320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes teab, see teab keiss jälle vä?

    Kommentaar


      Mina seda Kesat ei kaitseks,vb jah s6prade ringis on ta norm.aga jalgpalli f2nnates mitte,kuna k2itub vastikult.ja enda vigadest ta 6ppinud pole,purupurjus ja provatseeriv oli veel augustis,kui staadionil teda kohtasin.mulje -HALB.aga ta sai enda karistuse ja loodame,et hoiab tagasi.laup.hoian aga Kaljule p6idlaid j2llegi tore yritus organiseeritud ja loodan,et v6tate punktid ka :P
      Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack
        Kui sa teaksid teemast rohkem siis sa ei kommenteeriks praegu.
        Mis teemast ja kui palju ma pean rohkem teadma, et selline käitumine õigustatud tunduks? Ausalt information or gtfo.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Aitab vast selles Kesast nüüd. Inimene käitus valesti ja sai ka õiglase karistuse.

          Räägime parem homsest mängust, mis tõotab tulla tõeline maiuspala
          1. Kaks suurimat fännirühma laulmas
          2. Printsipiaalne kohtumine tabelikoha osas, kus mõlemad vajavad võitu nagu õhku
          3. Suure tõenäosusega hooaja publikurekord (kui ilm ei sega)
          4. Lasteala, auhinnamängud, puhvetid, söögikohad

          Ma arvan, et see on mäng, mida peaksid kõik jalkasõbrad vaatama tulema, kellel vähegi võimalik.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            Kes teab, see teab keiss jälle vä?
            On asju, millest kuradi avalikus foorumis tundmatutele jorssidele ei räägita. Inimese privaatelust ei räägita siin. Äkki räägid oma naise elust ka, et mida ta tunneb ja mida ta teeb täpsemalt? Äkki räägid endast ka, et palju sa ikka oma naist nädalas paned ja kuidas end tunned ja millest mõtled sel hetkel jne et ma siis lähen räägin mõnes teises suvalises foorumis ka sellest ja panen nimeliselt kohe (nagu siin on Kesa nimeliselt)?

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              Mis teemast ja kui palju ma pean rohkem teadma, et selline käitumine õigustatud tunduks? Ausalt information or gtfo.
              Kui sa kasvõi natukenegi viitsiks süveneda mis postitusele ja kuidas ma vastasin siis sa oleks aru saanud, et mitte kuradi kusagil pole mitte midagi õigustatud. Teema käis selle üle Kesa kahetses käitumist või mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Aitab vast selles Kesast nüüd. Inimene käitus valesti ja sai ka õiglase karistuse.

                Räägime parem homsest mängust, mis tõotab tulla tõeline maiuspala
                1. Kaks suurimat fännirühma laulmas
                2. Printsipiaalne kohtumine tabelikoha osas, kus mõlemad vajavad võitu nagu õhku
                3. Suure tõenäosusega hooaja publikurekord (kui ilm ei sega)
                4. Lasteala, auhinnamängud, puhvetid, söögikohad

                Ma arvan, et see on mäng, mida peaksid kõik jalkasõbrad vaatama tulema, kellel vähegi võimalik.
                duubeldan seda!

                Kommentaar


                  Viimane postitus Kesa teemal siin. Kui te ei taha aru saada siis pole midagi teha. Kes Kesa ei salli see ei salli ja seda ei saa ka muuta ja te niikuinii vaidlete vastu alati seepärast, vahet pole mida öelda.

                  Selle roosade rottide ja lohhide teema kohapealt mida Kesale süüks panete - olen ise ka karjunud roosad rotid ja siis? Kas ma ei saa Pantritega enam üldse läbi sellepärast? Olen hästi läbi saanud ja saan edaspidigi hästi läbi nendega kuna see ei ole vaenulikult mõeldud. See mida teha oleneb kas on mõeldud vaenulikuna (et kohe tuleme lööme maha või tapame ära) või lihtsalt õrritamisena.

                  Rohkem ei hakka postitama sellest teemast.

                  Kommentaar


                    Kui julged rumalalt käituda siis suuda ka seda avalikult tunnistada ja ära häbene, et su pilt kuskil üleval ripub koos nimega, ongi kõik, ehk teised rumalad inimesed õpivad ühest rumalast inimesest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                      Tohoh,et siis sina tead mis on minu maailmavaade? Ning sina tead kui väärastunud see on? Mulje jääb pigem,et sa ei tea absoluutselt mitte midagi propageerimisest,ning millest sa räägid.Ning tõesti pole enam vaja vastata

                      Sinu maailmavaade on see, et iga must on sinu jaoks neeger ja iga asiaat pilukas. Ei usu, et sa ühtegi musta või asiaati tunneks, muidu tuleks su suust arukamat juttu. Kahju, aga oleksid sa noorem, siis ehk su aju veel areneks. Praegusel hetkel küll ma progressi kuskil ei näe, aga selliseid on ka õnneks vaja. Palun jää selliseks nagu oled, siis teise saavad vähemalt aru kui normaalsed nad on.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Sinu maailmavaade on see, et iga must on sinu jaoks neeger ja iga asiaat pilukas. Ei usu, et sa ühtegi musta või asiaati tunneks, muidu tuleks su suust arukamat juttu. Kahju, aga oleksid sa noorem, siis ehk su aju veel areneks. Praegusel hetkel küll ma progressi kuskil ei näe, aga selliseid on ka õnneks vaja. Palun jää selliseks nagu oled, siis teise saavad vähemalt aru kui normaalsed nad on.
                        Neeger ning ka Kili on poliitiliselt ning ka seaduslikult korrektne sõna Eesti vabariigis.Tundub,et sina oled siiski väikse silmaringiga,ning näed ainult iseenda ette,mitte kaugemale.
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Oma viimase postitusega sa nagu justkui kinnitasid Reinu väite tõesust

