320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadake, et sillamäel peksa siis ei saa

    Kommentaar


      Algselt postitas Slaava Vaata postitust
      Vaadake, et sillamäel peksa siis ei saa
      ega kalju f2nnid pole sellised kes v88rsil m2ngule minnes kylalistega provotseerima hakkavad nagu teie

      Kommentaar


        Algselt postitas sanchez jr Vaata postitust
        ega kalju f2nnid pole sellised kes v88rsil m2ngule minnes kylalistega provotseerima hakkavad nagu teie
        Aga flora fännid on ju alati kõiges süüdi.
        Kuradi Neljas Reich ma ütlen.
        phah. Vaata enda ninaotsast kaugemale!
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          It takes two to tango, üldjuhul.

          ja tegelt võiks oma probleeme kuskil mujal välja elada, mitte käia kogu aeg oma kulunud lolle nalju vastava klubi teemas tegemas, kui Sillamäe kellegagi jälle mängib.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
            Ei ole ava oma silmad. Kui ei ole tulemust, siis ei ole. Selle materjaliga, mis kaljul on saaks legend Benno(fc Majandusmagistri ex treener) ka parema tulemuse. Aurelio ei sa juba mitmendat korda mehi mängima pandud. Tegelt 2 aastat jutti juba.

            Kui ta on uuel hooajal ka Kalju treener siis üle 5 koha pole mõtet lootagi. Ja selles olen ma pettunud. Kuno raiskab muidu lihtsalt oma raha, närve ja aega, kui ta peaks jääma.

            Milline treener peab võistkonnas 12 poolkaitset ja väbab 2-liigast korvpallureid väravaid lööma, täielik ulme on see brass.
            Sinu äärmiselt targa jutu kohta tahaks ma küsida kahte asja. Kas eelmine hooaeg oli sinu arust kaljule halb ja Aurelio ei suutnud kaljut mängima panna?
            Teiseks miks on kaljus 12 poolkaitset? Sellepärast, et kui sa midagigi tead meeskonna majandamisest siis sa tead, et terve hooaja ei saa ühtede meestega pidevalt mänida. Peale selle , nendest 12 poolkaitsjast on 3 noored.
            Ja veel , kalju mängib 5 keskpoolikuga, seega minuarust ei tundu neid poolkaitsjaid palju.
            Ja Vitali kohta öeldes, siis ta pole kalju ainus ründaja, kuid ilmselgelt neist kes on terved, parim.

            Kommentaar


              Ma ka imestan, et kus kohast tulnud selline number, nagu 12 poolkaitsjat!? Sellise väite on vist lasknud -Romario- kunagi lendu aga see pole kohe mitte õige. Mina sain hetkeseisuga 6 poolkaitsjat.

              Kui me saame tuleval mängul üldse 12 tervet meest kokku, siis oleme õnnelikud.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

                Jah, sõbrad, vabandage. Hooaja algul oli meil 15 poolkaitsjat, see et me mängijaid teistel positsioonidel kasutame, ei tee neist veel kaitsjaid ega ründajaid.

                Kommentaar


                  arruda on ju koguaeg kaitses mänginud ja Tükk ründes?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                    arruda on ju koguaeg kaitses mänginud ja Tükk ründes?
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    see et me mängijaid teistel positsioonidel kasutame, ei tee neist veel kaitsjaid ega ründajaid.

                    Loeme veel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                      arruda on ju koguaeg kaitses mänginud ja Tükk ründes?
                      Arruda ütles mulle mingi aeg tagasi, et tegelikult on tema õige positsioon platsil hoopis parem äär.

                      Tükk on raudpolt poolik oma orientatsioonilt olnud ning selleks on ja jääb .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

                        Jah, sõbrad, vabandage. Hooaja algul oli meil 15 poolkaitsjat, see et me mängijaid teistel positsioonidel kasutame, ei tee neist veel kaitsjaid ega ründajaid.
                        Mul on kuri kahtlus, et internetis argumenteerimine ei vii just eriti kaugele aga proovin korra veel...
                        Kaukvere, Maccari, Terehhov, Tükk, Kägo, Arruda
                        MEIL ON 6 POOLKAITSJAT, KEDA SAAME KA KASUTADA NENDEL POSITSIOONIDEL.

                        Ja praeguses olukorras tuleb välja, et meil oleks pidanud olema lausa 25 poolkaitsjat, et saaks hooaja lõpuni mängida. Maccari väljas, Tõnna ravib ennast, jääb lausa 1 mees puudu poolikusse tulevas mängus.

                        Nendest sinu väljatoodud nimedest ma ei näe eriti palju varjante poolkaitsja kohale, kuna kaitsesse ka vaja mehi leida, sest Haavistu kaartidega väljas, Hurt vaikselt taastub.
                        Igal professoril on internetis imelihtne mängijaid liigutada ja taktikat panna, aga tegelik olukord on natuke teine. Kritiseerida on kerge, aga midagi ise ehitada hoopis teine tera.
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Jube kahju, et olukord selline on, nagu ta on. Aga sellegipoolest ei see te olematuks fakti, et KEVADEL meil oli 15 poolkaitsjat ning see ei ole mingi minu poolt välja mõeldud olukord.

                          Ju siis arvestati valede meestega, kui pooled keset hooaega minema kadusid ning Smirnovi ja Rõskevitšit nimetaks kah siiski mängijateks. Aga ok, mis me siin foorumis ikka targutame, ehk suudab 11 meest kokku saada ning ehk saab mõne andnud fänni varumeestepingilegi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

                            Jah, sõbrad, vabandage. Hooaja algul oli meil 15 poolkaitsjat, see et me mängijaid teistel positsioonidel kasutame, ei tee neist veel kaitsjaid ega ründajaid.
                            samas Kägo tegelt ikka algselt äärekaitsja olnud ja just Nõmmes poolikuna viimasel ajal kasutatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Loeme veel.
                              mina arust on Arruda terve aja mis ta Kaljus mänginud olnud kaitses.
                              ajapikku ikka positsioonid muutvad väljakul ntx kruglov oli kaitsja nüüd mängib enamasti ääres, post oli ka kaitsja, aga treener soovitas ründajaks hakata.

                              Kommentaar


                                Mängijad: Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

                                1. Novikov on mänginud sel hooajal peamiselt keskkaitses. Minu teada mängis ka Lätis keskkaitses. Koondises on olnud keskpoolik. Seega mitu positsiooni.

                                2. Pak, Saharov, Kask aktiivset jalgpallielu ei ela. Esimene küll figureerib pingil, aga mänguaega on saanud sekunditega. Saharov mängib rannavutti ja Kask toksib duublis.

                                3. Leetma, Pimentel neid enam pole.

                                4. Terehov on üldjuhul figureerinud äärekaitses.

                                5. Arruda on üldjuhul mänginud nii poolikus kui kaitses. Samas meeldib talle mängida ka äärekaitses. Vähemalt selline olevat tema positsioon varem olnud.

                                6. Smirnov on igatpidi kustunud "staar" ja Rõskevitš on pigem ikkagi ründaja.

                                Seega reaalne seis on selline poolikus: Kaukvere, Maccari, Tükk, Nunes, Kägo.

                                Hooaja alguses oli pilt vähe tihedam, kuid see ei muuda fakti.

                                Küll on kindel, et sellist Teeveri sugust puhast ründajat meil teist tõesti pole. Pikk Shuganov on pigem targetman, kes peaks õhus ja palli valdamises hea olema, aga ei ole ja tema kõrval eksleb üldjuhul Nunes, Rõskevitš või mõni kolmas.
                                Last edited by Silver; 22.10.09, 14:13.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X