320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
    pimentelli lahkumine saab kaljule saatuslikuks
    Ja tänu sellele saavad medali kätte ?
    fc pohmell

    Kommentaar


      Ei võinud siis üks mäng varem ära minna...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        et oleks siis eelmine mäng lahkumismänguks olnud?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          üks, kaks, who gives a fck
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kes iganes selle uudise valmis tegi, aga Pimenteli lahkumismäng oleks talle siiski 18 mäng MLis. Ka see tühistatud tulemusega mäng läheb talle ikkagi kirja. Kuigi ma ei saa aru, miks te selle mängu kohta uudist pole teinud? Tühistatud on ju vaid tulemus, mäng ise läheb ikkagi arvesse.

            Kommentaar


              Miks siis Pimentel ära läheb? Tra tõsiselt ka, kui see klubi nii jätkab on nad valusad klounid. Mis kuradi mõttega te üldse neid välismaalasi siia toote, kui nendest asja pole? Näitate rahvale, okei edu.

              Kommentaar


                Teisipäevase mänguga rikuti KOLME reeglit, KAX on välja tulnud, kuid mis on KOLMAS?

                Kommentaar


                  Kolmas oli Kuressaare poolne rikkumine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kes iganes selle uudise valmis tegi, aga Pimenteli lahkumismäng oleks talle siiski 18 mäng MLis. Ka see tühistatud tulemusega mäng läheb talle ikkagi kirja. Kuigi ma ei saa aru, miks te selle mängu kohta uudist pole teinud? Tühistatud on ju vaid tulemus, mäng ise läheb ikkagi arvesse.
                    Lõpuks paistis päike ka minu õule... saan foorumi kõige suuremale tähenärijale ja šestjorkale urmarile koha kätte näidata AGA ette ei käi koma!

                    Et mitte tühisele tähelepanu suunata, siis asjast. Marcio lahkumismängu ootuses hea meenutada...
                    Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:2Väravad: 2.37 Nikita Andreev, 8:30 Igor Subbotin - 10:35 Rene Kaas, 16:52 Marcio Cardoso PimentelHoiatus: 11:58 Rist...


                    .
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas almar Vaata postitust
                      Teisipäevase mänguga rikuti KOLME reeglit, KAX on välja tulnud, kuid mis on KOLMAS?


                      Kontrollige oma teadmisi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        mille eest Vitali oli karistatud, ka kunagiste Alko kollaste eest või mis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          mille eest Vitali oli karistatud, ka kunagiste Alko kollaste eest või mis?
                          Täpselt tabatud!

                          Kommentaar


                            Müün teile Nõmme Kalju Vip Kaardi 300 EEK eest maha. OSTKE ÄRA, ise lihtsalt ei saa käia nendel mängudel.

                            aaaight_woww@hotmail.com
                            PM võib ka
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                              Lõpuks paistis päike ka minu õule... saan foorumi kõige suuremale tähenärijale ja šestjorkale urmarile koha kätte näidata AGA ette ei käi koma!

                              Et mitte tühisele tähelepanu suunata, siis asjast. Marcio lahkumismängu ootuses hea meenutada...
                              Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:2Väravad: 2.37 Nikita Andreev, 8:30 Igor Subbotin - 10:35 Rene Kaas, 16:52 Marcio Cardoso PimentelHoiatus: 11:58 Rist...


                              .
                              Correct me if I'm wrong, aga mu spikris on nii kirjas :
                              Koma käib järgmiste sidesõnade ette: aga, et, kuid, vaid
                              Koma ei panda sidesõnade ja, ning, ega, ehk, kui ka ja või ette.

                              Kommentaar


                                "Aga" ette käib alati koma. Petsinho, ei paista su õuele mingit päikest!
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X