320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru, kas EJL saadab sihilikult Kalju mängudele inspektorid, kes on ajuinvaliidid?! Eilset karikamängu vaatas 166 inimest aga protokolli pandud 70. See pole enam normaalne!

    Eilsest karikamängust mõne sõnaga rääkida, siis minu arust olid Kotkad küll päris korralikud. Eelmise ringi Kernuga ei anna võrreldagi, kuigist mõlemad III liiga. Väga kompaktselt liiguti eile kaitses ja algul ei paistnud küll, kuidas neile väravat lüüa.

    Kui eelmine aasta ei saanud ühtegi karikamängu kodus mängida, siis see aasta on õnn pöördunud ja kolmandas ringis jällegi Hiiul
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Katsevihärra ei viitsinud isegi mängu jälgida. Kõlgutas siseruumides jalga ja vahtis lage. Sama tüüp hindas silma järgi ka toona Kalju publikut. Tõeline frukt.

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Ma ei saa aru, kas EJL saadab sihilikult Kalju mängudele inspektorid, kes on ajuinvaliidid?! Eilset karikamängu vaatas 166 inimest aga protokolli pandud 70. See pole enam normaalne!
        Tundub, et soccerneti foorumis kirjutamisest on vahel ikka kasu midagi. Protokollis on nüüdseks õiglus jalule seatud. Tänud.

        25. augustil kell 18.45 Hiiu staadion (Pidu 11, Tallinn)
        NÕMME JK KALJU* (ML) – TALLINNA JK KOTKAD (III) 6:0 (2:0)
        mitteametlik
        Väravad: 23., 89. Ingemar Teever, 43., 54. Miroslav Rõškevitš, 50. Tõnis Kaukvere, 60. Murilo Maccari
        Hoiatused: 30., 84. Mait Anton
        Eemaldamine: 84. Mait Anton
        Pv: 166
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
          Tundub, et soccerneti foorumis kirjutamisest on vahel ikka kasu midagi. Protokollis on nüüdseks õiglus jalule seatud. Tänud.
          Sa võid ju kirjutada sinna kus su jutust alati kasu on, näiteks jõuluvanale
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
            Tundub, et soccerneti foorumis kirjutamisest on vahel ikka kasu midagi. Protokollis on nüüdseks õiglus jalule seatud. Tänud.
            Oled ikka kitsa silmaringiga inimene, vaata ikka EJLi kodukalt, või siis kasvõi Floralt, kui tahad ametlikke andmeid ja veenduksid, et juba eile kella 23 paiku muutus see number 166-ks. Ilma müütilise foorumi mõjuta.

            Kommentaar


              Tehke kuidagi nii, et Soccerneti ka jõuaks õige number normaalsel ajal, sest soccernet on palju rohkem levinud koht kust infot hangitakse kui Flora=EJL lehekülg.

              Kommentaar


                Olgu, kuidas on, aga ametliku info saab ikka EJL-ist. Ja seal on ka kirjas, kas on tegemist esialgse mitteametliku infoga, või siis juba ametlikuga, mis selgub alles siis, kui protokoll ükskord üles pannakse. See võib vahel venima hakata. Midagi pole teha, kui venib, siis venib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Romario jutt on ju täiesti okei. Nii palju, kui ma seda pikka poissi Tartus nägin, siis on tegemist ikka väga aeglase ja suht talenditu tüübiga. Palli peaga edasi anda ei oska ja tegutseb kastis sama aeglaselt nagu ma ise. Seega neljas liiga.
                  Vitali Šuganov: "Olen 2 meetrit pikk, aga peaga ma ei mängi!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Vitali Šuganov: "Olen 2 meetrit pikk, aga peaga ma ei mängi!"
                    Olen Saarlane, aga Ö tähte ei kasuta

                    Kommentaar


                      Shuhanahahuhauhuhuhau

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Olgu, kuidas on, aga ametliku info saab ikka EJL-ist. Ja seal on ka kirjas, kas on tegemist esialgse mitteametliku infoga, või siis juba ametlikuga, mis selgub alles siis, kui protokoll ükskord üles pannakse. See võib vahel venima hakata. Midagi pole teha, kui venib, siis venib.
                        Madalamate liigade koha pealt on EJL mu arust igatahes kordadest operatiivsem kui Soccernet. Nii tulemuste kui tabelite osas. Hea näide oli viimane FCSi ja Trummi mäng. Tulemus oli juba 10-15 minutit peale mängu lõppu lehel olemas ja ka 3 punkti kajastus tabelis. Soccerneti tabel on mu arust nädal-paar alati ajast maas. Ja-ja, ma tean, et Soccernetis teevad asju v abatahtlikud jne, aga ikkagi.
                        Pikk pai igatahes uramarile või ma ei tea kellele.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Madalamate liigade koha pealt on EJL mu arust igatahes kordadest operatiivsem kui Soccernet. Nii tulemuste kui tabelite osas. Hea näide oli viimane FCSi ja Trummi mäng. Tulemus oli juba 10-15 minutit peale mängu lõppu lehel olemas ja ka 3 punkti kajastus tabelis. Soccerneti tabel on mu arust nädal-paar alati ajast maas. Ja-ja, ma tean, et Soccernetis teevad asju v abatahtlikud jne, aga ikkagi.
                          Pikk pai igatahes uramarile või ma ei tea kellele.
                          Urmar võiks selle soccerneti ka, siis juba ära updeitida...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Oled ikka kitsa silmaringiga inimene, vaata ikka EJLi kodukalt, või siis kasvõi Floralt, kui tahad ametlikke andmeid ja veenduksid, et juba eile kella 23 paiku muutus see number 166-ks. Ilma müütilise foorumi mõjuta.
                            Selgita palun seda protsessi, kuidas see number lõpuks korrektseks muutus.
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Neid tulemusi toksin jah mina sisse, mitte alati kohe peale mängu lõppu, aga üldiselt ikka nii ruttu, kui vähegi võimalik. Ma ei saa endiselt aru, miks Soccernet üldsegi üritab selles sammu pidada? Kogu aeg ollakse ajast maas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                                Selgita palun seda protsessi, kuidas see number lõpuks korrektseks muutus.
                                Seekord teatas seda Mihkel eile õhtul ja ma ei hakanud inspektorilt üle küsimagi. Muutsin ringi sel viisil, et kustutasin varasema numbri 70 ja lisasin korra 1 ja kaks korda 6, kui nüüd väga täpselt kirjeldada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X