320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No nüüd läheb jube heaks huumoriks kutid.

    Jahtu maha mu noor sõber HaTe.
    Ma ei pea end kuskil peitma ja olen igal Kalju mängul kohal juba alates 2003...alates III liigast. Kui tahad mind näha, tule vaata Kalju-Sillamäe mängu....!

    No olete te ikka koomikud küll....

    Kommentaar


      HaTe kas sinu meelest oleks siis Kalju pidanud oli veel tulle kallama selle asemel, et üritada asju maha rahustada? Sellega teeksid nad ainult karuteene nii oma jalgpalli fännidele kui ka sillamäe fännidele ja see tooks kohale rohkem just neid inimesi, keda jalgpall ei huvita ning, kes tahaks siis järgmisel mängul oma rahvuse eest kakelda

      Keskmine venelane sind nüüd küll maha ei lööks kui sa Venemaal Eesti Eesti karjuks...

      Rahune maha ja saa aru, et idikaid on igal pool. On neid värdjaid ka eestlaste hulgas. Parim mida nende vastu on teha ongi neid ignoreerida sest nad just tahavadki konflikti.

      Kommentaar


        asi läheb väga OT-ks aga...



        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
        teadsa Mine sa ka Pe***e. Kui ma lähen venemaale karjuma Estonia,Eesti,Estija,Estland tapetakse mind seal kohapeal ära. kuidas sa seda raisk õigustad???
        Ma ei tea, valikmängul Peterburis sai staadionil palju kordi EESTI karjutud, ei juhtunud justkui midagi jubedat Samuti sai enne mängu normaalselt suheldud mitmete vene vutifännidega, need olid ka täitsa inimese moodi tegelased
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          HaTe kas sinu meelest oleks siis Kalju pidanud oli veel tulle kallama selle asemel, et üritada asju maha rahustada? Sellega teeksid nad ainult karuteene nii oma jalgpalli fännidele kui ka sillamäe fännidele ja see tooks kohale rohkem just neid inimesi, keda jalgpall ei huvita ning, kes tahaks siis järgmisel mängul oma rahvuse eest kakelda

          Keskmine venelane sind nüüd küll maha ei lööks kui sa Venemaal Eesti Eesti karjuks...

          Rahune maha ja saa aru, et idikaid on igal pool. On neid värdjaid ka eestlaste hulgas. Parim mida nende vastu on teha ongi neid ignoreerida sest nad just tahavadki konflikti.
          Väga tore,et sa oled inimene, kes ei mõista hukka ei üht,ega teist,vaid üritad leida kompromissi,aga loodan et sa said mu mõttest väga hästi aru mida ma öelda tahtsin enda jutuga,aga täpselt meie seas kui ka venelaste seas on idioote ning nii see kahjuks jääb!
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
            asi läheb väga OT-ks aga...





            Ma ei tea, valikmängul Peterburis sai staadionil palju kordi EESTI karjutud, ei juhtunud justkui midagi jubedat Samuti sai enne mängu normaalselt suheldud mitmete vene vutifännidega, need olid küll täitsa inimese moodi tegelased
            Ning edasi sa ei lugenud?
            Kahjuks ei rõhutatud ainult Jalgpalli.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Lähme siis ajalukku tagasi. Minu vanaisa võitles koos kõikide teiste tõsiste Eesti meestega , nagu tollel hetkel kohane, Sinimägede kaitselahingutes ja langes 22. augustil 1944. ,täpsemalt Permissaarel ja on maetud sinna kaevikusse, kus ta mürsutabamuse sai. Mis ma siis pean nüüd tegema? Et kui lähen Kaljuga Sillamäele mängima, võtan kuulipilduja kaasa ja hakkan kohalikke vihkama ja tulistama? Sillamäe venelased on Stalinliku Eesti venestamise poliitika tagajärg, mis jättis tuhanded venelased Eestisse elama peale Eesti iseseisvumist. Nemad elavad seal piirkonnas oma väikese kogukonnana ja hoiavad sellest Rossijast vaimselt ikka veel oma mõttemaailmas kinni, kuna Eesti riik ei ole osanud neid veel lõplikult Eesti ühiskonda sulatada. Ja kui sa lähed neid provotseerima, hakkavadki nad karjuma Rossija, Rossija. Kalju-Sillamäe karikamängul ei karjunud keegi Rossija, Rossija. Seal karjusid kohalikud Sillamjäe-Sillamjäe!

