320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Kuidas Teever mängis? Kuidas Teever mängis?
    Peale igat mängu tuleb selline küsimus siia foorumisse, MIKS??? Tule mängule ja vaata kuidas Ingemar mängib. Teever on Nõmme Kaljus üks meeskonna liidritest ja see paistab välja ka väljakul.
    Enne ei tule, kui väravaid hakkab lööma

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      .Asi pole mingis üleüldises vandenõus Kalju vastu, vaid meie kohtunike kesises tasemes. Sinna pole lihtsalt mitte midagi parata. Jääb vaid loota, et tehtud vigadest õpitakse.
      Aga kas kohtunike tase on siis siinsete mängijate tasemest nii palju nõrgem? Ma küll ei ütleks, kui mängijad eksivad pidevalt palli surmamise ning sööduga, siis võivad ka kohtunikud eksida. Kõik on balansis, kohtunikud on täpselt sama head kui mängijad.

      Kommentaar


        See on tegelikult rumal väide, et kohtunikud on täpselt nii head kui head on mängijad. Ei ole nii.

        Kohtunike probleem ei vaeva mitte ainult Eestit vaid kogu maailma. Probleemi alge on seal, et kui mängijad on professionaalid, peaks seda ka kohtunikud olema. Ja ma tegelikult olen sellega täiesti päri, sest amatöörkohtunikud jäävad alati sammukese võrra maha elukutseliste mängijate professionaalsusest.

        Eestis oleks see muidugi mõeldamatu, et meil hakkaks mingid profikohtunikud vilistama. Seetõttu jääme alati amatöörjalgpalli kõrval, mis ka kunagi Meistriliigast ei kao, amatöörvilet nägema-kuulma.

        Ja no ega meie kohtunikel mingit teab mis vastutust ka pole. Teeb kehva vilepartii, saab ehk kuskil kriitikat ja vilistab järgmine nädal jälle. Keda sinna ikka asemele panna on. Ega meil neid kohtunikke puu otsas ei kasva.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Inglismaal peaks olema minu teada ainukesed professionaalidest kohtunikud, aga seda et nende tase nüüd näiteks rootslastest parem on, ma küll väita ei julge. Esmalt tuleb meelde kui Howard Webb (oli vist tema?) suurvõistlusel 3 kollast kaarti jagas.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Inglismaal peaks olema minu teada ainukesed professionaalidest kohtunikud, aga seda et nende tase nüüd näiteks rootslastest parem on, ma küll väita ei julge. Esmalt tuleb meelde kui Howard Webb (oli vist tema?) suurvõistlusel 3 kollast kaarti jagas.
            Graham Poll, 2006 MM Austraalia - Horvaatia.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Inglismaal peaks olema minu teada ainukesed professionaalidest kohtunikud, aga seda et nende tase nüüd näiteks rootslastest parem on, ma küll väita ei julge.
              Asi polegi niivõrd selles, et kas nende tase koheselt hüppeliselt kasvab, vaid selles, et professionaalsusega kaasneb VASTUTUS.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Asi polegi niivõrd selles, et kas nende tase koheselt hüppeliselt kasvab, vaid selles, et professionaalsusega kaasneb VASTUTUS.
                see oli hea seisukoht.

                Kommentaar


                  Huvpärast vaatasin, missuguseid Kalju mänge on kohtunik Kõiv vilistanud.

                  17.03 Kalju - Viljandi 1:1 (Novikovile üpris kaheldav punane)
                  11.04 Kalju - Levadia 1:2 (4 minutit enne lõppu väga kaheldav penalti)
                  23.05 Kalju - Trans 1:2 (midagi saatuslikku VIST ei teinud)
                  22.08 Kalju - Viljandi 1:1 (mänguliselt ülimalt kaheldav punane)

                  ehk pole mõtet tonti otsida sealt, kus seda ei ole, aga huvitav kokkusattumus küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Huvpärast vaatasin, missuguseid Kalju mänge on kohtunik Kõiv vilistanud.
                    Ma soovitan teiste kohta samasuguse tabeli teha, siis leiate pugejad üles ja võite nendes mängudes täiega raiuda
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Huvpärast vaatasin, missuguseid Kalju mänge on kohtunik Kõiv vilistanud.

