320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Väga nutune seis on. 80. minut käib ja ikka veel 0-1 Kalevile.
    juba parem, paar minutit veel jäänud ja 0:2

    Kommentaar


      Algselt postitas kprsoo Vaata postitust
      juba parem, paar minutit veel jäänud ja 0:2
      aidaaa mängurong

      Kommentaar


        Nojah, tõsine pettumus.. Nii palju, kui Live Kommentaaridest lugeda võib, siis ei olnud ka just eriti vaatamistväärt või hea mäng..

        Kommentaar


          Go Kalev!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Matchy Vaata postitust
            aidaaa mängurong
            nii ongi.
            '

            Kommentaar


              Kalev oli parem ja võimalusi oli neil esimesel poolajal rohkem kui ks mis ära löödi.
              Kalju mängis kuidagi tujutult ja ega neil midagi erilist välja ei tulnud. Ainuke kes midagi ritas oli Nunes, aga tal läksid ka enamus löögid väravast mööda.

              JK Tallinnfilm võitis FC Hollywoodi!!!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Minu statistika läks umbe peale seda kui staadionile astusin...
                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                Kommentaar


                  Kunol siiski sisetunne ei petnud,kuid soovin edu siiski kõikide teiste vastaste seljatamiseks!

                  Kommentaar


                    Etv sport oli väravad ka esile toonud.
                    Sellise mänguga meistriks ei tulda ju!

                    Kommentaar


                      Lausta lust oli vaadata kuidas Demutski ja Vahtramäe lihtsalt tuuseldasid keskväljal ja Kalju ässad ei saand midagi aru. Sarap oli poisid ikka väga hästi ära häälestand ning ei lastud Kaljul taga harutama hakata. "ML parim mängija" oli ka väga hall. Mõned korrad alguses tegi kaks kannakat, kuid see oli ka kõik.

                      Kalev oleks võind vabalt seitsme või kaheksa väravaga võita, kuid Stüf ja Afanasov ei suutnud kuidagi oma võimalusi ära lüüa. Viimane värav peegeldes ka tänast seisu. Üks oli plikatirts väljakul ning teine võitles mehemoodi.

                      Mängu kehveim vend oli kindlasti Maasing. Kuidas saab meeskonna kapten olla üks nõrgimaid lülisi. Endal ei tulnd midagi välja, kuid teisi oli agar sarjama.

                      Vahur oli ikka äss täna

                      Peakohtunik oli ka täitsa tore ja hoidis liini lõpuni, kuid fännide poolne äärel jooskja oli küll üks paras daun. Ükskord üldse unustas peale maastlööki end ära.

                      Kommentaar


                        Jällegi jube sant mäng, ning õiglane kaotus. Me olime selgelt kehvemad ning esimene poolaeg oli lausa naljanumber. Ma olen praegusel hetkel rahul pigem selle kaotusega, kui oleks siit mingi punkti saanud.

                        Nimedest rääimata, siis mõni kaljukas küll meistriliigat ei väärinud, kahju.

                        Õnneks on nüüd pikk paus tulemas ja ehk tehakse korrektuurid ning mängumasin hakkab taas korralikult käima.

                        Ja fännid olid kah kehvad, siin peab kah miskit ette võtm.

                        Kommentaar


                          minu arust oli vasquez mängu nõrgim, tema palli puuteid võib kahe käe sõrmedel ülesse lugeda....kaljult ääretult nõrk mäng...noo vahtramäe ja demutski olid ka ikka üle kalju keskväljast

                          Kommentaar


                            Keegi võiks midagi pähe süstimise kohta ka öelda. Kohutav oli ikka näha sellist asja

                            Kommentaar


                              midagi positiivset ka. Ei puutu küll teemasse, aga
                              pealtvaatajate arv: 549

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                midagi positiivset ka. Ei puutu küll teemasse, aga
                                pealtvaatajate arv: 549
                                Sellega oli üldse mingi koom asi. Mu kõrval istus mingi JK Kalevi asjamees, kes tegi seal mängu ajal ka mingit statistikat ning ühel hetkel, kui telefon helises küsis sealt "Noh palju pealtvaatajaid panen? 500?, aa, piletiga oli 390? no pärast vaatame " Kuradima vahvalt loendatakse inimesi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X