              Lätlased koos sakslastega käisid pidevalt 13. sajandil eestlasi tapmas ja kui keegi karjub Tallinnas Latvia, Latvia lähed ka kohe pöördesse või?

              Kommentaar


                Raul, kohati on siin see probleem, et inimestel on oma tõde ja oma tõde. kõigi teiste seisukohad ja arvamused, mis nende tõega ei ühti, on saast. mina juba vaikselt väldin osadele džentelmenidele siin foorumis vastamist. mis sa ikka vastad, kui su jutust loetakse välja seda mida tahetakse ning jutu mõttest keeldutakse aru saamast.

                ma arvan, et kesale tegid sa ehk ennist tiba liiga, kuna tema on üks rahulikumaid härrasid siin. olen temaga mitmel ja mitmel puhul kokku juhtunud ja alati on olnud meeldiv arutelu. temal on oma vaated, milledest osadega nõustun, osadega mitte. aga saab vähemalt rahulikult inimese moodi asju arutada.

                loomulikult ajab mindki, kes ma nõukaajast niivõrd vähe mäletan (olin ikka väga väga noor), närvi kui venelased hakkavad karjuma Rossija Rossija tänavatel ja kui nad käivad vene koondise dressides mööda linna uhkelt ringi (kes neid üldse Eestis müüb, et neid nii palju näha on?). aga ma ei lähe kallale kohe. ent mida teha? hetkel ei oska öelda, plaan ei ole peas veel küps, ent vägivald ei ole lahendus. siin tuleb mulle meelde (olen näinud seda vaid arhiivimaterjalide põhjal) see, kuidas venelastele ikka nõuka aja lõpus korralikult müts pähe tõmmati ja häbistati. juhtus see siis kui Interrinne tahtis Toompead vallutada. Saviets hüüdis raadios, et Toompeat rünnatakse. sajad-tuhanded tulid minutitega kohale. Ent lõksu jäänud venelasi ei hakatud tümitama, vaid lasti lõpuks rahumeelselt massi vahelt läbi (pilk oli küll eestlastel kuri), ent venelased tundisid endeid ikka nii alandatult, et vähe polnud. ilma vägivallata saadi hoopis suurem võit, kui see oleks olnud vägivaldne tee. ei ole mõtet laskuda nende tasemele. ilmselt tuleb leida mingi lahendus, kuidas nad oma rossijast lahti saada ja enam Eesti ellu sisse saaks. rahvastikuministeeriumi nüüd kah nagu enam pole, kes otseselt sellega tegeleks (palo vist isegi saavutas mingit, küll väikest, edu) kuigi see sellise kogukonna puhul tõesti keeruline. ega head ei teinud ka režiimilinnade asi ja sealt johtuv 101. kilomeeter (arvesta Narva ja Sillamäe kaugust Tallinnast ja Peterburist), mis tingis ka linnade koosluse stalinlikus maailmas selliseks nagu ta sai... Sel teemal soovitan kuulata seda saadet (teema algab umbes pärast esimest kolmandikku) http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=794901


                üks näide veel siia, et kui Eesti fännid Peterburis käisid, siis sai peksa vist vaid üks eestlane ja sedagi ta ikka ise noris. linnapeal sinisärgis käia, sall kaelas, lipp käes, ei olnud nagu probleemi.

                nüüd varsti olen ma jälle osade kaaskodanike meelest tibla. no c'mon. sellele kas oled eestlane või mitte saab vastuse kui vastata küsimusele, et kui vaja kas läheksid Eesti eest sõtta? Mina läheks...

