320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Aga" ette alati ikka koma küll ei käi, oleneb ikka lausest.

    Või noh, ma pole veel keskkooligi lõpetanud, annate ehk andeks, kui väga puusse panen.

    Muidu urmaril oli vähemalt üks kirjaviga veel, järgarve ei tunne meie härra, aga suva see, läheb muidu liiga käest ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
      Correct me if I'm wrong, aga mu spikris on nii kirjas :
      Koma käib järgmiste sidesõnade ette: aga, et, kuid, vaid
      Koma ei panda sidesõnade ja, ning, ega, ehk, kui ka ja või ette.
      Siin on jah norimiskohti. Näiteks põimlausete puhul võib vabalt juhtuda, et ja ette läheb koma jne. Aga üldjoontes on sul õigus.

      Tihti unustatakse aga ära müüd seksikad reeglid nagu komareegel üte puhul jne.

      Kommentaar


        Algselt postitas youngGun Vaata postitust
        Müün teile Nõmme Kalju Vip Kaardi 300 EEK eest maha. OSTKE ÄRA, ise lihtsalt ei saa käia nendel mängudel.

        aaaight_woww@hotmail.com
        PM võib ka
        Algul püüdsid kahe sotiga müüa. Siis lubasid 'soodsalt ära anda(!)'. Peale seda panid hinnaks 250 ja nüüd kolmsada. Mis seda hinda pidevalt kruvib? Spämmimiskulud?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Tegelt ei kehti Kalju lugude puhul tavaliselt mingid reeglid, peale selle, et neil on alati õigus. Tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu faktiveale, aga tõin hoopis päikest.

          Kommentaar


            usu mind, see pilet on isegi rohkem väärt kui 300. keegi ei soovi?
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
              Correct me if I'm wrong, aga mu spikris on nii kirjas :
              Koma käib järgmiste sidesõnade ette: aga, et, kuid, vaid
              Koma ei panda sidesõnade ja, ning, ega, ehk, kui ka ja või ette.
              ja ning ehk ega või
              nende ette koma ei käi
              sest et aga kuid võid
              nende ette koma käib

              meeles algklassidest selline ytelus

              Urmarile: Tänud valgustamise eest, et Vitalil ka keeld oli, seda tõesti ei olnud kuskilt kuulnud.
              Last edited by almar; 18.07.09, 01:42. Põhjus: Mitte võid, siiski vaid

              Kommentaar


                Kuskohast tänase mängu flaierit saab?

                Kommentaar


                  Kõikidel liigamängudel kehtib see:

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    täna kell 17:00 York City vs Bradford City, Novikov alustab algkoosseisus

                    Bradford City peatreener http://en.wikipedia.org/wiki/Stuart_mccall

                    Kommentaar


                      Päris korralikult nüpeldavad täna Paidet.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Seda, et vastastele löödakse kahekohaöine arv väravaid juhtub harva Tubli Kalju ja häbi Paide!

                        Kommentaar


                          Sellist skoori poleks küll osanud enne mängu arvata. Paide oli ikka (andke mulle andeks) lihtsalt S*** suure algustähega. Küsiks kas Paidel mõni kaitsemängija ka väljakul oli?
                          Kalju lõi väravaid igast kohast ja asendist igale maitsele, ehk nagu vana Kaldma tabavalt mainis: "Selliseid väravaid lüüakse Brasiilias iga päev ja iga tund."

                          Kommentaar


                            Ärge nüüd eufooriasse minge, Narva vastu tuleb nii mängida.

                            Kommentaar


                              10:0 seisu iga päev tõesti ei näe

                              Kommentaar


                                No kuulge, sellist skoori ootaks hooaja algul aga no 10:0 peale seda kui pool liigamängudes on läbi ? Paidega on midagi väga mäda.
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X