320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
    issand miuke kino käib aga seda rahvas ju tahabki - tsirkust.
    Tehku pealegi tsirkust aga siis juba nagu Tarvas Rakveres ,kes teenib iga etendusega kõva raha
    FCF Forever

    Kommentaar


      Kaljul tulevad need äpardused kuidagi kobapeale välja koguaeg..igatahes tahaks näha mis lahendus sellele asjale saab siis nüüd

      Kommentaar


        Tulemus käes-kärbiti palka,ei tule enam omadega toime,millal teised nõmmekad vahele jäävad?

        Kommentaar


          Muide ma tervitaks neid Kalju töötajaid, kes väitsid, et Laagri Wild Boysi tõttu ei soovi sponsorid Kaljuga liituda ning lapsevanemad võtavad lapsed trennist ära

          Hea, et sponsorid, siis sellise mainega klubi toetavad. Ja lastele ja nende vanematele kah eeskujuks, et hooaja keskel baaris kakerdab.

          Lõbus

          Kommentaar


            wtf is laagri wild boys üldse? mingi lasteaiagrupp? esimest korda kuulen..
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              noored, metsikud ja paljad

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Muide ma tervitaks neid Kalju töötajaid, kes väitsid, et Laagri Wild Boysi tõttu ei soovi sponsorid Kaljuga liituda ning lapsevanemad võtavad lapsed trennist ära

                Hea, et sponsorid, siis sellise mainega klubi toetavad. Ja lastele ja nende vanematele kah eeskujuks, et hooaja keskel baaris kakerdab.

                Lõbus
                Ma olen su idiootsust küllalt talunud ja vait olnud. Nüüd küll aitab - kaua sa seda vingumist siin jätkad? Nagu suurusehullustus - oled küll jah see vend, kes kunagi oli esimene fänn Kaljus ja häälekalt üksi trummi tagus, aga mingi autoriteet sa nüüd küll pole. Kas sa sellepärast oledki nii vingus olekus koguaeg, et keegi sind ei taha kuulata või on sul mõni muu tähehaigus kallal?

                Olgu see sinu arvamus, milline on, aga koguaeg ei jõua seda paska siin seedida. Kui sul pole konkreetselt midagi öelda, siis ole vait või kirjuta seda mujal. Su postitused on kaugel konstruktiivsest kriitikast!

                Lõpeta see iba ära, siin on inimesi, kes tahavad Kalju kohta infot saada ja erinevaid teemasid koos arutada, mitte mingit idiootset maha tegemist koguaeg kuulata. Ühte auku on kõik su postitused ja üidini kibestumist täis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Ma olen su idiootsust küllalt talunud ja vait olnud. Nüüd küll aitab - kaua sa seda vingumist siin jätkad? Nagu suurusehullustus - oled küll jah see vend, kes kunagi oli esimene fänn Kaljus ja häälekalt üksi trummi tagus, aga mingi autoriteet sa nüüd küll pole. Kas sa sellepärast oledki nii vingus olekus koguaeg, et keegi sind ei taha kuulata või on sul mõni muu tähehaigus kallal?

                  Olgu see sinu arvamus, milline on, aga koguaeg ei jõua seda paska siin seedida. Kui sul pole konkreetselt midagi öelda, siis ole vait või kirjuta seda mujal. Su postitused on kaugel konstruktiivsest kriitikast!

                  Lõpeta see iba ära, siin on inimesi, kes tahavad Kalju kohta infot saada ja erinevaid teemasid koos arutada, mitte mingit idiootset maha tegemist koguaeg kuulata. Ühte auku on kõik su postitused ja üidini kibestumist täis.
                  Nii kuidas koer külale, nii ka küla koerale!

                  Kumb siis sponsoritele peaks mõjuma, kas selline uudis või et mõned toetajad avaldavad oma arvamust?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aadu&co
                    Aga terake on romariol ju õigus. Ega see hea eeskuju ju pole kui sportlane sedasi baaris silma hakkab.
                    Ja kas Kalju on seda heaks kiitnud?

                    Ja mul isiklikult pole Mario vastu midagi, aga siin foorumis võtan teda sarnaselt ühe teise trolliga kes siin ringi liigub. Niiet toimib mul siin all signatuuris olev lause.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      Ja kas Kalju on seda heaks kiitnud?
                      Kalju mangijad ei kai kunagi ju klubides/baarides hooaja keskel?

