320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas on see võimalik, meie fännile sõidetakse mängul lõuga, mingi türastunud tibla. (mul ei ole etteheiteid White Green Supportersitele)

    Meie oma kutsub korravalvuri ning selle asemel, et olukorda analüüsida ning otsida süüdlasi, hoitakse meie omasid kinni (mõned minutid tagasi lasti alles välja)

    Vähemalt turvateenistus rääkis eesti keelt ning sai asja arutatud, kuigi noh need tegelased on täiesti ebakompetentsed seda tööd tegema, ei saa nad vist isegi aru, mis tegema peaks.

    Aga kordan, Levadia ametlikule fännklubile pole mul mingeid etteheiteid, laulsite väga ilusasti ning võitsite nagu väljakulgi!

    Kommentaar


      Hermansoni ei tohtinud veel kasutada? Savitski tundus ETV klipist ikka väga käkk olevat.

      Kommentaar


        Mingi Levadia klubi tegelane vastas selle peale, kui meie fänn ütles, et teda rünnati - mis siis on? Vaata milline sa välja näed, raisk!
        Vulgar Display Of Kalju Power

        Kommentaar


          Ei tule neid punkte kuidagi "suurtelt", kolmas koht on juba väga suure tõenäosusega läinud ning eeldatavalt võitleme 5-6 koha peale Viljandiga.

          Teisipäevaseks mängus kah väga palju positiivsust üle ei ole. Kahju kohe juhtfunktsionäridest, kõige mõttetumalt kulutatud raha ever. Arendaks me siis vähemalt noori ja pakuks neile Meistriliigas mänguaega. Oleks nendest väljamaa imepalluritest mingit kasu, aga ei, oma eestlastega mängiks täpselt sama koha välja. Suurtele kaotaks, nõrgemaid üldjuhul võidaks.

          Ja ma ei räägi üldjuhul eilsest mängust, tõesti 10kesi oli väga raske ning anti endast 100%, kuid praegu pole sellest miskit tolku, kui tabelis oleme virtuaalselt lasknud mööda ka meeskonna, keda Flora ei taha.

          Kommentaar


            levadia - kalju mängust pilte on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Ray Vaata postitust
              Mingi Levadia klubi tegelane vastas selle peale, kui meie fänn ütles, et teda rünnati - mis siis on? Vaata milline sa välja näed, raisk!
              Selleks härraks oli levadia tegevjuht Sergei-Holov Simson

              Kommentaar


                Mnjah, ma olin Hr. Hohlov-Simsonist küll seni üsna heal arvamusel...
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                  Nii, käes on 2. august ning eile lubatud ShopShop pole üleval. Seda ShopShopi lubatud Kalju kodulehel juba mitmendat kuud juba, et varsti-varsti väljas. Kaua veel, jõuludeni?
                  Jõuludeni ei lähe küll aga natukene veel läheb. Programmeerimine käib ja seoses suvega ka on lõppkuupäev veninud. Ei ole mõtet üle paanitseda. Kõik tuleb nii kiirelt kui võimalik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Mnjah, ma olin Hr. Hohlov-Simsonist küll seni üsna heal arvamusel...
                    Minul muutus arvamus temast juba siis, kui kuulsin tema suhtumisest kevadisel Viljandi-Levadia mängul. Kus Levadia fännidel olid konfliktid turvatöötajatega, tema suhtumine oli samalaadne. EJL fännikoosolekul räägiti sellest.

                    Kommentaar


                      No ma ei tea, selline käitumine ei ole mu arust küll Sergole iseloomulik. Nii paljukest kui mina teda tean ja tunnen on ta alati muhe vennike olnud.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Aga miks peaks klubi tegevjuht sellesse umbjoobes alaealisse kuidagi hästi suhtuma ja üleüldse miks ta peaks tema kiunumist kuulama? Alaealised ja alkohol ei käi kokku.
                        Ma Flora teemasse ei julge enam kirjutada, sest seal saan ma ehk kohe tibla tiitli külge, aga poisid - alkohol on tarkade inimeste jook. Proovige kordki vaadata mängu alkoholi tarbimata ja ehk jäävad ka asjatud sekeldused olemata. Poleks te peale Kalju väravat toda aeda köigutama läinud, poleks teid ükski turva näppinud, see vene rahvusest pealtvaataja töuklemine on otsitud süüdistus.

