320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kaks sõrme püsti, ma ütlen.

    lahe, et mingi laul saab enam kõneainet kui mäng, aga no see oli nii mõttetu mäng, tähendab Kalju tavapärane, kus tempo on sama nagu III liigas ning palli surmatakse 5m endast eemale.

    türa, kas on raske ennast I p.a kohe kokku võtta, ma ei tea kui palju on esimesel poolajal nii mängitud. eks ise jobud kah, et ära ei löönud, aga I p.a oleks pidanud jääma 3 v 4:0 viljandile kah.

    ja liiga järgi võib Euro koha ära unustada, praeguses majanduslikus olukorras üpris lahe värk ju. mis tähendab, et peale selle et finantsi pole, pole ka materjali. lahe ma ütlen.

    Kommentaar


      Esimene poolaeg oli alla igasugust arvestust, treenerit pole siin vaja süüdistada, sest mängijad on väljakul, aga teine poolaeg oli jällegi väga hea!

      Ma olen tähele pannud, et Kalju mängib vähemuses paremini... Getulio peaks seda arvesse võtma ja alati esimesel poolajal alustama kümne mehega, siis teisel poolajal üks juurde

      Kohtunikud... no andke andeks... see on ju naljanumber!

      Kommentaar


        Balti liigaks võtke vähemalt ennast kokku, tuleb välja et Meistriliigas seda te enam ei suuda!
        Uus liiga - uus algus.

        Kommentaar


          igati positiivne ,et te viitsite nende lauludega nii palju mmässata ja laulate ,aga kahjuks ma sain ainult paarist üksikust sõnast jalausest aru ."ahhoi" "Nõmme Kalju we love you vms" .

          Kommentaar


            Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
            igati positiivne ,et te viitsite nende lauludega nii palju mmässata ja laulate ,aga kahjuks ma sain ainult paarist üksikust sõnast jalausest aru ."ahhoi" "Nõmme Kalju we love you vms" .
            Siis ju superluks, sest teie lauludest ma ei saanud üldse miskit aru

            okok, mitte paha pärast, ei saanud lihtsalt mainimata jätta.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Siis ju superluks, sest teie lauludest ma ei saanud üldse miskit aru

              okok, mitte paha pärast, ei saanud lihtsalt mainimata jätta.
              äkki sellep ,et me ei laulnudki (I) FEIL !!

              Kommentaar


                Pilti ka - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=17&lang=est

                Kui mängust rääkida siis esimese poolajal Tulevik oli kordades teravam kui Kalju.Taar tegi ka mis tahtis Kalju poolikute vastu mängu esmisel poolel, kuid teisel poolajal oli jälle Kalju parem.

                Kõiv lihtsalt oli väga väga kehv täna. Selge punase jättis andmata Felipele. Siis palju olukordi vilistas kiunumise peale. Eksis mõlemale poole.

                Fännid tegid ka Kaljul vahepeal nalja hüüdes, et Tln Kalev mängib ka paremini kui Kalju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Pilti ka - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=17&lang=est

                  Fännid tegid ka Kaljul vahepeal nalja hüüdes, et Tln Kalev mängib ka paremini kui Kalju.
                  Seda hüüti siis, kui lugupeetud Aavo Sarap mängult lahkuma hakkas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Pilti ka - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=17&lang=est

                    Kui mängust rääkida siis esimese poolajal Tulevik oli kordades teravam kui Kalju.Taar tegi ka mis tahtis Kalju poolikute vastu mängu esmisel poolel, kuid teisel poolajal oli jälle Kalju parem.

                    Kõiv lihtsalt oli väga väga kehv täna. Selge punase jättis andmata Felipele. Siis palju olukordi vilistas kiunumise peale. Eksis mõlemale poole.

                    Fännid tegid ka Kaljul vahepeal nalja hüüdes, et Tln Kalev mängib ka paremini kui Kalju.
                    Järgmine laupäev ole seda näha kumb paremini mängib Tallinna Kalev vs Nõmme Kalju.
                    Kas Anti Kõlu mängib see mäng ka ehk kas Kõlu mängib Nõmme Kalju vastu???

