320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus kahe eelneva postituse autoritele-

    Teie arvates ei tohiks siis venelased ka Eesti koondises mängida?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Küsimus kahe eelneva postituse autoritele-

      Teie arvates ei tohiks siis venelased ka Eesti koondises mängida?

      mister Nahkpea ütles ju selgelt: '(mööndusega Eestis sündinud kodanikke) ringi jooksmas.'
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        minuarust ei mängigi ühtegi venelast eesti koondises

        Kommentaar


          Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
          minuarust ei mängigi ühtegi venelast eesti koondises
          Siis on su arvamus väga puusse.
          Eesti koondises mängib nii mõnigi venelane.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Siis on su arvamus väga puusse.
            Eesti koondises mängib nii mõnigi venelane.
            No nad siiski on eestlased sest mängivad ju EESTI koondise eest-nii , et neid venelasteks nimetada on vale.
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
              No nad siiski on eestlased sest mängivad ju EESTI koondise eest-nii , et neid venelasteks nimetada on vale.

              Nii lolli juttu võib ajada ainult siin topicus ja Kalju poolehoidja.
              Eesti kodakondsus ei tee kohe automaatselt kedagi eestlaseks. Rahvuse üle otsustab ikka igaüks ise. Vaevalt et Kruglov, Stepanov ja Vosko ennast eestlasteks peavad. Samuti on see täitsa normaalne nähtus kui nad ennast eestlasteks ei pea.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Nii lolli juttu võib ajada ainult siin topicus ja Kalju poolehoidja.
                Eesti kodakondsus ei tee kohe automaatselt kedagi eestlaseks. Rahvuse üle otsustab ikka igaüks ise. Vaevalt et Kruglov, Stepanov ja Vosko ennast eestlasteks peavad. Samuti on see täitsa normaalne nähtus kui nad ennast eestlasteks ei pea.
                Aga seleta siis ära , et kui nad ennast nii väga venelasteks peavad siis ometigi EESTI riiki esindavad???
                Ja kes oled sina et siin silte kylge kleepida kes ja mis keegi on??
                I`m not scared of dying, I just dont want to

                Kommentaar


                  mis juttu sa ajad

                  Rahvuse üle otsustab igaüks ise???
                  ma pole ammu enam nii lolli juttu kellegi suust kuulnud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Võite mind nüüd rassistiks ja perverdiks nimetada..
                    RASSIST! PERVERT!!

                    EDIT: Kas nii või?
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
                      mis juttu sa ajad

                      Rahvuse üle otsustab igaüks ise???
                      ma pole ammu enam nii lolli juttu kellegi suust kuulnud
                      Oletame, et mu mõlemad vanemad on venelased.
                      Samas on mul Eesti kodakondsus. Kas kodakondsus teeb minust kohe eestlase???
                      Kodakondsus ja rahvus on kaks erinevat asja. Taguge see endale pähe, ohmud.

                      Edit: Põhiseaduses on kirjas järgmiselt-
                      § 49. Igaühel on õigus säilitada oma rahvuskuuluvus.
                      Last edited by Rein; 21.04.08, 13:48. Põhjus: Lugesin just põhiseadust
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Oletame, et mu mõlemad vanemad on venelased.
                        Samas on mul Eesti kodakondsus. Kas kodakondsus teeb minust kohe eestlase???
                        Kodakondsus ja rahvus on kaks erinevat asja. Taguge see endale pähe, ohmud.

                        Edit: Põhiseaduses on kirjas järgmiselt-
                        § 49. Igaühel on õigus säilitada oma rahvuskuuluvus.
                        et Reinu hääl ainukeseks ei jääks, siis rahvuse ja kodakondsuse eristamise suhtes on tal tõesti õigus. muidu ei saa aga Reinu küsimusest minagi aru - nahkpea ütles ju selgelt - "Eestis sündinud kodanikke" - seega ei anna miski alust arvata, et eesti venelased tema arvates koondisesse ei sobi.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          et Reinu hääl ainukeseks ei jääks, siis rahvuse ja kodakondsuse eristamise suhtes on tal tõesti õigus. muidu ei saa aga Reinu küsimusest minagi aru - nahkpea ütles ju selgelt - "Eestis sündinud kodanikke" - seega ei anna miski alust arvata, et eesti venelased tema arvates koondisesse ei sobi.
                          Mul jäi see Nahkpea lõik lihtsalt vahele, sest ta kirjutab nii napakalt.
                          Kogu jutt ühes jorus. Raske on lugeda selliseid kirjutisi. Meenutavad natuke Ballacki omi.
                          Samuti pole mul midagi selel vastu kui venelased Eesti koondist esindavad. Inimene on inimene ja rahvus minu jaoks rolli ei mängi.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mul jäi see Nahkpea lõik lihtsalt vahele, sest ta kirjutab nii napakalt.
                            Kogu jutt ühes jorus. Raske on lugeda selliseid kirjutisi.
                            Paluks lähemalt selgitada. Mida tähendab "kogu jutt ühes jorus"? Pean ma kuidagi oma jutu liigendama ja seda jupikaupa esitama? Mina oma grammatiliste oskuste üle igatahes häbenema ei pea. Kui sul raske lugeda on, ehk siis on sul selles vallas vajakajäämisi.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Ma olen täiesti veendunud, et kui Brasiilia juurtega eestis sündinud isik koondises mängiks, siis see tekitaks paljudel paksu verd, sest Eestis on liiga palju rassiste, kellest suurem enamus endale seda ei tunnista. Tähtis ei ole, see kus oled sündinud, naha värv või kus kaugel on su juured. Kui oled Eesti meelne ja kodakondsus taskus, siis peaks kõik oma suu selle koha pealt kinni hoidma, kas võib mängida või mitte. Ma tean piisavalt võõra päritoluga isikuid, kes on rohkem Eesti meelsed, kui enamus kohalike.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Paluks lähemalt selgitada. Mida tähendab "kogu jutt ühes jorus"? Pean ma kuidagi oma jutu liigendama ja seda jupikaupa esitama? Mina oma grammatiliste oskuste üle igatahes häbenema ei pea. Kui sul raske lugeda on, ehk siis on sul selles vallas vajakajäämisi.
                                Grammatikas pole nagu asi vaid sa võiksid ka vahe enter nuppu kasutada.
                                Koolis nimetati seda uuelt realt ja taandreaga. Tee proovi
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X