320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    palli veidikene teisestkohas lahti mängimine on kohtuniku otsustada, kui tema näeb et se koht sobib siis ei saa mängijale mitte midagi halba öelda - kohtunik peab ütlema kui pall mängitakse valest kohast lahti...nii, et selle kohta ära küll midagi halvasti mängijatele ütle...

    järgmine Kalju-MT mäng ma usun et lõppeb vastupidise skooriga.

    Kommentaar


      NO läks veits nihu seekord aga pole hullu-muide see erikohtlemise jutt täitsa õige sest Arruda sai ikka väga haiget paar korda.
      Hea meel on et Lullu sai lõpuks oma debüüdi tehtud. Oleks võinud skoorida ka aga küll ta jõuab.
      I`m not scared of dying, I just dont want to

      Kommentaar


        vöimas IKARUS buss oli kaljukatel...

        Kommentaar


          see oli mersu

          Kommentaar


            Algselt postitas tiriam Vaata postitust
            palli veidikene teisestkohas lahti mängimine on kohtuniku otsustada, kui tema näeb et se koht sobib siis ei saa mängijale mitte midagi halba öelda - kohtunik peab ütlema kui pall mängitakse valest kohast lahti...nii, et selle kohta ära küll midagi halvasti mängijatele ütle...

            järgmine Kalju-MT mäng ma usun et lõppeb vastupidise skooriga.
            ühesõnaga ne poiman ne vor?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Poisid kuule kes teil 1.naiste mängus väravas oli?Täitsa kena tükk,hakka või kalju fänniks :P
              ise vaatasin ka et jamh.
              Kure omaga ei saa võrreldagi

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Poisid kuule kes teil 1.naiste mängus väravas oli?Täitsa kena tükk,hakka või kalju fänniks :P
                Palun öelge mulle, kes oli Kuressaare väravas... Hakka või Kure fänniks

                Kommentaar


                  Algselt postitas saun Vaata postitust
                  Palun öelge mulle, kes oli Kuressaare väravas... Hakka või Kure fänniks
                  Hea töö Saun. Nimeks oli vast Anneli Õige ja kusjuures täitsa õige sulle!
                  Last edited by Silver; 07.04.08, 14:48.

                  Kommentaar


                    njaa....ei ühtki sõna.....ehk siis sõnatu
                    just retain that....
                    .............evrything u see is hallucination....
                    ...so be prepared.

                    Kommentaar


                      Poisid pidage hoogu - maru maitsetud naljad.
                      Minge tehke parem sporti.

                      Kommentaar


                        Mulle Nõmme Kalju nüüd meeldib. Fännid olid normaalsed, panter tundub väga muhe mees, mängijad on ka pigem sümpaatsed.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas saun Vaata postitust
                          Palun öelge mulle, kes oli Kuressaare väravas... Hakka või Kure fänniks
                          ju see mingi Saikla küla perenaine oli.

                          Kommentaar


                            Noo ma arvan, et fakt, et meie väravavaht eelmine aasta Kalju naistele oma poolelt värava kõmmutas, peaks teie suud kenasti kinnitama

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Noo ma arvan, et fakt, et meie väravavaht eelmine aasta Kalju naistele oma poolelt värava kõmmutas, peaks teie suud kenasti kinnitama

                              järeliult teeb talutöid väga hästi.

                              Kommentaar


                                eks robustsed piigad seda aint suudavadki. ehedad saare naised söövad vorsti ja joovad õlut, tugevad kui mehed

                                Kommentaar

                                Working...
                                X