                Vabandan offtopicu eest Kalju foorumis. Kellel vähegi võimalik, minge mängule!

                Kommentaar


                  Kui sinu vanaisa langes 1944 aastal,siis usun,et olen sind Sinimägedes kohanud,kuid miskipärast ma väga ei usu seda. Ma ei olegi väitnud,et sa pead minema kedagi Mg.ga tapma ning lausa staadionile galiliga tapma. Vaid ma üritan sulle selgeks teha,et see ei ole normaalne,et Venelane Eesti vabariigis karjub ROSSIJA ning pääseb sellest karistuseta.Ning kui Eestlane astub enda kaitseks välja on ta labane idioot,rassist,natsionaal sotsialist,neo-nats või mis iganes.Eestlased on praeguse kriisi ajal kindlalt demonstreerinud oma valmisolekut Eestit kaitsta.Politseinikud,aboipolitseinikud,kaitseliit lased,riigiametnikud ja isegi kõik ausad kodanikud üheskoos ei saa riiki aga päästa,kui juhtkond nad reedab.Ansipi valitsus ja eelkõige tema ise peaks seda raudselt meeles pidama.Pidas ta oma valimiseelset lubadust täitnud ja teeninud eestlaste silmis tohutu poliitilise kapitali.Eestlased usaldavad valitsust ja on oma emotsioone talitsedes valitsuse üleskutseid järginud.Kui avalikkus peaks ühel hetkel aga tajuma,et nende selja taga toimuvad kahtlased sobingud,võib see meeleolu järstult muutuda.Ning siis kui on kindel,et nii venelaste märatsemistest nördinud eestlase emontsioonid kui olukord riigis väljuvad valitsuse kontrolli alt.Sest eestlased mõistsid aprilli viimastel päevadel üliselgelt,kui kergesti nad oma riigist,mis ühtlasi nende ainus kodumaa,ilma jääda võivad.Ja kuna meie rahval on nii 1939.,1941.kui 1944.ja1949.aasta traumaatilised mälestused,siis on rahva hinges sündinud kindel otsus: ennast kaitsta,oma riigi eest võidelda.Kui valitsus seda meeleolu ei taju ja oma rahva reedab,pöörab rahvas poliitikutele selja ja alustab võitlust ilma nendeta. Eestlased pole oma kodumaal mingi`` Kogukond``,me oleme oma kodumaa peremehed.Ja külalised peavas ennast siinse eluga kohandama,mitte meie.Me oleme olnud niigi liiga külalislahked ja leplikud.
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                    Kalju on väga eestimeelne, põlisnõmmekate poolt arendatav jalgpalliklubi. Läheb aega palju läheb, varem või hiljem troonib tipus eestimeelne klubi....
                    Ja sina Kesa ajad siin ikka sellist jama. Miks peab Kalju kellegagi integreeruma ja kedagi liigast välja puksima? Sportlikud tulemused panevad aja jooksul meeskondade kohad lõpuks paika. Millist toetust sa ootad, et tuleksime teid haletsema ja kaasa nutma, et teile tehti Sillamäel liiga? Ütlen ausalt, vedas teil seal Sillamäel, et teil lambid üldse kinni ei taotud sellise käitumise tulemusel seal...