                        Kommentaar


                          Et sellise olukorra riski vähendada PEAB kodumeeskond looma ka külalisvõistkonna fännidele oma kindla sektori, kus neid valvatakse. See aga Levadia kodumängul täiesti puudus, mis on mõnes mõttes ka arusaadav, arvestades kus mäng toimus.

                          Samas ei eita see muidugi fakti, et oma süü oli ka kindlasti mõningatel Kalju fännidel. Aga sina yheksa, ei ole sa ju ühegi aktiivse klubi fänn ning ma eeldan, et sa ei tea, mis tunne on, kui su lemmikud löövad ära. See oli väravatähistamine

                          PS! Räägin olukorrast kõrvalvaatajana!

                          Kommentaar


                            Olen nöus, et turvanöuded olid seal Maarjamäel nati veidravöitu ja need vanad pässid, kes seal turvadeks olid, polnud ka väga pädevad. Nii möndagi tegid nad alles pärast seda kui neile oli probleem ette näidatud.

                            Aga see ei öigusta kuidagi möttetut vägivallatsemist. Jah, ma pole ühegi klubi fänn, aga ma tean jube hästi, mis tunne on kui lüüakse värav endast tugevama vastase vastu - lisaks klubimängudele on olemas ka koondiste mängud ja ma tean, mis on värava tähistamine, aga ei maksaks röömust pööraseks minna ja hakata inventari löhkuma. On üsna ilmselge, et Levadia ametiisikud selle peale pahaseks saavad. Kui julged niimoodi "tähistada", siis vöta vastu ka karistus. Püha müristus noh, vähem alkoholi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ray Vaata postitust
                              Mingi Levadia klubi tegelane vastas selle peale, kui meie fänn ütles, et teda rünnati - mis siis on? Vaata milline sa välja näed, raisk!
                              Hohlov-Simson ei öelnud midagi valesti, eks selle isiku käitumine õigustas ka seda väljendit. Pole ka ime, kui kõik läbi-segi üritavad talle midagi seletada. Rääkisin temaga pärast ja seletasin asja ära, sai aru. Ennem ta sai oma turvade käest väärinformatsiooni.

                              See on nii ära leierdatud jutt aga mis puudutab turvateenistust, siis ebakompetentsus on karjuvalt suur...vene rahvusest kakluse algataja, kes ründab teist isikut, saab turvameeste selja taga irvitada, kui kakluses kannatanu eskorditakse värava taha. Sellisel puhul tuleks mõlemad intsidendis osalenud isikud staadionilt eemaldada, mitte eelistada oma rahvuskaaslast. Hohlov-Simson sai sellest lõpuks ka aru aga siis olid probleemide tekitajad juba ise lahkunud staadionilt.

                              Tahaksin kohtunike teemal tuua ühe huvitava tähelepaneku välja...kohe tulemas kohtumine Floraga nüüd. Kahjuks peavad selle mängu vahele jätma meie 2 põhitegijat - kaitsetugi Hurt ja viimaks heasse hoogu tõusnud Murilo Maccari ja seda tänu punastele kaartidele. Mis teeb asja huvitavaks on see, et mõlema mehe punased kaardid, suuremal või väiksemal määral on tulnud tänu abikohtunikule. Ja mõlemad mehed eemaldas Floraga mängult just abikohtunik, kes nii Transiga, kui Levadiaga mängus oli just Sten Klaasen! Kokkusatumus...?
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust

                                Tahaksin kohtunike teemal tuua ühe huvitava tähelepaneku välja...kohe tulemas kohtumine Floraga nüüd. Kahjuks peavad selle mängu vahele jätma meie 2 põhitegijat - kaitsetugi Hurt ja viimaks heasse hoogu tõusnud Murilo Maccari ja seda tänu punastele kaartidele. Mis teeb asja huvitavaks on see, et mõlema mehe punased kaardid, suuremal või väiksemal määral on tulnud tänu abikohtunikule. Ja mõlemad mehed eemaldas Floraga mängult just abikohtunik, kes nii Transiga, kui Levadiaga mängus oli just Sten Klaasen! Kokkusatumus...?
                                flora leht väidab,et:

                                Peakohtunik: Roomer Tarajev
                                Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Neeme Neemlaid
                                Neljas kohtunik: Gunnar Nuuma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X