                      17.03 Kalju - Viljandi 1:1 (Novikovile üpris kaheldav punane)
                      11.04 Kalju - Levadia 1:2 (4 minutit enne lõppu väga kaheldav penalti)
                      23.05 Kalju - Trans 1:2 (midagi saatuslikku VIST ei teinud)
                      22.08 Kalju - Viljandi 1:1 (mänguliselt ülimalt kaheldav punane)

                      ehk pole mõtet tonti otsida sealt, kus seda ei ole, aga huvitav kokkusattumus küll.
                      Tõmba heaga see viimane "kaheldav punane" maha, pole vaja müüte tekitada. Vaatasin mängu üpris trahvikasti joone lähedal ning väravavaht mängis selgelt kastist väljas käega.
                      Esimese kahe kohta ei oska midagi öelda, kuid kui arvestada, et roosad vaatavad mängu platsi ühes servas ja tegemist oli "kaheldavate" situatsioonidega ning üks neist peaks veel kahtluse alt vabanema, siis jääkski lõpuks ainult üks viga. Mille üle me siis aga vingume? See, et kohtunikud vigu teevad on tavaline ja täiesti aru saadav.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Tõmba heaga see viimane "kaheldav punane" maha, pole vaja müüte tekitada. Vaatasin mängu üpris trahvikasti joone lähedal ning väravavaht mängis selgelt kastist väljas käega.
                        Esimese kahe kohta ei oska midagi öelda, kuid kui arvestada, et roosad vaatavad mängu platsi ühes servas ja tegemist oli "kaheldavate" situatsioonidega ning üks neist peaks veel kahtluse alt vabanema, siis jääkski lõpuks ainult üks viga. Mille üle me siis aga vingume? See, et kohtunikud vigu teevad on tavaline ja täiesti aru saadav.
                        Ok, Savitski olukord oli kellegi poolt õige, kellegi poolt vale, aga kohtunik ise ütles Savitskile, et andis kaardi sellepärast, et Savitskil oli ebaloomulik kehaasend... Kas sealt võis välja lugeda, et ta mängis käega?

                        Teiseks kui Savitskile anti punane sellest olukorrast kus Tuleviku ründaja lendas samal ajal jalg ees talle sisse, siis miks ei antud punast mõnia eg hiljem kui Teever viimase mehe poolt tagant lihtsalt pikali tõmmati... Selle eest tavaliselt peaks antama punane, aga anti mis värvi kaart??? Kollane... Miks on osad, siis võrdsemad kui teised?

                        Ma ei ütle, et see kohtunik meelega teeb, ta ei oska ja kõik muu on juba alateadvuslik nii öelda "Sümpaatia või antipaatia".

                        Jalgpallis on hea see, et alati jääb maha jälg statistika näol ja kui asi ikka ühes suunas on KOGUAEG, siis pole vaja siin kaagutada roosadest prillidest ja ma ei tea millest muust...

                        Keegi võiks tõesti seda statsi kohtunike tööst rohkem teha, äkki hakkab kellegil häbi kui asi rohkem avalikuks tuleb...
                        Ma arvan, et kalju on varsti kui jubna mitte praegu Jalkaliidu ja Pohlaku vaenlane NR1 sest nad on iseseisvad ja julgevad vahest erinevalt teistest ka oma suud lahti teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                          Ok, Savitski olukord oli kellegi poolt õige, kellegi poolt vale, aga kohtunik ise ütles Savitskile, et andis kaardi sellepärast, et Savitskil oli ebaloomulik kehaasend... Kas sealt võis välja lugeda, et ta mängis käega?

                          Teiseks kui Savitskile anti punane sellest olukorrast kus Tuleviku ründaja lendas samal ajal jalg ees talle sisse, siis miks ei antud punast mõnia eg hiljem kui Teever viimase mehe poolt tagant lihtsalt pikali tõmmati... Selle eest tavaliselt peaks antama punane, aga anti mis värvi kaart??? Kollane... Miks on osad, siis võrdsemad kui teised?

                          Ma ei ütle, et see kohtunik meelega teeb, ta ei oska ja kõik muu on juba alateadvuslik nii öelda "Sümpaatia või antipaatia".

                          Jalgpallis on hea see, et alati jääb maha jälg statistika näol ja kui asi ikka ühes suunas on KOGUAEG, siis pole vaja siin kaagutada roosadest prillidest ja ma ei tea millest muust...

                          Keegi võiks tõesti seda statsi kohtunike tööst rohkem teha, äkki hakkab kellegil häbi kui asi rohkem avalikuks tuleb...
                          Ma arvan, et kalju on varsti kui jubna mitte praegu Jalkaliidu ja Pohlaku vaenlane NR1 sest nad on iseseisvad ja julgevad vahest erinevalt teistest ka oma suud lahti teha.
                          Nonoh,iseseisev? absoluutselt mitte
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Iseseisvam kui Flora ja tema kõik farmklubid kokku

                            Kommentaar


                              Nii iseseisev,et Flora maksab isegi Kalju mängijatele Palka vms?
                              miadgi säärast olen vähemalt kuulnud
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                                Nii iseseisev,et Flora maksab isegi Kalju mängijatele Palka vms?
                                miadgi säärast olen vähemalt kuulnud
                                Loll jutt suhu tagasi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X