                    Toon analoogse näite. 1996 - 1999 aastatel elasin ja töötasin Vilniuses. Minu firma kontor asus Vilniuse Zalgirise jalgpallistaadionist 200 meetri kaugusel. Ma aastat nüüd kohe täpselt ei mäleta, aga toimus Leedu-Eesti mäng. Kohale oli tulnud ka mitu bussitäit umbjoobes Eesti fänne. Mängu lõpu poole, kui Eesti ette läks (Terehhov lõi vist 16m joone tagant trahvika), hakkasid Eesti fännid Leedu fännidega ülbitsema ja saatsid neid igale poole vene keeles, küll üle kolme tähe, lisaks veel kõikidesse suguorganitesse ja kuhu veel. Igal võimalusel näidati keskmist näppu jne.
                    Provotseeriti meeletult. Kuna vaatasin oma Leedu äripartneritega koos seda mängu, oli väga paha tunne, kui oma kaasmaalased nii käituvad.Teades leedukate mõttemaailma ja käitumismalle (neil on ikkagi ainukese Baltikumi riigina olnud sajandeid oma rahvusest kuningad jne), oli mulle kohe selge, et siin läheb täna totaalseks madinaks ja eestlastel tambitakse näod sassi. Seni kuni Leedu politsei Eesti fänne ümbritses , olid kõik väga kõvad mehed. Aga kui peale mängu hakati eestlasi busside poole eskortima, vajusid enamusel eestlastel näod ära. Leedukad kogusid umbes 100-150 fänni kokku ja tegid politsei eskordi ümber oma koridori ja ründasid eestlasi olenemata politsei kohalolekust. Ja oleksite te siis näinud, kui kiiresti need alles 5 minutit tagasi ülikõvad mehed suvalises suunas jooksid. Mõni tegi oma elu 100m rekordi.
                    Enamus eestlasi päästis see, et kohale jõudis ratsapolitsei ja see tõmbas natuke leedukatel nahad tagasi. Lõpuks aitasime koos oma Leedu kolleegidega vaeseid eestlasi suuremast jamast päästa. Meid õnneks leedu fännid kuulasid ja nii mõnelgi eesti koomas riiukukel õnnestus tänu meile terve nahaga bussi pääseda. Ega sel hetkel mul eestlastest kahju küll ei olnud. Kui ikka oled jobu ja jood end kooma ja ei austa teise rahvuse fänne ja käitud väljakutsuvalt, siis saad täpselt selle, mille oled ise välja kutsunud. Kui need Eesti fännid oleksid näiteks Türgis mõnel Galatasaray mängul niimoodi käitunud, oleks enamus vendi peale mängu linnatänaval kohe nuga saanud.

                    Ja siit moraal sulle Kesa.

                    Ära ole õnnetu ja kibestunud , fänna kaine peaga, ära haletse siin Kalju rubriigis ennast ja sõprade käitumise tagajärgi, tee sellest kõigest omad järeldused ja mine oma eluga edasi. Ja tule laupäeval kaljule kaasa elama, näed ju seal ka oma uusi Sillamäe sõpru...
                    nõus et Eesti koondise mängudel on palju labast ja purjus publikut , kellest suure osa jaoks kaasaelamine tähendab just seda sihitut fuck-näitamist ja muidu labast karjumist
                    samas - olles ka paljudel välismängudel käinud - see on suures osas juhuslik seltskond , just aktiivsem osa nendest, keda koduliiga mängudel küll kunagi näha pole - seega siin klubide fännidest rääkida ei saagi , rohkem mingi moodne ajaviide teatud kontingendi jaoks
                    tõsi - tollel Leedu mängul mind ei olnud

                    Kommentaar


                      Kui venelane hüüab Eestis elades avalikus kohas Rossija, siis ta ründab meie rahvust.
                      Kui ma suudan seda rahulikult pealt vaadata, ilma et läheksin talle a) kätega asju selgeks tegema või b) kuskile internetti räuskama - siis ei aktsepteeri ma ennast ja oma esivanemate kultuuri. Ja neelan alla 48 aastat orjust.
                      Kui venelane on Eestis elades venemeelne, siis tuleb talle selle eest pasunni anda, sest siis ta saab aru, et on valesti teinud.

                      Sellised mõtteterad loen mina eestpoolt välja. No andke andeks. Mingis mõttes muidugi täiesti arusaadav, et on siiras mure südames Eesti riigi ja rahva püsimise pärast, aga käte või sõimuga ei tee iial teisele inimesele selgeks, kuidas ta peaks tundma või mismoodi mõtlema. Tundub nagu natuke liiga triviaalne tõde, et seda peaks intelligentsele inimesele alailma ekstra üle selgitama, aga mis teha.


