320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanchez Vaata postitust
    Ma ei tea palju Kalju - Transi pilet maksab, aga Kalju - Sillamäe maksab täna ja ainult täna 40/25 ja Eesti-Brasiilia piletiga on lausa tasuta
    oi vabandust, panin külalistega mööda. Tänud sulle

    Kommentaar


      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
      Meesmuiste, tõmbasid huvitavad teemad üles.

      See on õige, et inimesel on oma tõde ja minu eesmärk ei ole kedagi kasvatama ega ümber kasvatama hakata. Seda pidid tegema teie vanemad.
      Ma ei tunne siin suhtlevaid Flora poolehoidjaid. Aga on teatud teemad, milles ma kaasa mõtlen (oleme Kunoga Tippjalgpalli komisjonis jalgpalli edendamise entusiastid, vist ainukesed inimesed seal mittejalgpallurid, ah jaa Are Altraja pole ka vutti nooruses mänginud...) .

      Miks venelased käivad Vene koondise dressi riietatuna Tallinnas ja ka mujal maailma suurlinnades ringi? Vastus lihtne, vene disainerid tegid sellise firma nagu Bosco Sport (oli vist selle brändi nimi) ja riietavad vene koondist. Neil kukkus see disain väga slaavilik välja ja vene rahvas võttis selle omaks ja see on nüüd väga popp. Ennem seda polnud venemaal ühtegi nii omamaist spordibrändi. See ei tähenda, et nad väga suured natsionalistid oleksid.

      Aga sellest Toompea ründamisest võiks lausa pikema story kirjutada aga teeme siis lühidalt. Oli aasta 1991 ja olin just 1,5 aastat enne neid sündmusi vabanenud Nõukogude armeest. Eestis toimusid murrangulised sündmused, piirid avanesid ja oli võimalik juba välismaale sugulastele külla sõita. Otsustasin sõita külla oma vanatädile Inglismaale. Ajasin Moskvas viisaasjad korda ( Inglise viisa järjekorras Moskvas seisis u 5000 inimest!!! Iga päev pidi seal käima oma järjekorda tsekkimas. Elasin Moskvas umbes 1 kuu üürikorteris koos 1000.-ndete tarakanidega ja siis õnnestus tolle aja kohta ülihinnaline paber siis veel punapassi saada).

      Tallinna jõudes sattusin kohe sündmuste keerisesse. Moskva rongilt maha tulles võtsin kohe suuna Narva mnt alguses asunud Vneztorgprom (või mis ta tol ajal oligi) panka ja sain seal alles pärastlõunaks vahetada 4000 rubla 400 Inglise naela vastu. Lisaks minu passile olid mul veel taskus ema, õe ja õemehe passid. õnnelik tunne rinnus istusin Viru hotelli eest marsuuttaksosse nr 4, et sõita armsasse Trummi auuli, nagu tol ajal seda nõmmekad kutsusid.
      Ja kui marsa jõudis enam vähem vabaduse platsile, kostis raadiost Edgari sõnum Eesti rahvale: intrid võtavad Toompeal võimu. Lasin marsajuhil bussi kinni pidada ja lidusime suvalise eestlaste kambaga Toompea poole. Kohale jõudes valitses seal ikka väga kole vaatepilt. Intrid olid nii väge täis, mingi tüüp üritas parlamendi hoone katuselt Eesti riigilippu pihta panna, Lõsenko oma jungritega aga mingi vana ziliga aga väravat maha sõita. Eestlasi oli siis väga vähe kohal kui meie sinna jõudsime. Küll oli seal eesti soost miilitsaid , siis oli see vist 6.osakond, peaministri kaitsemeeskond, kes olid rahvusest eestlased. Ühiselt organiseerisime värava ette eestlastest müüri ja hakkasime kõiki eestlasi värava ette kutsuma. tol hetkel ma ei mõelnud, et see venkude mass meid lihtsalt jalge alla tallab. Peas keerles hoopis muu, et Eesti saaks vabaks ja helesinine unistus - pääseda Euroopasse täituks! Hoidsin ühe käega mingil eesti soost kaasvõitlejal kaenla alt kinni (tegelikult tehti seal juba esimene balti kett!) ja teises hoidsin oma suguvõsa NL välispasse ja välisvaluutat. Eks seal läks rüselemiseks ka, aga õnneks tuli poole tunniga nii palju eestlasi , et venkud jäid ise lõksu ja et neid mite ära lintsida, tehti neile lausa koridor, läbi mille said nad ilusti tuta tuta Toompea mäest alla minna.
      Lõpp hea, kõik hea (ja paar nädalat hiljem õnnestuski esimest korda välismaale sõita, kuna passid jäid selles möllus mulle ikkagi alles...!)

