320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Viik Narva Transiga peaks olema väga hea saavutus, kuid miskipärast olen üli pettunud. Nii palju oli võimalusi, mida realiseerida, Narva oli nii mannetu, Dubõkin oli hullem kui naine ning kohtunik oli nii kehv.

    Kuigi kohtunik ei rikkunud tänast matši ning midagi saatusliku ei sooritanud (õnneks), siis vaatamata sellele oli vile kehvavõitu.

    Ma tean, et jube hea on kritiseerida seda tänamatut ametit ning ise on kõvasti parem teha asja korrektsemalt. Kuid ma kulutan iga nädal terve oma laupäeva sellele mängule, kõik nädalapäevad oodates seda üht närust matši ning selle eest ma soovin saada korrektset mängu.

    Ma tean, et ma ei ole normaalne, kuid see võistkond tähendab mulle liiga palju, et olla rahul sellega, mida siinsed kohtunikud pakuvad.

    Ja kõik soovitajad, ei, ma poleks parem kohtunik ning ei tee ka seepärast neid näruseid pabereid, sest neid omandada võib igaüks, kuid vilstada iga üks ei oska.

    Vabandused kõikide kohtrunike suunas, kes tundsid ennast puudutatuna, ma mõistan, et te teete seda oma suurest armastusest vuti vastu ning selle eest müts maha.

    Ja seda, et kui Felipe Meistriliiga parimaks mängijaks ei valita, siis on midagi väga valesti. Nii tehnilist-kiiret mängijat pole Eesti kõrgliigas veel nähtud ning arvatavasti ka mitte teistes Balti riikides.

    Jube kahju, et tal on tekkinud kramp, mille tõttu ta ei suuda oma võimalusi realiseerida, kuigi neid tekib ohtralt. Sellegipoolest on ta siin üks parimaid ning loodetavasti saab Viljandis püssi lahti.

    Ja Viljandisse hakkame esmaspäevast bussi orgunnima, me vajame medalit!
    HAKAKE REGAMA, TINGIMUSED ON SAMAD NAGU TARTU SÕIDUGA!
    Ajame pundi kokku, KALJU-KALJU-KALJU-KALJU!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Fotod: http://flickr.com/photos/-catherine/...7604622712162/

      Kommentaar


        Praega siisn pidulik viigi tähistamine.... siis käis eesti politsei aia taga, kaks eesti nais menti, vaatasid, et meil kamina tuli taevani ja muusika vali... no ei tea minu meelest vaikne... aa ok. edu neile.... aa krt luurasid teised.... läksin toa poole äkki taskulamp näkku säras....
        pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

        Kommentaar


          Kalju poolt väga hea esitus, kuigi tulemuseks kõigest viik (ootused nii üleval). Esimestest minutitest peale oli juba näha, et Pantrid liigutasid palli väga hästi, sööt käis tõelises brasiilia stiilis ja ära ei unustatud ka ilusaid ilusööte! Narval samuti head võimalused.
          Näidake mulle meest, kes ütleb, et "man of the match" ei olnud Felipe!
          Täna mängiti väga motiveeritult ja oli näha, et taheti ainult võitu. Kahju, et jäid omad olukorrad realiseerimatta. Samuti tore oli Indrot näha jälle platsil.

          Mis puutub publikusse, siis mängu edenedes tuli seda ainult juurde ja teiseks poolajaks oli täismaja. Säästutribüünil saime mitmete inimeste lugemise tulemusel ja numbreid summeerides kokku 163. lugemiste kõikumine oli kõigest 10-15, seega on see 163 suht optimaalne. "tulejaid-minejaid" ka arvesse võttes, oleks kindlasti 200+
          Raul, sa pane säästukale grilliplatsid ja klaptoolid ning hakka ainult raha kasseerima

