320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisime eile Kalju92-ga Kohtla-Järvel alkohoolikute(JK Alko) vastu mängimas ja 1-1 viik tuli kahjuks,kui poleks olnud Kirilli meie väravavahti kes penalti ära võttis ja Taurit kes vastasele omaväravasöödu andis võinuks meie mäng sootuks kurvemalt lõpeda kas 0-1 või 0-2 neile,viigistasid nemad paar minutit enne mängu lõppu(ma olin esimene poolaeg väravas)


    Teistele ütleks et: MIDA TIHEDAMINI TRENNIS KÄITE SEDA PAREMAD ON TULEMUSED VÕISTLUSTEL
    Raske treeningul,kerge lahinugus!

    POISID KUI TAHATE HÄID TULEMUSI VÕISTLUSTEL NÄIDATA SIIS TREENIGE ROHKEM

    Kommentaar


      Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
      See tuleneb traditsioonidest. Praegu Saksamaal jalgpalli vaatamas käivad pensionärid on käinud jalgpalli vaatamas üle 50ne aasta alates varajasest noorusest. Kui meie elu läheb rahulikult ära ja ühiskond püsib stabiilsena, siis nähtavasti käid sinagi pensioniealisena jalgpalli vaatamas. Eestis on see kultuur veel algusjärgus ja pensionär, kes pole kunagi käinud jalgpalli vaatamas, ei hakka nähtavasti ka käima. Pealegi ei taha pensionärid istuda vihaste jalgpallifännide seas fännisektoris, vaid lapselapsega kuskil rahulikul kohal
      Ei muidugi on need traditsoonid, praegugi on neid vanasid, kes käisid vanal nõuka ajal vaatamas ja on ka nüüd kohal, kuid neid saaks olla kõvasti rohkem. Tol ajal käidi ka. Kui nad nüüd kuulevad, et mingi eraldi sündmus nende jaoks jne, siis tulevad ehk tagasi staadionile.
      Lihtsalt ma usun, et ei pea 50 aastat ootama selleks. Ning noh ma loodan siiski naiivselt edasi, et ka need pensionärid, kes tõesti pole varem erilised mängudel käijad olnud, tulevad siiski staadionitele.
      Aga ma arvan, et ka nendele penskaritele, kes kardavad neid "vihaseid fänne" võib selgeks teha, et Eestis on staadionid tühjad ja alati leiab koha eemal nendest käputäie fännidest.

      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      vanakesed vaatavad kossu, sest nende nooruses oli see popp ja tegija.
      ja mis toetust riigilt siis saab kui vanurid staadionil käivad?
      Usu mind, sa naeraksid end pooleks, kui kuuleksid ja näeksid, mida kõike meie riik oma rahadega toetab. Igasugused integratsiooniprojektid, millest 0 tolku ja raisatud miljonid, aga noh see on hoopis teine teema. Küsimus ei ole raha saamises.
      Siin antud olukorras saaks minu meeles küllalatki lihtsalt jõuda mingi tulemuseni. No kasvõi näiteks mingi kampaania, kus pensionärid saavad tasuta mängule lisaks veel mingi kosutava joogi/tee või mida iganes.

      Kommentaar


        Algselt postitas R10 Vaata postitust
        Aga ma arvan, et ka nendele penskaritele, kes kardavad neid "vihaseid fänne" võib selgeks teha, et Eestis on staadionid tühjad ja alati leiab koha eemal nendest käputäie fännidest.
        Kui reaalselt vaadata, siis näiteks Kalju-Vaprus mängul Hiiul oleks vanainimesel olnud väga raske leida rahulikku kohta

        Aga põhimõtteliselt on asi õige. Alustuseks mängijate vanaemad-vanaisad tribüünile
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          hiiul tuleks see kuramuse suusanõlv puudest puhtaks teha ja mehine tribüün sinna sokutada

          Kommentaar


            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
            See tuleneb traditsioonidest. Praegu Saksamaal jalgpalli vaatamas käivad pensionärid on käinud jalgpalli vaatamas üle 50ne aasta alates varajasest noorusest. Kui meie elu läheb rahulikult ära ja ühiskond püsib stabiilsena, siis nähtavasti käid sinagi pensioniealisena jalgpalli vaatamas. Eestis on see kultuur veel algusjärgus ja pensionär, kes pole kunagi käinud jalgpalli vaatamas, ei hakka nähtavasti ka käima. Pealegi ei taha pensionärid istuda vihaste jalgpallifännide seas fännisektoris, vaid lapselapsega kuskil rahulikul kohal
            väidetavalt olid 1960'tel tribüünid pidevalt täis ja pealtvaatjaid tuhandete kaupa. täpselt tänase pensionäri noorusaeg.
            seega traditsioonid ja mälestused on olemas, vaja on tõuget et inimesed taas tee staadionile leiaks

            Kommentaar


              Raul treib praegu tugitoole eriti spets fännide jaoks.

