320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Peeglisse, peeglisse... vaata parem ise. Selle asemel, et peale igat mängu kiunuda kuidas loll inspektor ja paha EJL publikunumbreid valesti loevad, suunake oma energia mujale. Näiteks sellesse palju kiidetud turundusse mis teil Eestis parim pidi olema.
    ma ei arva, et kalju turundusega ei tegele!
    Nõmme Kalju jalgpalliklubi plaanib 12. septembri kohtumiseks FC Floraga välja jagada 15 000 tasuta piletit.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kallis eika, ütle mulle miks peaks mina või sina uskuma rohkem Kalju tegelaste numbrit kui inspektori oma? Sama hästi võivad ju ka Kalju enda tegelased numbri suuremaks "vassida".
      Muidugi võivad ja ma usungi, et tegelik tõde on kuskil ametniku leotud ja Kalju asjapulga klikitud andmete keskel. Samas see Brasiilia päeval (või misiganes üritus see oli, kus andmed erinesid totaalselt ja pärast oli jama) toimunu näitas, et EJL ei võta asja absoluutselt tõsiselt ja pigem visatakse mingi umbkaudne number statistikasse. Tobe on ironiseerida selle kallal, kui fännid ja klubi tahavad, et asjaajamine muutuks professionaalseks.

      Täpselt samamoodi on minu meelest nõme iriseda "Ära hädalda. On ju olemas laste mänguala, mitu kohvikut ja puhvetit, kus aeg mõnusalt veeta saab. Poohui pole see mäng väää?". Mis on selle halba, kui inimesed tulevad staadionile kasvõi kuradima kohvi jooma ja lapsed kiikuma. Äkki neile meeldib ja nad tulevad järgmiseks mänguks tagasi jalgpalli vaatama. Flora oma suhtumisega "kellele jalgpall meeldib, leiab ise tee staadionile ja vaadaku ise, kuidas infot saab" on meelitanud sellel hooajal keskmisel 171 inimeste staadionile. 171! Ja siin Flora fännid mõnitavad Kaljut, et nad ei mahuta pealtvaatajaid ära. Hapud rosinad vist.

      Kalju on muidugi kerge saak mõnitamiseks, sest nad vähemalt üritavad midagi ära teha. Miskipärast selliseid klubisid, kes ei tee mitte sittagi selleks, et inimesed kohale tuleks, ei mõnitata. Vägisi jääb selline mulje, et paljud jalgpallifännid eelistaksidki järgmised 10 aastat tühjadel tribüünidel koos 10 kaasfänniga laulda.

      Kommentaar


        eika: täpselt, täpselt, täpselt!!! Duubeldan.

        Kommentaar


          Üldjuhul on alati nii olnud ja jääb ka nii, et kes teevad need saavad (igatpidi, head ja halba, ette ja taha).

          Kommentaar


            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            See on küll hea nali, 15000 kutset ja tribüünil 500 kohta
            Ma tean, et vale teema aga usaldusväärsetele allikatele tuginedes pidi JK Tallinna Kalev pakkuma 1000000 (üks miljon) tasuta pääset järgmisele meistriliiga kohtumisele. Niiet, watch this space.

            Kommentaar


              Algselt postitas Darren Vaata postitust
              Ma tean, et vale teema aga usaldusväärsetele allikatele tuginedes pidi JK Tallinna Kalev pakkuma 1000000 (üks miljon) tasuta pääset järgmisele meistriliiga kohtumisele. Niiet, watch this space.
              Därren, su huumor on suhteliselt labane. Tore, et leidsid enda jaoks Kalju teema.

              Kommentaar


                Pole vaja nii isiklikult sõbralikku bänterit võtta kohe Minuarust oli suht okei nali ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Darren Vaata postitust
                  Pole vaja nii isiklikult sõbralikku bänterit võtta kohe Minuarust oli suht okei nali ka.
                  Minu arust ka suht koht üle keskmise.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Darren Vaata postitust
                    Ma tean, et vale teema aga usaldusväärsetele allikatele tuginedes pidi JK Tallinna Kalev pakkuma 1000000 (üks miljon) tasuta pääset järgmisele meistriliiga kohtumisele. Niiet, watch this space.
                    Siis saab võrrelda kumb, kas Kalju 15000 piletit või Kalevi 1000000 piletit toon rohkem rahvast staadionile
                    Mõõta saab tulemust mitte seda kui palju sa pingutasid.

                    Mängiga pokerit parem http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=240

                    Kommentaar


                      Võtaks selle publikulugemise teema kokku. Käisin eile ise ka karikamängul ja rahvast oli. Publiku numbrite erinevus tekib sellest, et mängu komissarid annavad JL-le arvu mängu algul, aga mina jõudsin mängule alles kuskil 25 min peale avavilet ja mind ei lugenud keegi üle. Rahvast tuli aga veel juurde.
                      Seega kõik siin keskonnas olijad, võtame pisut tuure maha, me teame küll kus kitsaskohad on ja ilmselt kõik jalgpalli sees toimetavad inimesed õpivad ka sellest aastast.

                      Mis puudutab aga 15 000 pileti jagamist, siis see on vist Eesti klubijalgpallis esmakordne algatus. Kui on ilus ilm, võib päris palju rahvast tulla. Ma väga ei muretseks , kuhu pealtvaatajad panna. Vanasõna ütleb, et häid lambaid mahub palju ühte lauta....Kui sellest 10% jagatud piletitest kohale tuleks, oleks väga hästi. Kui Säästuka rahvast täis saaks, oleks missioon täidetud.

                      Kommentaar


                        Kas lugupeetud korraldajad selle peale ka on mõelnud, et kuhu see autode mass parkima mahutatakse? Võib ju arvata, et väga paljud pole kunagi varem Hiiul käinud ja ei kujuta omale ette, mille nuss seal parkimiskohtadega on. Ümberkaudsete tänavate elanikele vaevalt meeldib, kui nende murule/värava ette sõidetakse.

                        Kommentaar


                          Parkimisvõimalus on piki Vääna tänava äärt kuni Tähetorni hotellini, Seljaku tänaval ja ka ümberkaudsetel tänavatel, mis ei ole kitsad.

                          Kommentaar


                            kohalikud vbl ei tulegi autoga, kui on ilus ilm siis miks mitte jalutada mängule. eriti veel nõmme elanikud.

                            Kommentaar


                              ML-s on mängude vaba nädal, et homme duubli eest võib joosta nii mõnigi ML mängija väljakule. Seda kusjuures II Liiga viimase vastu. Oodata võib vist väravate rohket mängu:P Mina olen kohal.

                              Kommentaar


                                pidevalt üks hala käib nende vaatajate numbritega. Lugege oma piletimüük üle + 75% hooajalised + vipid ja persoal ja saate numbri juba esitatud juba oma mängu algul. Ok jääb veel määramatu faktor - säästusektor. Samas ga tehke poolajal kaameraga üks kord 360-kraadi ja siis on kõik loetud.
                                Või veel parem - tehke järjest loe! (Y)
                                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X