320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andrus Kikkas Vaata postitust
    küsimus - miks on pidevalt nii, et Soccerneti ja Nõmme Kalju lehtedel on võrdse punktiarve korral Nõmme Kalju lehel Nõmme Kalju meeskond ettepoole nihutatud. Hetkel siis nii,e t Soccerneti avalehel hoiab Nõmem Kalju 5. kohta, Nõmme Kalju lehel aga 4. kohta.
    Meil on vist tabeliga endal mingi viga, ei arvuta õieti väravatevahet kokku.
    Silver kui sa seda loed, siis katsu ruttu korda teha!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      http://bacardimaja.subbeat.com/~cole...t=DSC_0401.JPG

      Ega Haavistul jumala eest anorexiaga probleeme pole?Või hoiab lihtsalt doonust

      kliki "edasi" peale
      tuleb uus pilt
      Olumets - kas temal on anoreksiaga probleeme?
      sõbralik nali, ärge solvuge
      kogu mu noorus möödub foorumis

      Kommentaar


        Algselt postitas Andrus Kikkas Vaata postitust
        küsimus - miks on pidevalt nii, et Soccerneti ja Nõmme Kalju lehtedel on võrdse punktiarve korral Nõmme Kalju lehel Nõmme Kalju meeskond ettepoole nihutatud. Hetkel siis nii,e t Soccerneti avalehel hoiab Nõmem Kalju 5. kohta, Nõmme Kalju lehel aga 4. kohta.
        Korras.

        Kommentaar




          Hakake printima!

          Kommentaar


            Prinditud!!

            Väga hästi tehtud flaier
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              Gayklubi Angel flaier

              Tegelikult täitsa kobe asi välja kukkunud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                ma juba lootsin et uued plakatid linna peal

                Kommentaar


                  Kesklinna läheb ka see plakat üles!

                  Kommentaar


                    väga spets !!!

                    viimase "hullu peatreeneri" artikliga sobib see impossible is nothing veel eriti hästi sinna
                    Nõmme BSC OlyBet
                    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                    MIND Media Live Streaming services
                    www.mind.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Gayklubi Angel flaier

                      Tegelikult täitsa kobe asi välja kukkunud.
                      Ja kus kohast sina tead millised need angeli omad välja näevad
                      I`m not scared of dying, I just dont want to

                      Kommentaar


                        no kuidas ta muidu sinna poole hinnaga sisse saab (eeldan et need selleks )

                        Kommentaar


                          Seoses sellega, kuidas Levadia "peedistas" Kalju fänne, tuleb meelde kuidas hooajal 2006 esiliigas, pärast Kalju kodumängu Kure vastu, tuli foorumis kalju poolehoidjate poolt Miko vastu kommentaare a la miks sa nii valjusti trummi taod, sest inimesed tahavad rahus mängu vaadata

                          Ehk siis nii kaua kui omal fänne ei ole siis ei mõisteta neid asju.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            ohh seda neljapäeva
                            just retain that....
                            .............evrything u see is hallucination....
                            ...so be prepared.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                              Ja kus kohast sina tead millised need angeli omad välja näevad
                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              no kuidas ta muidu sinna poole hinnaga sisse saab (eeldan et need selleks )

                              Kui te kunagi nii vanaks saate kui mina küll siis teate igasugu asju.
                              Senimaani aga hoidke oma silmad ja kõrvad laht, äkki jääb teile siis sinna kahe kõrva vahele ka midagi pidama.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kui te kunagi nii vanaks saate kui mina küll siis teate igasugu asju.
                                Senimaani aga hoidke oma silmad ja kõrvad laht, äkki jääb teile siis sinna kahe kõrva vahele ka midagi pidama.
                                No usun et on seal kahe kõrva vahle piisavalt-ja ei usu et sul neid teadmisi nii palju enam on!!
                                Ja et lõpetada positiivselt siis Rein tule angelisse teen sulle pileti välja
                                I`m not scared of dying, I just dont want to

                                Kommentaar

                                Working...
                                X