          Aga Viljandis teeme välismängude publikurekordi, kaks bussi pole küsimus "tennisepublik" ühte ja ülejäänud rahvas teise
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Kalju näitas tegelt eile väga ilusat mängu ja võimalusi oli kuhjaga aga pall on ümmargune ja hea ,et siiski punkt saadi. Nunez oli tõesti väga hea . Eks ootused olid muidugi kõrged aga peab arvestama ,et meeskonnal on esimene hooaeg Liigas. Säästusektor oli tõesti rahvast täis ja sinna peaks klubi mingid pääsmed orgunnida ,et rahvas saaks kas või pikniku stiilis mängu vaadata
            Igatahes oli lahe laupäev. Kui muidugi Flora mäng välja arvata.Krt. küll nii ei saa mängida.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Viljandi poole sõidetakse, siis nii
              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Andre, teretulemast!

                Kommentaar


                  Felipe! Haige tehnikaga tüüp ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                    Ta vist mängib Kalju duubli eest liigamängudel. Seega, kas keegi seal teda mängimas ei ole näinud? Mis tase on?
                    salvadori vorm läheb iga mänguga paremaks, eelmises mängus elvaga lõi ilusa kolli ka. usun, et juhul kui ta laupäeval viljandis platsile ei saa siis pühapäeval mängib ta jälle duubli eest hiiul. tulge ja vaadake ise
                    Nõmme BSC OlyBet
                    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                    MIND Media Live Streaming services
                    www.mind.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Andre, teretulemast!
                      Hetkel küll midagi kindlat ei ole, aga üleüldse mis te arvate kui suur on võimalus et me teistest riikidest eeskuju võtame ja mõne brassi vms ära kodustame?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Hetkel küll midagi kindlat ei ole, aga üleüldse mis te arvate kui suur on võimalus et me teistest riikidest eeskuju võtame ja mõne brassi vms ära kodustame?
                        Kui näiteks Felipele anda Eesti pass, siis see vend oleks raudpolt koondise nimekirjas.

                        Kommentaar


                          Felipe on tõesti ulmeline lihtsalt, seisin ja vaatasin suu ammuli. Lihtsalt lust vaadata, mis imetrikke see mees platsil teeb.
                          Ja hääl on igatahes mul karjumisest siiamaani ära

                          Kommentaar


                            Algselt postitas apelsinf Vaata postitust
                            Felipe on tõesti ulmeline lihtsalt, seisin ja vaatasin suu ammuli. Lihtsalt lust vaadata, mis imetrikke see mees platsil teeb.
                            Ja hääl on igatahes mul karjumisest siiamaani ära
                            Jep. Lihtsalt fenomenaalne kuidas ta ikka tervet Transi omas. Kaitses oli ka super. Võttis Gruznovilt pallil jalalt ning kõksis vähe kastis ja siis võttis järjest Transi mängijaid ette. Mõnikord 6 mõnikord lausa 12 venda Super lihtalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              Hetkel küll midagi kindlat ei ole, aga üleüldse mis te arvate kui suur on võimalus et me teistest riikidest eeskuju võtame ja mõne brassi vms ära kodustame?
                              Mina isiklikult loodan, et seda ei hakka Eesti jalgpallis mitte kunagi juhtuma. Võite mind nüüd rassistiks ja perverdiks nimetada, aga kui mina lähen staadionile Eesti koondist vaatama, siis tahan seal platsil näha sinisärkides eestlasi (mööndusega Eestis sündinud kodanikke) ringi jooksmas. Mulle on mujal maailmas toimuv absoluutselt vastumeelne ja oksele ajav. See meenutab juba natuke Araabia riikide kergejõustiklasi, kes on kenasti dollaripakikestega Keeniast ostetud. Mul pole Felipe Nunesi vastu isiklikult midagi (kui ehk mõni siit tahab välja lugeda), aga klubijalgpall on klubijalgpall ja rahvuskoondis on rahvuskoondis.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                peaks mainima et ka mina olen sama meelt. Ning nii kurb kui see kah ei oleks usun et paljud on veel sama meelt. Rahvuskoondis peaks jääma ikkagi oma juurte juurde
                                just retain that....
                                .............evrything u see is hallucination....
                                ...so be prepared.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X