      Vot nii palju siis rahvaste sõprusest...


      Raul kyll sina oled ikka yx vapper inimene. sinusuguseid võix rohkem olla. Päästsid eestlased leedukate käest, ajasid venelased toompea eest minema, aga kahju et sind Sillamäel polnud

      Kommentaar


        Algselt postitas almar Vaata postitust
        Raul kyll sina oled ikka yx vapper inimene. sinusuguseid võix rohkem olla. Päästsid eestlased leedukate käest, ajasid venelased toompea eest minema, aga kahju et sind Sillamäel polnud
        hinga nüüd maru rahulikult. see et sina esmakordselt sellises möllus olid (kui üldse olid kohal?), ei tähenda, et teised varem poleks olnud. isegi mõned korrad erinevatesse mäsudesse sattunud, aga mis siis. ma ei praali kui kõva mees ma nendes tegelikult olin, nii Raulgi räägib oma versiooni juhtunust, millest oli varem teema.

        Kommentaar


          Tundub,et tuleb 1p. Võitleb 5-6 koha eest.Selline see tase ka ole..

          Kommentaar


            Huvitav, miks võetakse alati Vitali välja kui sisse pannakse Teever. Need 2 mängijat teeksid suurepärast koostööd!
            Täna oli täiesti võrdsete heitlus ja vedas, et lõpuks Felipe ära lõi Sillamäe kaitsjate eksimuse tõttu

            Kommentaar


              Hea Almar, mul on vähe teistsugune seltskond kui teie, kellega juba aastaid käin erinevaid mänge vaatamas. Olin Sillamäel Kalev-Kalju karikamängul ja istusin väikese Kalju juhatuse liikmete ja sponsorite grupiga keset padu Sillamäe fänne. Tegime sellist lärmi, et Kalevi fännid istusid meist paar meetrit eemale. Kõik oli ok. Me näidanud kellelegi keskmist sõrme, ei karjunud sillamäe fännidele idi nahui jne.
              Ja kui oleks madinaks läinud, oleksime enda eest ka seisnud, mitte teles pisarat poetanud: ai ai pronksiöö, meile tuldi kallale, venelased on pahad. Teiesuguste pärast sai nüüd Sillamäe erinevaid karistusi. Võiksite vähemalt oma Flora omanikule ausalt öelda, et meie provotseerisime, olime jobud, tahtsime kakelda, aga kui Sillamäe poisid organiseerusid , siis oli meil vesi ahjus!

              Mehed, kui kusagil kakelda tahate, minge poksitrenni, pange omale igaks juhuks pea kaitsmed pähe ja andke tuld. Saate ennast välja elada.

              Kommentaar


                Täna oli fänlus korralik jälle! Jõle kahtlane on see, et kui tuuakse sisse Teever, siis läheb koguaeg välja Vitali, miks mitte lasta neil kahel olla korraga ees? Vahetada üks äärepoolik välja, Felipe asemele ja suurepärane rünnakuduo on ees

                Kommentaar


                  Nõustun. Felipe oleks super äärel ja rünnakuduo oleks super ees. Smirre oli hea ja Tõnna oli ka juba suht ära väsinud ja ei saanud enam kaitsetest mööda lõpus. keskel 2 pikka kes saavad üksteisele mängida ja meil on ründav meeskond olemas. Me kahjuks vist eint ei oska enam rünnata kuna seda terve hooaeg ei ole teinud(ründajaid ju polnud).

                  Kommentaar


                    Rääkisin sama asja ründamisest ka mängul, seega duubeldan või tripeldan mida iganes. Äär peaks olema koht, kus Felipe saab oma tehnikat ja kiirust ära kasutada. Samas praegune formatsioon teeks selle ülimalt raskeks, kui ääremängija peab kogu aeg edasi-tagasi panema. Samas see vähendas ka Tõnise kasulikust rünnakul, lihtsalt jäi teravusest ja värskusest puudu.