                      Ja siis veel see, et tuhatkond tavalist laamendavat pätti ei kukuta Eesti riiki. Ei nüüd ega tulevikus. Ükskõik kui palju ka ei tahaks seda iseenda musklirammu demonstreerimise õigustamiseks uskuda.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        õigust räägid vintsui


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Kui venelane hüüab Eestis elades avalikus kohas Rossija, siis ta ründab meie rahvust.
                        Kui ma suudan seda rahulikult pealt vaadata, ilma et läheksin talle a) kätega asju selgeks tegema või b) kuskile internetti räuskama - siis ei aktsepteeri ma ennast ja oma esivanemate kultuuri. Ja neelan alla 48 aastat orjust.
                        Kui venelane on Eestis elades venemeelne, siis tuleb talle selle eest pasunni anda, sest siis ta saab aru, et on valesti teinud.

                        Sellised mõtteterad loen mina eestpoolt välja. No andke andeks. Mingis mõttes muidugi täiesti arusaadav, et on siiras mure südames Eesti riigi ja rahva püsimise pärast, aga käte või sõimuga ei tee iial teisele inimesele selgeks, kuidas ta peaks tundma või mismoodi mõtlema. Tundub nagu natuke liiga triviaalne tõde, et seda peaks intelligentsele inimesele alailma ekstra üle selgitama, aga mis teha.


                        Ja siis veel see, et tuhatkond tavalist laamendavat pätti ei kukuta Eesti riiki. Ei nüüd ega tulevikus. Ükskõik kui palju ka ei tahaks seda iseenda musklirammu demonstreerimise õigustamiseks uskuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Kui venelane hüüab Eestis elades avalikus kohas Rossija, siis ta ründab meie rahvust.
                          Kui ma suudan seda rahulikult pealt vaadata, ilma et läheksin talle a) kätega asju selgeks tegema või b) kuskile internetti räuskama - siis ei aktsepteeri ma ennast ja oma esivanemate kultuuri. Ja neelan alla 48 aastat orjust.
                          Kui venelane on Eestis elades venemeelne, siis tuleb talle selle eest pasunni anda, sest siis ta saab aru, et on valesti teinud.
                          Koik Eestlased, kes välismaal elades koondise särki voi eesti kirjadega dresse jne kannavad on kah haiged värdjad ja tiblad

                          Peale NL lagunemist jäid paljud ju siia sest nend kodu, töö jne olid siin ning lisaks lapsed osadel siin sündinud jne? Miks nad peaks oma juurtest täiesti lahti ütlema?

                          Kommentaar


                            Rauli ja PraSi suguste tüüpide tõttu me kõik sõjad kaotanud olemegi ajaloos. Te sitakotid ei julge midagi teha ja lasete endale kottide peale astuda. kuradi värdjad sellsied. seina ääres maha lasta teid.

                            toetan kesat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Rauli ja PraSi suguste tüüpide tõttu me kõik sõjad kaotanud olemegi ajaloos. Te sitakotid ei julge midagi teha ja lasete endale kottide peale astuda. kuradi värdjad sellsied. seina ääres maha lasta teid.
                              1)Õpi ajalugu.

                              2)Mida peaks siis tegema? Sillamäele minema, relv kaenlas, ja tulistama hakkama?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Rauli ja PraSi suguste tüüpide tõttu me kõik sõjad kaotanud olemegi ajaloos. Te sitakotid ei julge midagi teha ja lasete endale kottide peale astuda. kuradi värdjad sellsied. seina ääres maha lasta teid.

                                toetan kesat.
                                äkki seletad lahti oma vaadet palun

                                Kas keegi mode voiks siit selle läbu osa kuskile mujale tosta, et see seal teisi segamata saaks edasi minna.

                                Erxu kas sinu meelest peaks siis süütutele inimestele kallale minema sest üks kari idikaid sai debiilsusega hakkama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X