320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reinule

    See et rRein jälle midagi jonnida leiab on kindlasti selelst et ta ise on juba suht vana ja ei julge väga häält teha nagu Nõmme "MUDILASED" . Asi pole vanuses vaid selles et julgetakse kaasa elada. Ja minu meelest on tore et noored on staadionil ja karjuvad kellegi poolt ja kellegi vastu mitte ei tee asju millest niikuinii igapäev saab lehest lugeda
    I`m not scared of dying, I just dont want to

    Kommentaar


      Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
      See et rRein jälle midagi jonnida leiab on kindlasti selelst et ta ise on juba suht vana ja ei julge väga häält teha nagu Nõmme "MUDILASED" . Asi pole vanuses vaid selles et julgetakse kaasa elada. Ja minu meelest on tore et noored on staadionil ja karjuvad kellegi poolt ja kellegi vastu mitte ei tee asju millest niikuinii igapäev saab lehest lugeda
      Kui nii "vana" on, siis peaks ennast väljendama ka soliidselt...
      Ja Kalju toetajate seas on nii noori kui vanu, pole vaja üldistada.
      Agajah... inimesed on vahest naljakad... olenemata vanusest ;D
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Mulle on seniajani mõlemad meeskonnad sümpatiseerinud aga kui nüüd Kuno isiklikult ütleb,et võiksin end ise vastu lauda uimaseks lüüa sellepärast ,et julgesin Kalju foorumis Kalevi poolt olla siis minu sümpaatia hakkab juba kahanema.Sorry!

        Kommentaar


          Aamen.

          Lasteaed.

          Kommentaar


            Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
            See et rRein jälle midagi jonnida leiab on kindlasti selelst et ta ise on juba suht vana ja ei julge väga häält teha nagu Nõmme "MUDILASED" . Asi pole vanuses vaid selles et julgetakse kaasa elada. Ja minu meelest on tore et noored on staadionil ja karjuvad kellegi poolt ja kellegi vastu mitte ei tee asju millest niikuinii igapäev saab lehest lugeda
            Tore on vaadata, et te valjuhäälselt kaasa elate, aga milliste loosungitega te seda teete
            Meenub kohe üks mäng mida vilistas kodanik Kotter. Rõõm oli vaadata kuidas Kalju poolehoidjad kes võisid olla 18 aastased ja veid nooremad röökisid Kotterile- Kuradi MENT, õpi vilistama jne.

            Kuidas ise kommenteerite selliseid hüüdeid ja kas Kunole ka meeldivad sellised hüüded?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Hoolimata tabeliseisust ja kogutud punktidest, on Kalev ja Kalju tegelikult üpris võrdsed meeskonnad ning väärivad teineteist. Igatahes on huvitavat lahingut täna oodata. Mulle sümpatiseerivad mõlemad meeskonnad, nii et raske on isiklikult kedagi eelistada. Võitku parim!
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Tore on vaadata, et te valjuhäälselt kaasa elate, aga milliste loosungitega te seda teete
                Meenub kohe üks mäng mida vilistas kodanik Kotter. Rõõm oli vaadata kuidas Kalju poolehoidjad kes võisid olla 18 aastased ja veid nooremad röökisid Kotterile- Kuradi MENT, õpi vilistama jne.

                Kuidas ise kommenteerite selliseid hüüdeid ja kas Kunole ka meeldivad sellised hüüded?
                Mine näiteks Manu ja Barca mängule ja küsi pärast klubi esindajalt kuidas te ühte või teist hüüet komenteerite... Nats jabur ei ole või? Ja kui keegi hüüdis sõna ment või pede kas see teeb kõik kalju fännid (Keda on palju) alaealisteks või nõmedateks? Ma ei vasta sellisele jaburale asjale kuna sellel puudub igasugune sisu...
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Mine näiteks Manu ja Barca mängule ja küsi pärast klubi esindajalt kuidas te ühte või teist hüüet komenteerite... Nats jabur ei ole või? Ja kui keegi hüüdis sõna ment või pede kas see teeb kõik kalju fännid (Keda on palju) alaealisteks või nõmedateks? Ma ei vasta sellisele jaburale asjale kuna sellel puudub igasugune sisu...
                  Ma ei viitsi siin vaidlema hakata teemal mis on minu arvates soliidne ja mis mitte. Ütlesin enda arvates juba kõik ära. Kellele emad ja kellele tütred.

                  Tänast mängu tulen igatahes vaatama, sest on selline tunne, et tuleb kõva andmine. Nagu kodanik Nahkpea juba ütles on võrdsete heitlus.
                  Pöialt hoian Kalevile ja sisetunne ütleb, et nad täna ka võidavad.

                  Piiisss!!!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ma ei viitsi siin vaidlema hakata teemal mis on minu arvates soliidne ja mis mitte. Ütlesin enda arvates juba kõik ära. Kellele emad ja kellele tütred.

                    Tänast mängu tulen igatahes vaatama, sest on selline tunne, et tuleb kõva andmine. Nagu kodanik Nahkpea juba ütles on võrdsete heitlus.
                    Pöialt hoian Kalevile ja sisetunne ütleb, et nad täna ka võidavad.

                    Piiisss!!!
                    Piis, mul on ka sisetunne, et kalev täna võidab, aga viimasel ajal on kõik sisetunded reaalsusest erinenud, seega julgen ikkagi omadele panuse panna, teisiti ei saakski!
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                      mitte ei tee asju millest niikuinii igapäev saab lehest lugeda
                      Tore, et EML hakkab ka fänluse poolelt laienema ja põnevamaks muutuma.
                      Parem ikka, et noored annavad oma panuse EML publikuarvule.
                      Eks ca 2 aasta pärast on juba 1000 inimest tavaline.
                      Rohkem reklaami!
                      P.S. See "Impossible Is Nothing" reklaamtahvel, kus teie superstaarid peal on, on väga lahe.
                      Te ikka reklaamist jagate matsu, see hea.
                      Aga 1 asi veel: PANGE ROHKEM OMA REKLAAMTAHVLEID ÜLES!
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        loodan isiklikult kalju võitu : )
                        sest, et kolmas koht tabelis oleks praeguseks suhtkoht hea tulemus, ning mehed on ju ise ka väga hästi klubi esindanud, et oleksid väärt seda, ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Parem ikka, et noored annavad oma panuse EML publikuarvule.
                          Mis on veel toredam, et ka Esiliigat käiakse aina rohkem vaatamas, vot kohe näha, et asjad arenevad.

                          Edu Kaljule igatahes. Kuna ise Pole Tallinna elanik ja ei tea, kus staadion asub, siis kas keegi viitsib öelda aadressi ja kas sinna autot saab ka lähiümbrusesse tasuta parkida, või sellega tekib probleeme? Aitäh!

                          EDIT: Pidasin silmas tänase mängu toimumiskohta, ehk siis mitte Kalju vaid Kalevi staadionit.
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Kalev-Kalju LIVE-kommentaarid

                            Kommentaar


                              Jumal küll, mis toimub?? Kalev 1:0 Kalju...
                              Ise kahjuks mängule ei jõudnud, seega olen sunnitud live kommentaare lugema..

                              Kommentaar


                                Väga nutune seis on. 80. minut käib ja ikka veel 0-1 Kalevile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X