                      Kommentaar


                        Does everbody know how long the contract from Felipe Nunes at Kalju is?
                        And Kalju has tested a brazil player Adilson was he to bad for Kalju
                        i am a rigistred user from www.transfermarkt.de we need the contract dates
                        from many players who plays at Kalju http://www.transfermarkt.de/de/jk-ka...ein_22783.html

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Kalju mangijad ei kai kunagi ju klubides/baarides hooaja keskel?
                          Issand jumal, kes meist ei käiks? Need Eesti "profid" on enamik suhteliselt kerge mõistusega ja oma karjääri arendamise asemel muretsetakse rohkem sotsiaalse elu poolega.

                          Kamoon, mis sa arvad, et Neemelo istus niisama pingil viimane mäng? Võid nüüd kolm korda arvata, miks nii oli.. Näiteid võin sulle kümneid tuua. Ma olen oma silmaga näinud, kuidas Klavan keset hooaega peale koondise mängu sõpradele koondislastele meetritega Hollandis teenitud krõbiseva eest kangeid shotte ostab ja kõik on täiesti ämblikud. Olen näinud, kuidas Anniste, Jääger jt ennast ribadeks on öölokaalis tõmmanud. Olen näinud, kuidas Lindpere (JAH, meie suuresti armastatud NY Red Bullsi staar!) peale jõujooki Hollywoodi sissekäigu juures peapeal keerutada üritab. Olen näinud, kuidas Kink Prive laval tantsu vihub nii, et võhm väljas. Jumal küll.. kus nüüd tuli õiguse mõistja.. ava oma silmad! Kalju kui ka teiste klubide mängijad pole mingid erandid.. Usun, et igas klubis leidub mängijaid, kes nii mõnigi kord "reegleid" eiravad.. ka keset hooaega!

                          Mitte, et see mingi vabandus oleks - probleem on ilmne.
                          Last edited by Silver; 04.05.10, 21:59.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Issand jumal, kes meist ei käiks? Need Eesti "profid" on enamik suhteliselt kerge mõistusega ja oma karjääri arendamise asemel muretsetakse rohkem sotsiaalse elu poolega.

                            Kamoon, mis sa arvad, et Neemelo istus niisama pingil viimane mäng? Võid nüüd kolm korda arvata, miks nii oli.. Näiteid võin sulle kümneid tuua. Ma olen oma silmaga näinud, kuidas Klavan keset hooaega peale koondise mängu sõpradele koondislastele meetritega Hollandis teenitud krõbiseva eest kangeid shotte ostab ja kõik on täiesti ämblikud. Olen näinud, kuidas Anniste, Jääger jt ennast ribadeks on öölokaalis tõmmanud. Olen näinud, kuidas Lindpere (JAH, meie suuresti armastatud NY Red Bullsi staar!) peale jõujooki Hollywoodi sissekäigu juures peapeal keerutada üritab. Olen näinud, kuidas Kink Prive laval tantsu vihub nii, et võhm väljas. Jumal küll.. kus nüüd tuli õiguse mõistja.. ava oma silmad! Kalju kui ka teiste klubide mängijad pole mingid erandid.. Usun, et igas klubis leidub mängijaid, kes nii mõnigi kord "reegleid" eiravad.. ka keset hooaega!

                            Mitte, et see mingi vabandus oleks - probleem on ilmne.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Kalju mangijad ei kai kunagi ju klubides/baarides hooaja keskel?
                              Ma isiklikult nagu seal käimisest ei rääkinud, aga rohkem mingi panga/krediitkaartide vargusest jne negatiivselt silma jäämisest.

                              Kalju mängijaid olen tihti näinud mängu järgselt klubis pidutsemas. Samas, kui nad trennis korralikult käivad ja muidu kõik meeskonnaga korras on, ei näe ma selles ka probleemi. Kui neil see just lepingus kirjas pole et hooaja keskel pidutseda ei tohi, siis las nad pidutsevad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Andreas2134 Vaata postitust
                                Does everbody know how long the contract from Felipe Nunes at Kalju is?
                                It's till the end of the year.


                                Algselt postitas Andreas2134 Vaata postitust
                                We need the contract dates
                                from many players who plays at Kalju http://www.transfermarkt.de/de/jk-ka...ein_22783.html
                                You're better off contacting the team directly.

                                BTW Nice page. It's very interesting to see the prices of the players.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X