                          Kommentaar


                            Keskendume nüüd homsele mängule, sellest Kesast on juba kopp ees.
                            /*! elementor - v3.21.0 - 18-04-2024 */ .elementor-column .elementor-spacer-inner{height:var(--spacer-size)}.e-con{--container-widget-width:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer,.e-con>.elementor-widget-spacer{width:var(--container-widget-width,var(--spacer-size));--align-self:var(--container-widget-align-self,initial);--flex-shrink:0}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container{height:100%;width:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer{height:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer>.elementor-spacer-inner,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer>.elementor-spacer-inner{height:var(--container-widget-height,var(--spacer-size))}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty,.e-con>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty{position:relative;min-height:22px;min-width:22px}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty .elementor-widget-empty-icon,.e-con>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty .elementor-widget-empty-icon{position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;right:0;margin:auto;padding:0;width:22px;height:22px} /*! elementor - v3.21.0 - 18-04-2024 */ .elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title[class*=elementor-size-]>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-medium{font-size:19px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-large{font-size:29px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xl{font-size:39px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xxl{font-size:59px}KARIKA 1/2 FINAAL 08.05! LOE EDASI /*! elementor - v3.21.0 - 18-04-2024 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block} UUDISED VAATA KÕIKI SPONSORID JÄRGMISED MÄNGUD ÜRITUSED VAATA KÕIKI KALJU TV VAATA KÕIKI Something went wrong. It seems like the playlist you selected does not have any videos GALERII VAATA KÕIKI REKLAAM VARSTI AVAME! FÄNNID https://www.youtube.com/watch?v=9vG-tjMjV4g LIITU FÄNNIDEGA PREMIUM LIIGA SPONSORID PEASPONSOR SÄRGISPONSOR KULDSPONSOR HÕBESPONSOR /*! elementor - v3.21.0 - 18-04-2024 */ .elementor-widget-divider{--divider-border-style:none;--divider-border-width:1px;--divider-color:#0c0d0e;--divider-icon-size:20px;--divider-element-spacing:10px;--divider-pattern-height:24px;--divider-pattern-size:20px;--divider-pattern-url:none;--divider-pattern-repeat:repeat-x}.elementor-widget-divider .elementor-divider{display:flex}.elementor-widget-divider .elementor-divider__text{font-size:15px;line-height:1;max-width:95%}.elementor-widget-divider .elementor-divider__element{margin:0 var(--divider-element-spacing);flex-shrink:0}.elementor-widget-divider .elementor-icon{font-size:var(--divider-icon-size)}.elementor-widget-divider .elementor-divider-separator{display:flex;margin:0;direction:ltr}.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator{align-items:center}.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator:before,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator:before{display:block;content:"";border-block-end:0;flex-grow:1;border-block-start:var(--divider-border-width) var(--divider-border-style) var(--divider-color)}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:first-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider-separator:before{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider__element{margin-left:0}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:last-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider-separator:after{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider__element{margin-right:0}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:first-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider-separator:before{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider__element{margin-inline-start:0}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:last-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider-separator:after{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider__element{margin-inline-end:0}.elementor-widget-divider:not(.elementor-widget-divider--view-line_text):not(.elementor-widget-divider--view-line_icon) .elementor-divider-separator{border-block-start:var(--divider-border-width) var(--divider-border-style) var(--divider-color)}.elementor-widget-divider--separator-type-pattern{--divider-border-style:none}.elementor-widget-divider--separator-type-pattern.elementor-widget-divider--view-line .elementor-divider-separator,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not(.elementor-widget-divider--view-line) .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not(.elementor-widget-divider--view-line) .elementor-divider-separator:before,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not([class*=elementor-widget-divider--view]) .elementor-divider-separator{width:100%;min-height:var(--divider-pattern-height);-webkit-mask-size:var(--divider-pattern-size) 100%;mask-size:var(--divider-pattern-size) 100%;-webkit-mask-repeat:var(--divider-pattern-repeat);mask-repeat:var(--divider-pattern-repeat);background-color:var(--divider-color);-webkit-mask-image:var(--divider-pattern-url);mask-image:var(--divider-pattern-url)}.elementor-widget-divider--no-spacing{--divider-pattern-size:auto}.elementor-widget-divider--bg-round{--divider-pattern-repeat:round}.rtl .elementor-widget-divider .elementor-divider__text{direction:rtl}.e-con-inner>.elementor-widget-divider,.e-con>.elementor-widget-divider{width:var(--container-widget-width,100%);--flex-grow:var(--container-widget-flex-grow)} JÄTKUSUUTLIKKUSE SPONSOR KOGUKONNA PARTNER TOETAJA MEEDIAPARTNER PARTNER HEATEGEVUS LIITU UUDISKIRJAGA


                            Ja kui see käima ei tõmba, siis SHUT UP! YOU KNOW NOTHING! http://www.youtube.com/watch?v=pGldM85dXYs

                            Kommentaar


                              Kas Flora Fännidele on 25 võõrsil mängu piletit kinni pandud?
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Flora fännid, kui pileteid vaja siis minu käest saab!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X