320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju teemas on alati kolm leeri: asjatut kriitikat tegevad, konstruktiivsed kriitikud ja nn Roosa leer, kes rinna paljaks kiskudes alati oma emaklubi otsuste-tegude eest tulle viskuvad ning esimest kahte leeri ühte patta "tüüpilised vinguvad eestlased" topivad.

    Igav siin teemas kunagi ei hakka.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Minu fotod: JK Nõmme Kalju vs JK Viljandi Tulevik, slideshow

      Kommentaar


        väga head pildid !

        Kommentaar


          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          Kohe tuli meelde kuidas ta meeldis Kaljukatele Maarjamäel, meile Viljandis, ja jälle kirjutatakse kui sitt... vabandust, kehv ta oli. Kollektiivne eksimus või tendents? Mu isiklik arvamus on see, et Kõiv oli saadetud Meistriliigat teenindama karistusena meie pattude eest.
          kõiv meeldis maarjamäel kaljukatele? ära rohkem peale võta....

          Kommentaar


            ilmselt tahtis ta selle "meeldis" jutumärkidesse panna - ülejäänud lõigust loeb vähemalt nii välja.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Kohtunike on piisavalt, aga millegipärast pannakse Kalju mängudel ekoguaeg neid kes alati suudavad mingi jama kokku keerata... Imelik pole?

              Kommentaar


                On ikka imelik. Alati tehakse Kaljule liiga, muidu poisid mängivad jube hästi aga näed jälle kohtunik teeb ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                  On ikka imelik. Alati tehakse Kaljule liiga, muidu poisid mängivad jube hästi aga näed jälle kohtunik teeb ära.
                  See on tüüpiline jalgpalliliidu töötaja kommentaar. Ära raiska aega ja kirjatähti.

                  Kommentaar


                    Ma arvan ka, et kui Pohlak paneks normaalsed vennad Kalju mänge vilistama, siis tuleksid nad ka Eesti meistriks.
                    Sitapeadest kohtunikud imevad vilinaga!!!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ma arvan ka, et kui Pohlak paneks normaalsed vennad Kalju mänge vilistama, siis tuleksid nad ka Eesti meistriks.
                      Sitapeadest kohtunikud imevad vilinaga!!!
                      Ei pea meistriks tulema, aga saaks jalgpalli mängida ja vaadata ilma, et keegi hinge s***b.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                        Ei pea meistriks tulema, aga saaks jalgpalli mängida ja vaadata ilma, et keegi hinge s***b.
                        Täpselt oleks normaalsed kohtunikud, oleks saand kalju mitu korda juba vähemuses mängida, neil läheb siis alati paremini.

                        Kommentaar


                          Kui mängijatel pole motivatsiooni juba 5-10 mängu esimesel poolajal JALGPALLI mängida, siis ei vääritagi korralikku kohtunikku.

                          Minu arust oli kohtunik küll eile täiesti erapooletu, või mis otsus siis erapooletu ei olnud? Penalti oli täiesti puhas käega mäng - 100% penalti. Punane kaart võis olla tõesti nii ja naa, kuid arvestades sellele eelnenud olukorra segadust, siis lausa paras. Täpselt analoogne Levadia mänguga.

                          Ja siis kui Felipe ja Sillaste mõlemad kaardi said, oleks võinud Felipelegi vabalt punase anda. Täiesti idiootne tegu, mille tulemusena jääb vs Kalev kah vahele.

                          Erapooletult kehv vile oli lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            Täpselt oleks normaalsed kohtunikud, oleks saand kalju mitu korda juba vähemuses mängida, neil läheb siis alati paremini.
                            Kusjuures see ei puuduta ainult Kaljt, samad probleemid on kõigil.
                            Aga tuleb tunnistada, Kalju mängib kümnekesi paremini

                            Kommentaar


                              Mina ütleks eilse mängu kohta nii: Kalju oli üllatavalt sitt, vähese motiveeritusega ning ükskõikselt olematu mängupildiga. Tulevik seevastu mängis esimene poolaeg korralikku jalgpalli, võitu kingiti kandikul, aga seda ei tahetud. Teine poolaeg oli seis vastupidi - kümnemeheline Kalju mängis täiskoosseisus Tuleviku iga nurga alt üle. Nagu Tuleviku fännid ütlesid: poisikesed vs täismehed. Selline vastasseis oli. Tulevik ei kasutanud ideaalset võimalust ära Hiiul võita. Viik oli igatpidi ütlemata igav ja kehv tulemus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                                Kohtunike on piisavalt, aga millegipärast pannakse Kalju mängudel ekoguaeg neid kes alati suudavad mingi jama kokku keerata... Imelik pole?
                                Imelik tõesti, kogu maailm on Kalju vastu. Vaesekesed.

                                Ma ei väida, et pole olnud vilesid teie kahjuks, kuid seda saab väita iga mingit klubi toetav jalgpallifänn, olgu see Flora, Levadia, Kuressaare või Transi oma.

                                Asi pole mingis üleüldises vandenõus Kalju vastu, vaid meie kohtunike kesises tasemes. Sinna pole lihtsalt mitte midagi parata. Jääb vaid loota, et tehtud vigadest õpitakse.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X