320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    No mina lõhun juba kell 9 värava taga
    äraunusta sõpru kaasa võtta ja tantsulõvid võivad natuke aega parajaks teha ja siis otse mängule tulla

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=127

      Teeme muna ja röstsaia!
      "popaliseerub"? - uus sissekanne raamatusse Uudis- ja unarsönu?
      "...kui kell 11 staadionil olla, kuid paraku on olukord selline, et iga vähekenegi normaalne inimene magab sellel ajal." - normaalne inimene ei maga maha oma nädalavahetust, isegi siis kui magama on mindud kell 4, 5 vöi 6. Ausalt Ja elus on muudki kui rand ja jalgpall.

      Muidu jöudu, hea on kui inimesed oma asju südamega teevad - ärge ainult sealjuures siis nii kurjad teiste peale olge, kes teistmoodi arvavad.

      Kommentaar


        [QUOTE=masturr;896694]äraunusta sõpru kaasa võtta ja tantsulõvid võivad natuke aega parajaks teha ja siis otse mängule tulla [/QUOTE


        Seda kino tahan ma oma silmaga näha et kas keegi on kell 9sa kohal
        Igaks juhuks võtan fotosilma ka kaasa sest need näod on liiga naljakad et neist mitt pilti teha
        I`m not scared of dying, I just dont want to

        Kommentaar


          Kas veame kihla, et olen kell 9 kohal?
          Ma tahaks näha mis nägu sul endal peas on, kui sa sel ajal stata värava taga läbi kaamera objektiivi piilud
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
            Kas veame kihla, et olen kell 9 kohal?
            Ma tahaks näha mis nägu sul endal peas on, kui sa sel ajal stata värava taga läbi kaamera objektiivi piilud
            No ma arvan et sselle päeva pildid ei tule eriti head seest olen öösel töö ja tulen sinna kella 9ks enam vähem otse
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Kust tuleneb see informatsioon, et suur mass tribüünidel ei puutu rohkem üldse jalgpalliga kokku? Enamasti need inimesed kes jalgpalliga ei puutu kokku vabal ajal, siiski koondistevahelisi suurvõistlusi vaatavad suure huviga.Miks peab just suruma mängu EM-ga ühele ajale? Kell 11 on kahtlemata idiootselt vara, aga ma isiklikult küll väga ei usu, et kella seitsmesele mängule tuleks nüüd eriti rohkem rahvast kui neljasele ning samas ei jääks jalgpallihuvilistel ka EMi mäng nägemata.
              Näiteks me jagame igal reedel paarsada piletit Kalju laupäevasele mängule promo eesmärgil.

              Ja kes keelaks meil panna hiiu statale ekraane ja näidata samal ajal ka pildid Euro2008 mänge ja teha sellest jalgpallifestival! Ma tean kellele me oleme suunanud oma reklaamid ja ma tean millise publiku arvelt me tahaks suurendada staadionil publiku numbrit... See pole lambist võetud arvamus, sest palju inimesi teeb selle nimel regulaarselt tööd ja olemas on ka visioon mida ellu viia.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                "popaliseerub"? - uus sissekanne raamatusse Uudis- ja unarsönu?
                "...kui kell 11 staadionil olla, kuid paraku on olukord selline, et iga vähekenegi normaalne inimene magab sellel ajal." - normaalne inimene ei maga maha oma nädalavahetust, isegi siis kui magama on mindud kell 4, 5 vöi 6. Ausalt Ja elus on muudki kui rand ja jalgpall.

                Muidu jöudu, hea on kui inimesed oma asju südamega teevad - ärge ainult sealjuures siis nii kurjad teiste peale olge, kes teistmoodi arvavad.
                Jah normaalsust ei saa kindlasti mõõta magamise järgi, pigem taheti seal öelda, et paljud inimesed...
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Kas veame kihla, et olen kell 9 kohal?
                  Ma tahaks näha mis nägu sul endal peas on, kui sa sel ajal stata värava taga läbi kaamera objektiivi piilud
                  STREIK! KÕIK 9'ks KOHALE!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kas keegi oskab nimetada mõne põhjuse, miks Kalju mäng peab algama kell 11:00??????

                    Kommentaar


                      Ma ei saa aru, mida te kõik vingute nagu sead aia vahel selle kella 11-se algusajaga. Mängige ära, tooge rahvas samamoodi staadionile nagu varasemates voorudes, võitke mäng ja näidake kõigile, et te ei ole papist poisid ja algusaeg teid ei mõjuta!!
                      Mitte ärge otsige pärast mängu sellest ühte kaotuse põhjust, kui see peaks tulema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                        Kas keegi oskab nimetada mõne põhjuse, miks Kalju mäng peab algama kell 11:00??????

                        Tegelikult on sellest algusajast rohkem kahju Tammekale. Peavad nad ju hiljemalt kell 7 hommikul Tartust startima hakkama.
                        Juhul muidugi kui nad juba täna pealinna ei sõida ja kuskil gostinitsas ei ööbi.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Ma ei saa aru, mida te kõik vingute nagu sead aia vahel selle kella 11-se algusajaga. Mängige ära, tooge rahvas samamoodi staadionile nagu varasemates voorudes, võitke mäng ja näidake kõigile, et te ei ole papist poisid ja algusaeg teid ei mõjuta!!
                          Mitte ärge otsige pärast mängu sellest ühte kaotuse põhjust, kui see peaks tulema.
                          Kalju mäng või mitte Kalju mäng, meistriliiga mängule selline kellaaeg määrata on idiootsus. Tegu ikka pisut põhimõttelisema küsimusega kui see, kas Hiiule jõuab seekord 200 või 400 või 600 inimest.
                          Ja minu meelest ei ole keegi kippunud tulemust ennetavalt mänguaja kaela ajama, jutt käib publikust. Kell on tõepoolest samamoodi 11 ka tartlastele.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Tundub, et mõned pole probleemist üldse arugi saanud..
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                              Tundub, et mõned pole probleemist üldse arugi saanud..
                              Aga järsku sa siis seletad lahti?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Aga järsku sa siis seletad lahti?
                                ALEKOKi ametliku hooldajana aitan ta hädast välja. Kell 11 on liiga vara, et staadionile jõuda. Eriti kui eelmine õhtu on linnas diskopeputamas käidud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X