320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reisi tahame? Võitu kah? Teeme ära, teisipäeval on Pärnusse minek. Teeme ühe toreda fännireisi. Eelregistreerimine, kas siin teemas või siis mario_tromp@msn.com

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Võitu kah? Teeme ära, teisipäeval on Pärnusse minek.
      No tõesti, jätke oma ebaterve huumor endale
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Sõber ütles, et täna pidid Flora fännid Kalju fännidega kaklema.

        Sõber sai teada Kalju fännilt.
        slimm.ee

        Kommentaar


          siiski 20.00, kui teemat risustad, siis risusta õigesti

          Kommentaar


            teeme parem nii, et ma kustutan eelmise postituse ära, ning selle ka. sina tee sama.

            ma alustan
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Sõber ütles, et täna pidid Flora fännid Kalju fännidega kaklema.

              Sõber sai teada Kalju fännilt.
              Tsau, mis teed? Rannavutti viitsid teha? mul üks mees tiimist puudu, kui viitsid asendada, siis kirjuta. Enne etappi teeme 2 trenni ka. anna teada!
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Täna Käisin Levadia Ja Flora Mängu Vaatamas, Publikut Oli Vist 2000 Inimest, Aga Mis Te Arvate Millist Pilti Näidati Telesse? Näidati Mängu Mille Foonil Oli 8 Flora Fänni Ja Tühi Tribüün! ölge Palun, Kas See On Kasulik Eesti Jalgpallile Või Ei?

                Kas Tõesti Nii Suure Ja Olulise Mängu Puhul Oli Raske Tõsta Kaamerad Teisele Poole... No Jah, Neid Teletorne Peab Ju ülesse Panema Ja See On Peavalu, 2h Tööd, Aga Suurt Pilti Vaadates Usun, Et Kui Mulle Oleks Tulnud Kõne, Kuno, Tule Appi Paneme Levadia Mängule Tele Jaoks Tornid Püsti, Et Saaks Korraliku Pildi Eetrisse, Siis Mina Oleks Tulnud Appi!
                Esiteks, see iga sõna suure tähega on häirivalt vastik lugeda - ära palun enam nii tee.

                Aga mitte seda ei tahtnud ma öelda. Ma vöin vabalt ka eksida, aga minumeelest paistab Kadriorus päike niimoodi, et sealt nö abitribüüni poolt filmides paistab päike kaamerasse ja siis pole la essugi näha. Lillekal on ka kaamerad alati seal Kotka tänava poolsel tribüünil - eks ikka selle pärast, et päike paistaks muidu õhtutunnil nii, et vaataksime vaid varjudemängu mitte jalgpalli. Aga nagu öeldud - ma vöin ka eksida. meesmuiste vöi kes seda filmimise ja ka pildistamise asja jagab teab kindlasti paremini.

                Kommentaar


                  iga sõna on suure tähega sellepärast, et kuno kirjutas käpsidega

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Reisi tahame? Võitu kah? Teeme ära, teisipäeval on Pärnusse minek. Teeme ühe toreda fännireisi. Eelregistreerimine, kas siin teemas või siis mario_tromp@msn.com
                    Kuule papparazzo tahab ka tulla-On võimalusi??
                    I`m not scared of dying, I just dont want to

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                      Kuule papparazzo tahab ka tulla-On võimalusi??
                      Tundub et ei ole vaja fänne Pärnusse kuna isegi vastata ei ole suvatsetud
                      I`m not scared of dying, I just dont want to

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          kes seal brasiilia all starsis on?

                          Kommentaar


                            Hea võit Pärnuse üle ja 3 punkti aga Teever jääb laupäevasest mängust TVMK-ga kõrvale kaartide tõttu. Aeg hakata teistel särama.

                            Kommentaar


                              TVMK vastu saab üldse näha, mis toimuma hakkab. Lukk sai duubli eest viimases mängus punase ja Kaas on vist välismaal. Kes puuri läheb? Hea küsimus.

                              Kommentaar


                                TVMK-l on vigastustega Konsa väljas ja Anniste ei pidanud ka mängima Kalju vastu. Vähemalt nii Raika ütles täna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X