320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • maamesilane
    replied
    Adam Johnson on ei saa siinsest teemast üldse aru!

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    on veel üleval
    ehk lühikokkuvõtet neile, kes ei leia või pole instagrammis kasutajat?

    Leave a comment:


  • Vask
    replied
    Ma ei saa täpselt aru, kas goldmanni kogemus käib rohkem Kuno või Getulio kohta?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Mis seal oli või on see endiselt üleval?
    on veel üleval

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Jah sul on sellesmöttes öigus küll, et siin on 2 pöhjust - vanusevahe ja vöimupositsiooni ära kasutamine
    Ma pole kindel, et kas mul on õigus või mitte, lihtsalt minu inforuumis oli/on rõhk võimupositsioonil aga see pole ka hetkel oluline. Mind lihtsalt hämmastab teo õigustamine, probleemi pisendamine ja/või ohvri süüdistamine sotsiaalmeedias (mitte sinu poolt) aga see pole paraku midagi uut meie ühiskonnas.

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    instas 1 fitness tšikk goldmanni võttis sõna kuumal teemal oma instastorys. Keda huvitab, minge vaadake ise
    Mis seal oli või on see endiselt üleval?

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ma pole selles väites üldse kindel.
    Jah sul on sellesmöttes öigus küll, et siin on 2 pöhjust - vanusevahe ja vöimupositsiooni ära kasutamine

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Milline täiesti normaalne täiskasvanud mees viib 14aastase TÜDRUKU metsa äärde ja algatab seksuaalvahekorra?

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    14 on tunduvalt rohkem lapseiga kui 16. Suurt vanusevahet korrigeerib mitmes riigis ka seadus. https://jakubmarian.com/age-of-conse...try-in-europe/

    Ma pigem mötlesin, et Getu jälgis kindlasti vanust, et asi oleks seaduse piires (see käis ka meediast läbi, et paljude juhtumite puhul lähebki teemaks kohe peale 14ndat sünnipäeva) ja üldsuse hoiak tekkis sellest, et üks oli 14 ja teine 56, mitte et üks teise treener.
    Ma pole selles väites üldse kindel.

    Inimese areng on muidugi individuaalne aga olen päri, et see piir peaks/võiks ka meil 16 olla ning alla 18-aastane noor võiks vanema loata psühhiaatrilt abi saada, kui selleks peaks vajadus tekkima.

    Leave a comment:


  • jaanmae
    replied
    Eesti jalgpall pole ainuke sport, muid alasid toetavad edasi.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    14 on tunduvalt rohkem lapseiga kui 16. Suurt vanusevahet korrigeerib mitmes riigis ka seadus. https://jakubmarian.com/age-of-conse...try-in-europe/

    Ma pigem mötlesin, et Getu jälgis kindlasti vanust, et asi oleks seaduse piires (see käis ka meediast läbi, et paljude juhtumite puhul lähebki teemaks kohe peale 14ndat sünnipäeva) ja üldsuse hoiak tekkis sellest, et üks oli 14 ja teine 56, mitte et üks teise treener.
    Arvad et võttis KaRSi ette kui isegi keelt ei valda? Või käis jurid. nõustamisel? Või kutid saunas rääkisid?

    Eh, pigem lihtsalt ei suutnud ahvatlusele vastu panna

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    +1

    Kalju toetajatest on mul inimlikult muidugi kahju.
    Mul ka.

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kas 56 aastane 16 aastasega on OK?
    14 on tunduvalt rohkem lapseiga kui 16. Suurt vanusevahet korrigeerib mitmes riigis ka seadus. https://jakubmarian.com/age-of-conse...try-in-europe/

    Ma pigem mötlesin, et Getu jälgis kindlasti vanust, et asi oleks seaduse piires (see käis ka meediast läbi, et paljude juhtumite puhul lähebki teemaks kohe peale 14ndat sünnipäeva) ja üldsuse hoiak tekkis sellest, et üks oli 14 ja teine 56, mitte et üks teise treener.

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas jaanmae Vaata postitust
    Paf tegi ainuvõimaliku otsuse.
    +1

    Kalju toetajatest on mul inimlikult muidugi kahju.

    Leave a comment:


  • godzilla
    replied
    Algselt postitas jaanmae Vaata postitust
    Paf tegi ainuvõimaliku otsuse.
    Võibolla, võibolla mitte, Eesti jalkale on see igatahes päris valus pauk, eriti kui Nõmme Kalju peaks oma kotid kokku pakkima.

    Leave a comment:

Working...
X