320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuno, paluks kommentaari...

    Kommentaar


      Kahjuks pean Seni juttu duubeldama.
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        Panen kuupi

        Kommentaar


          Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
          Panen kuupi
          No siis oleks võinud juba ruutu lükata
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            No siis oleks võinud juba ruutu lükata
            ma paneks selle neljandasse astmesse!
            tubli Sen!
            lol

            Kommentaar


              Teil oli täna lipp valepidi

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                1. 1 ründajaga mängida ning arvata, et sealt värav tuleb on küll ülim optimistlikus (eks alguses tuligi kaitsvalt minna).
                2. Rafael oli ikka väga kahvatu ausalt öeldes, tegi küll tööd aga miks võtta välja väga head mängu tegev Vitali ja tuua ette Teever? Võtta välja kahvatu poolkaitsja ja minna 2 ründaja peale üle oleks minu meelest parem variant. Teever ja Vitali peaks suutma seda palli seal ees hoida ja ka ära lüüa värava.
                3. Kuidas on võimalik, et 4 (vist oli 4 kui mitte rohkem) korda kui minnakse vv 1-1 ei suudeta ära lüüa? Müstika.
                4. Tõnna kiirust ei suudetud täna üldse ära kasutada. Alati kui alustab põhis on kuidagi kahvatum kui siis kui ta sekkub vahetusest.
                .
                Uskumatu, kui targad paljud postitajad siin foorumis on...Kuits, sa oled siiski salaja jooma hakanud?

                1. Kalju mängis kahe ründajaga (Vitali ja Felipe) ja taktikaks oli 3-5-2
                2. Rafaeli esitust hindaks tõepoolest sõnaga nõrk. Tsitaadi teist poolt ei hakka rohkem kommenteerima (3-5-2)
                3. Ebaõnn, müstika, ulme?
                4. Tõnna mängis täna kahe kontrolliva pooliku peal ja osales väga aktiivselt kaitsetöös, seega väga palju talle jooksuruumi ei saanudki sinna tekkida. Vahetusest sekkudes on ta mänginud äärepoolikut (4-5-1) ja sinna tekkibki tal jooksuruumi, kui ääred aktiivselt tõusevad.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Aga minu poolt Sen-i jutt viiendasse astmesse.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Ma ütlen meil on selline Rafa Benitez.

                    LWB teatud põhjustel täna mängul ei olnud. Otseselt millegi vastu ei protesteerinud, kõigil olid oma põhjused.

                    See et meeskonda ei toetatud "sellises suurmängus" teeb muidugi meele kurvaks, aga eks Levadia mängu teatud perioodid võisid seda reeta.

                    Ja HABE, miks siis fänluse kordineerimist enda peale ei võtnud?

                    Ootan muidugi nüüd süüdistusi, et LWB rikkus ka Pantrite fänluse tuhina

                    Huvitaval kombel on Kalju kõik nö viisakad tulemused see hooaeg 0:0 mänginud

                    Ja pakkuge mitu väravat on Meistriliiga parim mängumees Felipe löönud tõsiste vastaste ehk Levadia ja Flora vastu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                      Ja pakkuge mitu väravat on Meistriliiga parim mängumees Felipe löönud tõsiste vastaste ehk Levadia ja Flora vastu?
                      Ma pakun huupi. 0?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        See mis toimub Kalju fännidega teavad asjaosalised ise ja vabandust aga ega Florakad fännid ka täna just väga head ei olnud. Otsekohene ja aus arvamus minupoolt.
                        Tean ka mina mis teiega toimub, kahju et teie fänniseltskond niiviisi laguneb.
                        Kes on lõpetanud fännamise, kes on peale esimest aastat fännamist leidnud omale õige klubi Flora näol, jne.
                        Selles sa eksid, et meie fännid polnud head, laulsime terve mängu erinevalt teie 14-st fännist.
                        Pakun et meid oli kuskil 100 ringis, ja omadele elasime kaasa terve mängu.
                        Kahjuks läks nii nagu läks.
                        Olite tublid ja edu teile!

                        Kommentaar


                          Kes tahavad Kalju õiget fänlust kuulda/näha, siis laupäeval Hiiul näete, kus säästusektor laulab peatribüüni üle nagu juhtus ka Paide vastu. Meid oli küll mingi 500% vähem, aga see selleks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kes tahavad Kalju õiget fänlust kuulda/näha, siis laupäeval Hiiul näete, kus säästusektor laulab peatribüüni üle nagu juhtus ka Paide vastu. Meid oli küll mingi 500% vähem, aga see selleks
                            Palju teid seal säästus on ja miks te tahate neid üle laulda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              Palju teid seal säästus on ja miks te tahate neid üle laulda?
                              Eeldatavalt 5-8, täna oli põhirühmal väidetavalt olnud probleeme häältepaelte avamisega, seega ei ole muud teha, kui nende "fänlust" mitte järgiga. Sellest ka sõnapaar üle laulda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Eeldatavalt 5-8, täna oli põhirühmal väidetavalt olnud probleeme häältepaelte avamisega, seega ei ole muud teha, kui nende "fänlust" mitte järgiga. Sellest ka sõnapaar üle laulda.
                                Oioi, ta lagunete ikka täiesti ära.
                                Istusime siin minu juures sõbralikult paari Kalju fänniga.
                                Teie fännindus, vabandust väga on ikka täiesti perses.
                                Varsti Mario alustad jälle nullist üksi ja see saab ikka kuradima raske olema.
                                Huvitav kus Steiv on et ta selle kohta sõna ei võta?
                                Flora fännide kohta oli küll kibekiire sõna võtma!
                                Muideks meid oli täna kuskil 100 ja sillamäel 52.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X