320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väikene ennustus:
    FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:3
    See lõputu võrrand..

    Kommentaar


      Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
      Väikene ennustus:
      FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:3
      Mina isiklikult ei usu nii suurt väravate sadu. Ma arvan pigem 2-2 või Kalju võit 2-1.

      Kommentaar


        Tuleb, usu mind, et tuleb, kui mitte suurem!
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
          Väikene ennustus:
          FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:3

          Tead mis vahe on pessimistil ja optimistil?

          Pessimist ütleb- mul ei seisa.
          Optimist aga- vaata kui ilusasti mul ripub
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Ilmselgelt solvasin sind vist..
            See lõputu võrrand..

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Tead mis vahe on pessimistil ja optimistil?

              Pessimist ütleb- mul ei seisa.
              Optimist aga- vaata kui ilusasti mul ripub

              sarcastico magnifico
              Rein, sa meeldid mulle
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                Ilmselgelt solvasin sind vist..
                ära põe, ilmselgelt ei solvanud sa kedagi
                aga jah, homme piirdub teie võit ilmselt tribüünidega
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Noormees billy, kas levadia oma kodumängudel süüa juua ka pakub ja palun valgusta uskumatuid, et palju need piletihinnad siis täpselt ka on?
                  tänud.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    ära põe, ilmselgelt ei solvanud sa kedagi
                    aga jah, homme piirdub teie võit ilmselt tribüünidega
                    Ma isiklikult loodan, et mõne joobes Levadia "fänni" suust tuleb ikka paar korda LE-VA-DIA. Ja ehk sinagi billy hõiskad mõned korrad "teeme ära, Levadia vmt" siis võime küll tribüünidel alla jääda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas manifest Vaata postitust
                      Noormees billy, kas levadia oma kodumängudel süüa juua ka pakub ja palun valgusta uskumatuid, et palju need piletihinnad siis täpselt ka on?
                      tänud.
                      noormees ... hii-hii
                      maarjamäel ei ole midagi pakutud. esimene mäng sel hooajal kadriorus, kes teab, võib-olla üllatatakse millegagi positiivselt, aga igaks petteks soovitaks enne mängu ikka kodus ja/või stereos kõht täis süüa ... heal juhul pakutakse krõpsu, šokolaadi ja meid endid (levadia fänne) ei ole ka nii palju, et näljasel pantril kõht täis saaks keelekastet ikka vast on
                      pead ei tahaks anda, aga pilet on vist 50 ning kuni 18-aastased ja penskarid saavad tasuta
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billy t Vaata postitust
                        noormees ... hii-hii
                        maarjamäel ei ole midagi pakutud. esimene mäng sel hooajal kadriorus, kes teab, võib-olla üllatatakse millegagi positiivselt, aga igaks petteks soovitaks enne mängu ikka kodus ja/või stereos kõht täis süüa ... heal juhul pakutakse krõpsu, šokolaadi ja meid endid (levadia fänne) ei ole ka nii palju, et näljasel pantril kõht täis saaks keelekastet ikka vast on
                        pead ei tahaks anda, aga pilet on vist 50 ning kuni 18-aastased ja penskarid saavad tasuta
                        Tänan info eest. Hea meel, et levadia noori ja vanureid jätkuvalt tasuta sisse laseb aga muidugi kurb, et keegi seda eriti ei kasutata. Levadia kodumängudel siis keskmiselt 50 inimest tänavu olnud. Peale homset mängu tõstate oma keskmist jõudsalt. Luban. Saba nimel luban!
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Millal Kalju ületab 1000 pealise publikunumbrite piiri? Juba nüüd?
                          See lõputu võrrand..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                            Millal Kalju ületab 1000 pealise publikunumbrite piiri? Juba nüüd?
                            Ei, kindlasti mitte! Homme kõigest 900 oodata aga järgmisel mänul hiiul on kõva trügimine, et staadionilegi mahtuda. kuskil 1000 - 1500 vast
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Levadia pole harjunud suure massi ees mängima, poisid lähevad närvi ja võit tulebki Kalju õuele ning tabel muutub veelgi põnevamaks. Panter hüppab ikka karkudega?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Levadia pole harjunud suure massi ees mängima, poisid lähevad närvi ja võit tulebki Kalju õuele ning tabel muutub veelgi põnevamaks. Panter hüppab ikka karkudega?
                                Homme on Panrti dublant
                                Ta pole ka kehvem mees, teeb omad jutud ära nagu naksti
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X