320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Etiketiküsimus: kas Kalju mängule panna Eesti särk või Brasiilia?

    Kommentaar


      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
      Etiketiküsimus: kas Kalju mängule panna Eesti särk või Brasiilia?
      brasside


      blala
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        Ei näegi siis kuskilt jah?

        Kommentaar


          500 pealtvaatajat (y)

          Kommentaar


            (y)? ei ütleks. Isegi tänase ilma kohta kehv number mu arust.

            Kommentaar


              SL Õhtuleht pakub 1000 inimest...arvatavasti Ott Järvela teeb seal ülekannet

              Kommentaar


                Siiski 0:0 edasi ei aita, võrdsed tiimid aga Lätis ju anti viik käest.
                LFC

                Kommentaar


                  greystone, see oli iroonia selle pihta kes ennustas 2000-3000 inimest. Nojah, nagu ma ütlesin ei läinud Fredo enesekindlus läbi. Kurb küll, aga arvata oli.

                  Kommentaar


                    Juhtus see mida ma kartsin, Kalju ei suuda väravat lüüa, vaatamata sellele et 2 kahupead juurde toodi siis vähemasti praegu ei suuda kumbki neist veel pisut kõrgemal tasemel läbi lüüa.

                    Kommentaar


                      Nonii. Lätis viimastel sekunditel sisse lastud värav maksis Kaljule valusat hinda.

                      Kommentaar


                        Lugesin/kuulasin uudiseid ja seal oli märgitud,et Kalju läheb ründama.Täna nägin küll,et Kalju läks rohkem viigi peale välja kui ründas.Treeneri sõnad ei klapi lausetega mida ütleb enne mängu ja mis toimub mängu ajal.1 ründajaga pmst mängiti nelja vastase kaiste vastu,mida sealt küll loodeti?Tõsi teisel pool ajal toodi sisse Tükk ja "koljat",kellel jalg natuke värises aga muidu vapper poiss.
                        Kuid anname andeks küll tulevad ka paremad ajad

                        Kommentaar


                          kahju, et nii läks.
                          Esimene pool erines teisest nagju öö ja päev ja teisel poolajal Kalju ründas ja lätlased olid kuidagi liimist lahti, selge see, et nad hoidsid seisu, kuid nad ei saanud üle poole platsigi. Kui vastase väravale lähedale jõuti siis Kalju omadel tundus kuidagi närv sees olevat ja rabistati.
                          Peale Haavistu punast polnud ka aru saada, et Kalju oleks vähemuses..ja üldse, kas keegi nägi punase kaardi situatsiooni lähedalt? Kas oli tõesti punast väärt? Ma tean, et kui niimodi viimane mees maha tõmmatakse siis on see taktikaline viga ja peaks automaatselt kollane olema. Või mis?

                          Kommentaar


                            Mikk oli öelnud, et ta ei puutunudki vastast ning lõi suure vihaga veepudeli pikali.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jooseps Vaata postitust
                              Ma tean, et kui niimodi viimane mees maha tõmmatakse siis on see taktikaline viga ja peaks automaatselt kollane olema. Või mis?
                              Kui viimane mees maha tõmmatakse, siis sellele järgnebki reeglite kohaselt automaatne punane. Mis kollasest sa räägid?
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Tere kallid Kalju fännid, ei õnnestunud teil seekord eurosajas edasi pääseda, edu teile tulevikus
                                Teie laulud olid täna natuke Hari Krisnha moodi..
                                Teil olid uued laulud, kaks neist on mulle väga tuttavad
                                Ole ole, ole ola...
                                Üks eesti meister, on ainult üks eesti meister, motiivv...

                                Tahaks teilt kuulda päris uusi laule, kuulsin midagi We love you Kalju!? Aga see võitle, kalju, võitle...
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X