320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jomps sattusid hoogu we?
    lol

    Kommentaar


      Mitte just halb aga mitte ka hea turniiri esimene päev, siuke keskmine. Tammeka ja sillamäe oleks pidand ära võitma mudu praegu kolmas koht ja ei midagi hullu. Loodame et sinna ka jäeme või noh ülespoole võiba ka muidugi.

      Kommentaar


        Mänguliselt väga nadi esimene päev, mõtestatus täiesti puudus Kalju mängus. Õnneks tulemused olid enam-väem normaalsed ning kui viimase mängu Tartu vastu oleks kuidagi ära võitnud, oleks olnud täitsa viisakas esimene päev.

        Homme hakkame igatahes kaarte segama ja sektorit varakult kaunistama. Täna oli täitsa lõbus ja viks.

        Kommentaar


          P6hjus miks kaks viiki: Teever puudub.
          Mario kuidas Pimentel oli?

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            P6hjus miks kaks viiki: Teever puudub.
            Mario kuidas Pimentel oli?
            Tegelikult on mitmeid väga olulisi mängijaid puudu, vaat et terve koosseisu jagu : Teever, Smirnov, Hurt, Arruda, Nunes ja nii mõnigi.

            Mingit imet väljakul korda ei saatnud, oma koha mängis enam-vähem välja. Olen kindel, et väljas on ta parem, sest tegelikult ootasin rohkemat.

            Kommentaar


              Kuulge Kaljud
              ärge nüüd põdege. Mina kuulsin igatahes seda ,et te pole peale sooja liiva eriti trenni teinudki ja selle pealt polnud teie esitus sugugi halb. Uus brass on asjalik ,uskuge see vend hakkab veel lammutama
              Fänluse kohalt ÕPPIGE POJAD ,meil on 20 a. kogemust. Teil on ilusad ja orig. laulud aga natsa nigelaks jäi täna võibolla homme läheb karmimaks andmiseks. Igatahes olite igat. pidi rublid ja homme toetame teid igas mängu välja arvatud muidugi see.....
              Faitt.. faitt.. faitt .oleee,olee,oleee meite vastu
              FCF Forever

              Kommentaar


                Oli tore näha, kuidas Kink Mario&Co suud kinni pani

                Kommentaar


                  Algselt postitas buub Vaata postitust
                  Oli tore näha, kuidas Kink Mario&Co suud kinni pani
                  No kuidas võtta. Kink on lihtsalt vaimselt äärmiselt nõrk inimene, täielikult mitteprofessionaalne.

                  Kommentaar


                    äki räägiks lähemalt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      No kuidas võtta. Kink on lihtsalt vaimselt äärmiselt nõrk inimene, täielikult mitteprofessionaalne.
                      ei noh, vaevalt ta vaimselt nõrk on. aga see värav oli küll teile nagu "in your facee muttafukkass"
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        No kuidas võtta. Kink on lihtsalt vaimselt äärmiselt nõrk inimene, täielikult mitteprofessionaalne.
                        see, et Taki selle teie laulukese peale värava kõmmutas, näitab ikka tõepoolest tema äärmist vaimset nõrkust ja täielikku mitteprofessionaalsust, ma ütleks lausa, et on ikka juhmakas
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas billy t Vaata postitust
                          see, et Taki selle teie laulukese peale värava kõmmutas, näitab ikka tõepoolest tema äärmist vaimset nõrkust ja täielikku mitteprofessionaalsust, ma ütleks lausa, et on ikka juhmakas
                          Professionaalne mängija ei tohiks/peaks üldse tähele panema, mis väljaku kõrvalt lauldakse, öeldakse või miskit. Skilli on Kingil kõvasti, selles ma ei kahtle, ning näitas seda täna väga osavalt. Ma oleks tema asemel tegelt veel Kalju fännide ette väravat tähistama tulnud, oleks saanud näidata.

                          Aga ei, tore on see jalgpallipidu.

                          Kommentaar


                            Kuigi ma tol, palju räägitud hetkel tripkal ei olnud, siiski hämmingut tekitab noormängija Tarmo Kingi käitumine...ei saa, üks profesonaalne mängija lubada omale seda, et saadab mänguväljaklult fännisektorisse selliseid lauseid, kus lubab fänne, kaasaarvatud lapsi läbi nu***da ja tappa anda!!!
                            Mujal maailmas karistatakse sellist käitumist mängija poolt karmilt aga meil lastakse üle slonge!
                            Kui on fännidele teatud reeglid, siis ka mängijatele... lausa häbiväärne oli selline käitumine selle noore poisi, Tarmo Kingi poolt !
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Kui kuulsin Teie imelist viisijuppi, siis oli selge, et tulete jälle foorumisse halama, et on ülekohtut tehtud ning Tarmo Kink on ajudeta inimene..

                              Kommentaar


                                Samas ega Kägo ei vääriks mõnda mängu bäni oma jalaviibutuse eest. Oh neid roosasi prille ikka küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X