              Kommentaar


                Kas taburette ka teeks saaks tavalised fannid ka istuda
                I`m not scared of dying, I just dont want to

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Raul treib praegu tugitoole eriti spets fännide jaoks.

                  tugitoole ei saa treida. hädapärast saaks freesida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                    Kui reaalselt vaadata, siis näiteks Kalju-Vaprus mängul Hiiul oleks vanainimesel olnud väga raske leida rahulikku kohta

                    Aga põhimõtteliselt on asi õige. Alustuseks mängijate vanaemad-vanaisad tribüünile
                    ha ha....mina nägin sel mängul vana paari kes kohe kalju fännide kõrval istusid, väike muie näol

                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    hiiul tuleks see kuramuse suusanõlv puudest puhtaks teha ja mehine tribüün sinna sokutada
                    mina oleks selle vastu et need puud sealt maha võtta. Lumega suusatamine väga bro
                    just retain that....
                    .............evrything u see is hallucination....
                    ...so be prepared.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ek Vaata postitust
                      väidetavalt olid 1960'tel tribüünid pidevalt täis ja pealtvaatjaid tuhandete kaupa. täpselt tänase pensionäri noorusaeg.
                      seega traditsioonid ja mälestused on olemas, vaja on tõuget et inimesed taas tee staadionile leiaks
                      No mida ma räägin!

                      Aga ma arvan, et rahulike kohtade leidmine pole siiski see probleem, mille taha asi võiks jääda.
                      No ja kurat! Arenal oli staadionil 370 inimest, aga mahutavus 10 000. Hiiul annab ka asja kindlasti korraldada.

                      Kommentaar


                        Aktuaalne teema on siin viimasel ajal klubide fännide vahelised kaklused. Millal Nõmme omad skoori avavad?
                        Algatasuseks sobiks paar inimest tänaval läbi kloppida, valida soovitaks vanemad ( äkki saab jagu ), nagu seda tegid Florakad, kes algatuseks valisid ühe 55 aastase.
                        Seejärel võib juba teiste klubide kallale tormata...!!!

                        Hüüdega: Elagu Nõmme!!!!!!!

                        Kommentaar


                          R10 , väga pooldan su ideed. Seda võidaks tõesti kuulda võtta!
                          Selle kakluse teema võiks juba ära lõppetada , see on täiesti jabur..
                          >>

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            ma juba ammu seda märganud
                            Ennem on ta olnud ka noorte treener Ameerika Ühendriikides.
                            >>

                            Kommentaar


                              Nõmme Kalju toetajad - Roosad Pantrid:



                              .
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas R10 Vaata postitust
                                Kusjuures ma hakkasin mõtlema, et miks penskarid ei käi jalgpalli vaatmas. see on tegelikult vägagi potentsiaalne sihtgrupp, kellele näiteks kasvõi Nõmme Kaljut promoda. Kui vaadata üldist pilti, mis staadionitel on, siis peamise massi moodustavad noored mehed. Vanureid on ikka väga vähe.
                                Naisi võiks ka muidugi oluliselt rohkem olla, aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida.
                                Lisaks saaks Nõmme Kalju, Flora või ükskõik, milline klubi, mis on huvitatud suuremast massist, teha selles vallas koostööd linna või riigiga, sest pensioniealised on väheaktiivsed ja ühiskonnast natuke tõrjutud. Siis mõni klubi võiks teha kampaania, et anda võimalus vanadel rohkem väljas käia ja samas ka saada ise sellest kasu nii fännide arvus kui ka linnalt/riigilt saadud toetuse näol. Muidugi ma üldistan kõiges, aga siiski.
                                Idee ise tuli, kui mu sakslasest sõber ütles, et neil Saksamaal käivad vanad inimesed rohkem jalgpalli vaatamas.
                                Pealegi elab Nõmme mändide all väga palju toredaid tädisid ja onusid, kes on seal juba aastakümneid elanud ja seega on lihtsam tekitada seost klubiga.
                                kes tv3 uudiseid vaatas, siis seal räägiti et nõmme- vanuritele on palju võimalusi sporttimiseks organiseeritud. Äkki oleks võimalik lisada ka Nõmme Kalju sinna vahele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X