalli ka siiski eraelu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Sedapuhku jään vastuse võlgu, aga inimestel on peale jalgpalli ka siiski eraelu.
                            Tänu jumalale ;D .

                            Kommentaar


                              Proua Roosa oli eile tribüünil, ainult rohelises.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Esitan oma küsimuse ueesti.
                                Sa pead selle küsimuse meie peatreenerile esitama, see on tema soov. Meil omavahel on üsna huvitav koostöö teatud asjades mis loodetavasti toob meeskonnale kasu.
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X