                    Viik muidugi parem kui ilma punktita jäämine, aga iga viik eesolevate tiimidega parandab nende võimalusi meid edestada, seega väga meeldivas tujus vast olemiseks põhjust ei ole.

                    Ja standardolukordade ülimalt kehv kasutamine teeb väga palju muret, Smirre on praegu ainuke mees, kes suudab seisvat palli lüüa või tsenderdada. Ning see ka üpris jama, et pidevalt tuled meile väravad ühe mehe tsoonist või tema mängijalt.

                    Aga muidu oli lahe. Nagu eelkõnelejadki, siis Sillamäe fännid on mõnusad.

                    Kommentaar


                      TV14 pildi järgi peab mainima, et Narva on endale hea brassi saanud, mees on löönud kaks perfektset karistuslööki Viljandi väravasse.

                      Kommentaar


                        Standardolukorrad olid katastroof, idee puudus. Maccaril ei lastud kordagi lüüa.

                        Kommentaar


                          õigus aga smirre tuli sisse siis standardid läksid paremaks ja üldse läbi vahetuste läks mäng kiiremaks
                          grill ja mina käime ühte sammu .....
                          edasi grill.....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                            Hea Almar, mul on vähe teistsugune seltskond kui teie, kellega juba aastaid käin erinevaid mänge vaatamas. Olin Sillamäel Kalev-Kalju karikamängul ja istusin väikese Kalju juhatuse liikmete ja sponsorite grupiga keset padu Sillamäe fänne. Tegime sellist lärmi, et Kalevi fännid istusid meist paar meetrit eemale. Kõik oli ok. Me näidanud kellelegi keskmist sõrme, ei karjunud sillamäe fännidele idi nahui jne.
                            Ja kui oleks madinaks läinud, oleksime enda eest ka seisnud, mitte teles pisarat poetanud: ai ai pronksiöö, meile tuldi kallale, venelased on pahad. Teiesuguste pärast sai nüüd Sillamäe erinevaid karistusi. Võiksite vähemalt oma Flora omanikule ausalt öelda, et meie provotseerisime, olime jobud, tahtsime kakelda, aga kui Sillamäe poisid organiseerusid , siis oli meil vesi ahjus!

                            Mehed, kui kusagil kakelda tahate, minge poksitrenni, pange omale igaks juhuks pea kaitsmed pähe ja andke tuld. Saate ennast välja elada.
                            No näed sa siis -Raul-, kui olexid olnud Sillamäe-Flora mängul olexid ka Sillamäe "fännid" (arvan et need olid kohalikud jorsid, kuid mine tea) eemale peletanud, polekski miskit juhtunud. Räägingi et sinusuguseid on vaja, saatke oma seltskonnast igale mängule keegi ja ple turvateenistust vajagi, mis sillamäel puudus. ja ma ei ole Flora fänn, kuigi olen siit teemast juba sinna mitmel korral tembeldatud. küll ümber nurga ja nyyd ka siis otse arvatud. kuigi tuleb sellele siiski mõelda et sinna minna, seal hoitaxe siiski ühte

                            Kommentaar


                              tänasest mängust siis selline arvamus: esimene poolaeg oli suhtkoht 50:50 mõlemal pallivaldavus. sillamäel olid paremad võimalused, kuid ei suudetud alt ära lüüa. ideaalne võimalus oli kui pall värava eest läbi jooksis ja üx sillamäelastest ei ulatanud pallini(võin ka exida äkki oli teine poolaeg)
                              teine poolaeg lasti endal ära lüüa ja siis hakkas kalju domineerima, mäng oli tema käes. võimalusi oli mitmeid ja väga häid, kuid väravavaht oli valinud õige positsiooni. Nunesi poolt väga hea värav. kuid kohati hoiab ta palli liiga kaua ja tahab ise ära teha ning jookseb ummikusse. mitmel korral olex võinud äärele ära anda kuhu jooksis vaba mees kuid ei miskit. seis olex võinud kohe muutuda, kuid jooksis ikka peaees ummikusse.
                              kalju poolt siiski hea mäng võib rahule jääda

                              Kommentaar


                                No ma ei tea, kui mina oma pundiga Sillamäel olin, polnud meil mingeid turvasid vaja. Venelastel on hea väljend selle kohta: Vedi sebja pravilno (tõlkes: käitu õieti!). Sellise seltskonnaga nagu Floral seal Sillamäel oli, ma küll kunagi luurele ei läheks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X