320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jooseps Vaata postitust
    Täna siis saadi napp 3:2 võit FC Kuressaare üle!
    Viimase värava autorit pole veel õnnestunud tuvastada, igatahes löödi see vist suht mängu lõpus.
    Ma tahan ametliku infot selle kohta, sest minu kõrvu on kostunud juba probleeme ning see tulemus ei ole ametlik seega.

    Kommentaar


      Helistati ka mulle Kuressaarest ja räägiti probleemist, eks nüüd vaatame mis aeg toob.

      Kommentaar


        Nunes siis tegi oma 12nda värava 10 min enne lõppu ja tõi Kaljule tähtsad punktid ära vähemalt
        raskelt see tuli kuid siiski. saarlased on ikka visad, kuid huvitav et nad vahetusi ei teinud

        Kommentaar


          Felipe Nunes lõi viimase värava Hea meel on selle üle, et Vitali tegi skoori

          Kommentaar


            minu viga oli ikka vahetusi

            Kommentaar


              Algselt postitas almar Vaata postitust
              minu viga oli ikka vahetusi
              mängu tulemus ei ole ametlik ja see tulemus arvatavasti ei jää ka. Võid oma võidurõmmu kurbuse pisarate vastu vahetada.

              Kommentaar


                Kas te täpsustada ei tahaks, miks tulemus arvetavasti jõusse ei jää?

                Kommentaar


                  Tundub, et neli välismaalast oli korraga väljakul.
                  Aga tohib vist kolm olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kas te täpsustada ei tahaks, miks tulemus arvetavasti jõusse ei jää?
                    Liiga palju mängijaid väljaspool EL korraga väljakul ehk oli 4 kuigi võib olla 3 korraga.
                    Ootame ametliku infot.

                    Kommentaar


                      Jumal jumal..... Meil oli 4 väljaspool EU mängijat platsil ja alistuskaotus.... P*tsi küll. T*ra kui närvi selline kuradi pask ajab...

                      Kommentaar


                        Amatööride värk, pole vaja vihastada!

                        Kommentaar


                          Peatreener tegeleb vahetustega, ehk siis ainuke amatöör täna oli Getulio. Tagasi Taisse treenima nahhuj.

                          Kommentaar


                            Ootame ametliku infot...
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              No ma helistasin Mariole, ja ta ütles, et oli kõik nii. Tulemus ei lähe arvesse ja kõik.

                              Kommentaar


                                Platsil olid:
                                2 K Arruda, Alan Monken 12.09.1981 Brasiilia
                                13 PK Nunes, Felipe De Araujo 02.03.1981 Brasiilia
                                18 Shuhanau, Vitali 19.10.1984 Valgevene

                                Lisaks tuli sisse:
                                15 PK Pimentel, Marcio Cardoso 29.11.1980 Brasiilia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X