320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Aga äkki teete homme hoopis publikurekordi?
    Asi pole ju selles tegelt, sa saad ise ka aru ju Asi on nats ikka selles, et kuidas oleks mõistlik ja mind ei suuda keegi ümber veenda, et kell 11 on mõistlik.... No ei ole

    Ma sisemuselt lootsin, et see asi ikka muudetakse ära, sest sellel teemal on juba ammu räägitud, aga noh... ma ei tea...
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Eks elu näitab homme kell 11:00...

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        ega see juba tänane mäng teil nagunii eriti atraktiivne ei ole, aga kell 14:00 ei tuleks täna kindlasti keegi peale inspektori. Hommikul, mine tea.
        Kui sa nüüd aru saaks kogu selle jutu mõttest, siis ma ju seda üritan just seletada, ET KELL 14.00 ON SAMA TOBE AEG!

        Kas teil kellal on ainult kaks aega 11 ja 14? Ma toon teile normaalsed kellad mis näitavad teist aega ka... no need pole ju ometi ainukesed ajad suvekuul kus pimedaks läheb peale südaööd!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Davai mehed, möla lukku. Mind juba huvitab, et kuidas see muna hommikul praetud on? Kas ühelt või kahelt poolt?
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
            Davai mehed, möla lukku. Mind juba huvitab, et kuidas see muna hommikul praetud on? Kas ühelt või kahelt poolt?
            IRW, me alles öösel hakkame praadima, et hommikuks valmis jõuaks, ega nalja pole... Jalgpalli mäng kell 11 hommikul tähendab seda, et paljudel on unetu öö Raul ühe panniga, mina teisega ja Anton koos teistega pakib

            Kuidas sa oma muna tahad muidu?
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              IRW, me alles öösel hakkame praadima, et hommikuks valmis jõuaks, ega nalja pole... Jalgpalli mäng kell 11 hommikul tähendab seda, et paljudel on unetu öö Raul ühe panniga, mina teisega ja Anton koos teistega pakib

              Kuidas sa oma muna tahad muidu?
              Soojalt! Kas saab?
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Kalju on ja Kalju olema peab. Nõmme Kalju on jälle tõestanud (KUI MITUKORDA TULEB SEDA TEHA, ET ARUSAADAKS, ET NÕMME KALJU ON SUURIM PUBLIKU MEELITAJA JA EESTI JALGPALLIS EDASIVIIV JÕUD), et saab enda mängule hea meeleolu ja supper korralduse, ükskõik mis sita EJL jälle kokku keerab. Kui tänasel mängul on vähemalt 100 inimest siis on see kindlasti publiku rekordi vääriline tulemus, MÕTTETUL MÄNGUL (nagu Urmar väidab, sest Flora ju ei mängi) kell 11.00.

                Kommentaar


                  Laivi näeb siit

                  Kommentaar


                    Täitsa lõpp,passisin 2,5h lakke ja mõtetuid saateid telest ja mõtlesin,mida teha.Nüüd meenus,et 11 oli Kalju mäng.Fakk ma ütlen.On ikka haige algusaeg

                    Kommentaar


                      Mis vabandus see on, õige fänn teab alati ju oma lemmiktiimi mänguaegu.

                      Kommentaar


                        Õigust räägid,aga algselt olid muud plaanid(golf) ja see jäi ära.Eks oma viga ka,neljap uurisin faierit,aga näed tänaseks olin juba ära unustanud

                        Kommentaar


                          150 tõelist fänni siis Kaljul ongi...
                          suht huvitav mäng... fänne vähe ja Nunes skoorib
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            magage kaineks

                            Kommentaar


                              tore kuulda, et Kalju toob hommikul rohkem fänne kui meie "suur nelik" päeval

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                                tore kuulda, et Kalju toob hommikul rohkem fänne kui meie "suur nelik" päeval
                                5 olid tartu omad aga tuleb neile au anda nad olid suht häälekad ja tublid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X