320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    retro on tagasi!
    Hilise ärkamisega

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kalju omad ei viitsi vastata küsimusele, et miks Levadia teie peale kaebas? Otsige teemaarendust EJLi lehelt!
      keegi kaebab iga päev kuskil kellegi peale... keda see kotib?
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
        ei peaks küll kedagi neist (esineliku) kohtade jahtimise puhul arvestatavaks meheks
        võrus räägitakse eesti keelt nii või ?
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          keegi kaebab iga päev kuskil kellegi peale... keda see kotib?
          MIDA???????

          Kommentaar


            Naljakas on see, et kui endal asjad P***** on, siis esimene asi on alati näpuga teiste peale näidata... Klassika
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Naljakas on see, et kui endal asjad P***** on, siis esimene asi on alati näpuga teiste peale näidata... Klassika
              levadial asjad perses?

              Kommentaar


                Algselt postitas jorss Vaata postitust
                levadial asjad perses?
                ma ei tea, seda pead nende käest küsima.. meie ei kaeba ega räägi teistest foorumites. Kui tahad teada kuidas Roosa panter elab, siis sellest võin sulle rääkida
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  ma ei tea, seda pead nende käest küsima.. meie ei kaeba ega räägi teistest foorumites. Kui tahad teada kuidas Roosa panter elab, siis sellest võin sulle rääkida
                  mina mäletan küll midagi muud. ega see nüüd nii väga ammu kah polnud kui kalju liidus teiste peale kaebamas käis. muus asjas küll aga ikkagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jorss Vaata postitust
                    mina mäletan küll midagi muud. ega see nüüd nii väga ammu kah polnud kui kalju liidus teiste peale kaebamas käis. muus asjas küll aga ikkagi.
                    hmmm, midagi uut minu jaoks... Aga hetkel ei tahaks oma pead igasugu sogaga koormata, homme on vaja punkte korjata ja kõik muu on teise- järguline.
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      ma ei tea, seda pead nende käest küsima.. meie ei kaeba ega räägi teistest foorumites. Kui tahad teada kuidas Roosa panter elab, siis sellest võin sulle rääkida
                      Panter elab hästi ja tervitab kõiki oma andunud fänne
                      Kuno! Ära unusta siis minu karva homme kella 12 stereosse tuua. Muidu selline alasti tunne kohe
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        TVMK Värisegu! Kalju tuleb ja võtab homme 3 punkti!

                        noh.. täna..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas masturr Vaata postitust
                          mis vormist sa räägid saaks palgagi
                          Issand jumal

                          Kommentaar


                            pantreid olla nähtud juba hilistel õhtutundidel nõmmel mänguks valmistumas igatahes sõjahüüdeid olla kuuldud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas saun Vaata postitust
                              pantreid olla nähtud juba hilistel õhtutundidel nõmmel mänguks valmistumas igatahes sõjahüüdeid olla kuuldud
                              Esimesed härrased on juba kaotsi kah läinud raskel teekonnal ning valmistuvad mänguks pokris . See on see fänni raske elu, aga mingi 9 tunni pärast koguneme siis.

                              Ma lõbus Nõmme Kaljukas hõissa ja hõissa
                              ma karjun täie häälega hõissa ja hõissa
                              ma tean et Kalju kolli lööb ja kolli lööb ja kolli lööb
                              ma karjun ainult Kaljule, sest Kalju võitma peab. Ahoi!

                              Näeme vineeri alistamist!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Esimesed härrased on juba kaotsi kah läinud raskel teekonnal ning valmistuvad mänguks pokris . See on see fänni raske elu, aga mingi 9 tunni pärast koguneme siis.

                                Ma lõbus Nõmme Kaljukas hõissa ja hõissa
                                ma karjun täie häälega hõissa ja hõissa
                                ma tean et Kalju kolli lööb ja kolli lööb ja kolli lööb
                                ma karjun ainult Kaljule, sest Kalju võitma peab. Ahoi!

                                Näeme vineeri alistamist!
                                täitsa haige, raiks võeti kinni, magas kalju salliga pärnu maanteel :S korjati üles, ehk saab hommikuks välja ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X