320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no krt kui mängud on nii vara siis ei jõuagi kaineks saada ju ...

    Kommentaar


      Algselt postitas viirus Vaata postitust
      väike õlu on tervislik. jah ammusest ajast on jalgpall ja õlle käsikäes käinud. Enne mängu stereos kogunemistel küsitakse kenasti dokumente ja alaealised ei saa ihaldatud suurte jooki vaid limpsi
      Kuule viirus, kui vana sa nüüd oled? Ma arvan, et foorumi külastajad tahaks väga teada mitu aastat sa juba legaalselt õlut joonu doled? Ma ei usu, et sinu kodaniku õigusi piirama hakatakse
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        no krt kui mängud on nii vara siis ei jõuagi kaineks saada ju ...
        HAHA, ma räägin koguaeg, et mängud peavad olema alates 17.00 ja hiljem, see tooks vähemalt 30% publikut juurde igale mängule! Ja kui nüüd Esko argument sinna juurde lisada, jõuab publik rahulikult ka selleks ajaks kaineks saada

        Esko kui vana sina oled? Mitu aastat legaalselt õlut joonud oled?
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Legaalselt 6 ja mitte legaalselt 2 otsa sinna ... aga siis mul pold palju vaja ka .... ja Ungaris tohtis veini siis juua ka et õlle ma eriti ei joondki :P

          Kommentaar


            Soccerneti foorumilt küsiti, kes ehitas Lilleküla staadioni?
            Vastus: "Parema poole ehitasid need, kes küsimusi esitasid, vasaku need, kes küsimustele vastasid."

            ja veel natuke võrdlust:

            Eestis - Kui naaber ehitab omale kolmekordse villa, siis eestlane mõtleb kuidas saaks suurema ehitada.
            Venemaal - Kui naaber ehitab neljakordse villa, siis venelane mõtleb, kuidas see maha põletada.

            Nii ühel kui teisel on oma mõtlemises viga sees, kuid selge on see, et venelastel tulevad oma probleemi lahendamisega kiiremalt ja odavamalt toime.
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Lilleküla*

              Jalkat käisid need vaatamas kes kirjavigu parandasid :P

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                Lilleküla*

                Jalkat käisid need vaatamas kes kirjavigu parandasid :P
                parandatud
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  ah jaaa.. kes "saba nimel" karjungu välja mõtleb saab minu poolt auhinna... ma veel ei tea mis see on aga krt imeda oeab saama .. ehk küll ma midaq välja mõlen .....



                  mõtlesime välja hüüdlause kus oli sees "saba nimel ! " - see oli - "saba nimel TVMK imeb" - ja nii vahetame klubide nimesid aga kui see oli välja karjutud kõlas see päris hästi ja naq näha võtsid fännid selle meeleldi omaks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Kuule viirus, kui vana sa nüüd oled? Ma arvan, et foorumi külastajad tahaks väga teada mitu aastat sa juba legaalselt õlut joonu doled? Ma ei usu, et sinu kodaniku õigusi piirama hakatakse
                    legaalselt peaks ikka 6 aastat kalja tarbimist täis tulema. Ka võõrsil toimuvatel mängudel võtaks kuuma mängu vahele ühe karastava kalja, aga näe ei mõelda üldse pealtvaatajate peale mujal. Kodumängud on ses suhtes head

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
                      mõtlesime välja hüüdlause kus oli sees "saba nimel ! " - see oli - "saba nimel TVMK imeb" - ja nii vahetame klubide nimesid aga kui see oli välja karjutud kõlas see päris hästi ja naq näha võtsid fännid selle meeleldi omaks
                      kes välja mõtles? ma pean talle auhinna välja mõtlema

                      Kommentaar


                        Klubi ajalugu

                        Meistriliiga esimese hooaja kõiki väravaid oleks pikas perspektiivis kasulik salvestada ja säilitada. Hooaja lõpus oleks toetajatel - fännidel võimalus kokkuvõttev materjal endale soetada. 10 aasta pärast oleks see juba nauditav ajalugu klubi jaoks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas domma Vaata postitust
                          Meistriliiga esimese hooaja kõiki väravaid oleks pikas perspektiivis kasulik salvestada ja säilitada. Hooaja lõpus oleks toetajatel - fännidel võimalus kokkuvõttev materjal endale soetada. 10 aasta pärast oleks see juba nauditav ajalugu klubi jaoks.
                          väga mõistlik soovitus. jalkaliit võiks seda kõikide telekanalitega koostöös teha ja muidugi tore oleks sellistele klippidele ka loogiline kodu leida, näiteks aadressil: www.meistriliiga.ee
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                            kes välja mõtles? ma pean talle auhinna välja mõtlema

                            mina see olingi-ja see lause sündis hiiu pubis nädala algul,tunnistajaks on meie roosapanter kes koos meiega siis viibis...


                            Kommentaar


                              Fännidele


                              sõnade "brown girl in the ring" või "show me emotion" asemele saab ilusasti asetada näiteks legendaarse Kalju ründaja Sven Jarno Lullu nime ja fännid saavad Lullut toetada vms

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ivarios Vaata postitust
                                keegi on kõik trammid, millede numbriteks 4 või 2, ära kaaperandud
                                p6hjus on vist siin,
                                pahatahtlik taksojuht org-is 6nnetuse, et inimesed ei saaks staadioni vahet liikuma
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X