                    Kommentaar


                      Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                      Kuidas Teever oli?
                      Kuidas Teever mängis? Kuidas Teever mängis?
                      Peale igat mängu tuleb selline küsimus siia foorumisse, MIKS??? Tule mängule ja vaata kuidas Ingemar mängib. Teever on Nõmme Kaljus üks meeskonna liidritest ja see paistab välja ka väljakul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Järgmine laupäev ole seda näha kumb paremini mängib Tallinna Kalev vs Nõmme Kalju.
                        Kas Anti Kõlu mängib see mäng ka ehk kas Kõlu mängib Nõmme Kalju vastu???
                        Arvestades täna toimunud koertenäitust Kalevi Keskstaadionil, siis loodame et koerte väljaheited saavad laupäevaks koristatud ning meie "professionaalsed" pallurid on mänguvalmis.

                        Soovitan kõigil panna raha Kalevi peale! Koef peaks ilus olema, samas mitte liiga ebareaalne.

                        Kommentaar


                          Mario, mis on juhtunud, alguses toetasid ja kõike, kuid nüüd oled täiesti vastane?
                          See lõputu võrrand..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                            Mario, mis on juhtunud, alguses toetasid ja kõike, kuid nüüd oled täiesti vastane?
                            Ma ei tea, midagi ei ole juhtunud, lihtsalt ei ole mõtet sellises olukorras endale sisendada, et kõik on hea ja kanda roosasid prille. Ma ise olin veel eelmine hooaeg täpselt samamoodi, ükskõik mis otsus või käik tuli, kõik tundus õige ja suurepärane, et aga asjadest paremini aru saada, on vaja fänlusega mõned aastad tegeleda. Enamus meist kahjuks sinnamaale jõudnud veel ei ole, aga see selleks.

                            Ehk tõesti tundub, et ma olen jube kriitiline ja mida iganes, aga ise peaksin enda juttu veidikene pessimistlikuks realismiks. Mind teeb kurvaks see, kui ma terve nädala ootan mängu, tihti mängueelse päeva ööl ei saa undki, sest mängu ärevus on sees, terve päev tegelen mänguks tuju loomisega ning siis kallid jalgpallurid lihtsalt ei viitsi mängida.

                            Terve hooaeg järjekindlalt usud, et läheb paremaks ja nüüd läheb kindlalt paremaks, aga imo oleme samas seisus, mis hooaja algul. Mängupilt on sama kole, nüüd on meil ründajad, aga kahjuks võrgud nagu sahisenud ei ole (Kuressaares löödud koll ei lähe arvesse). Ingemar on küll super vend, aga Vitali no ta on küll lahe vend ja särki-värki, aga kaua ta aega vajab, hooaja lõpuni?

                            Praegusel juhul kuuldavasti plaanis klubi järgmine hooaeg väga viisaka satsi luua, aga sellises olukorras on veidikene raskendatud tuua häid mängijaid ainult Eesti liigat siia mängima (ma tõsimeeli ei usu, et me Metalurgsile suudame vastu astuda)

                            Aga ok, küll kõik läheb paremaks ning ehk järgmine kord võidame mängijaid, keda Flora ei soovi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust

                              Kõiv lihtsalt oli väga väga kehv täna. Selge punase jättis andmata Felipele. Siis palju olukordi vilistas kiunumise peale. Eksis mõlemale poole.
                              Kohe tuli meelde kuidas ta meeldis Kaljukatele Maarjamäel, meile Viljandis, ja jälle kirjutatakse kui sitt... vabandust, kehv ta oli. Kollektiivne eksimus või tendents? Mu isiklik arvamus on see, et Kõiv oli saadetud Meistriliigat teenindama karistusena meie pattude eest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                kallid jalgpallurid lihtsalt ei viitsi mängida.
                                Mu üks tore töökaaslane ütles nende brasside kohta, et nad joovad isegi eestlase kohta liiga palju ja seda töökaaslast ma usaldan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X