320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kunn, no sa oled ikka prohvet! Kas arvad, et kalju mäng niisama ära lagunes?
    See urod kes täna vilistas ehk siis see Roos või lilleõis mis ta seal oli, andis Arrudale teise kollase sama lihtsalt kui Glehni pargis langevad lehed ilma tuulepuhanguteta okstelt alla. Vaatasin natuke statistikat ja see sama tüüp andis ka Muccarile 21. vooru mängus Narva Trans-Kalju lambist punase, mis tegelikult oleks pidanud saama narvakas. Tundub, et osad kohtunikud ei salli Meistriliigas mängivad välismaalasi ja lihtsalt teevad neile ära või vilistavad lausa lollusi. Muud seletust ei oskagi sellisele käitumisele anda. Ja kui kolmas koll löödi Kaljule puhtast sulust siis oligi rong läinud selleks korraks. Nii vähe ongi vaja, et pööre mängu tuua, muidu oli Kalev kogu mängu trammi all ja nii Felipe kui ka Tõnna tegid mis tahtsid Kalevi väljakupoolel palliga..Vähemalt midagi oli ka positiivset ja nagu ma ennustasin enne mängu, et Anti kõrge moti pealt lööb meile kolli aga et ta kaks kõmmutas, oli ka mulle üllatus!

    Kommentaar


      Kõlul oli kindlasti kerge lisamotivatsioon. Ühtteist oli vaja oma "endistele" leivaisadele tõestada.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Mis muidugi on tõesti hämmastav, on see, et Kaljus ei leitud mänguaega Antile, kel on tõsine mootor sees - rabada tööd terve kohtumine, aga minuteid leitakse pensionär Smirnovile.

        Paras karistus, raisk.

        Kui aga kaardi olukorrast rääkida, siis esimest kollast oli kindlalt väärt, iseasi kas peale esimest kollast ka kohe teist. Ja ega härra Roos palle Kalju võrku löönud.

        Kommentaar


          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
          Kunn, no sa oled ikka prohvet! Kas arvad, et kalju mäng niisama ära lagunes?
          See urod kes täna vilistas ehk siis see Roos või lilleõis mis ta seal oli, andis Arrudale teise kollase sama lihtsalt kui Glehni pargis langevad lehed ilma tuulepuhanguteta okstelt alla. Vaatasin natuke statistikat ja see sama tüüp andis ka Muccarile 21. vooru mängus Narva Trans-Kalju lambist punase, mis tegelikult oleks pidanud saama narvakas. Tundub, et osad kohtunikud ei salli Meistriliigas mängivad välismaalasi ja lihtsalt teevad neile ära või vilistavad lausa lollusi. Muud seletust ei oskagi sellisele käitumisele anda. Ja kui kolmas koll löödi Kaljule puhtast sulust siis oligi rong läinud selleks korraks. Nii vähe ongi vaja, et pööre mängu tuua, muidu oli Kalev kogu mängu trammi all ja nii Felipe kui ka Tõnna tegid mis tahtsid Kalevi väljakupoolel palliga..Vähemalt midagi oli ka positiivset ja nagu ma ennustasin enne mängu, et Anti kõrge moti pealt lööb meile kolli aga et ta kaks kõmmutas, oli ka mulle üllatus!
          Ära täna enam peale võta!

          Kommentaar


            Türademaa, mis lasteaed.... kõik on Kalju vastu ja plaaplaaplaa... Saage ükskord aru, et Eesti kohtunike tase ongi selline ja eksitakse mõlemale poole ühtviisi, ajuvaba, kuidas koguaeg kui Kalju lutti saab võib siit lugeda kuidas terve maailm on Kalju vastu jne.. Õppige ükskord kaotama, mitte ärge süüdistage koguaeg kõiki teisi peale iseenda.
            FC Flora

            Kommentaar


              Ja nagu Romario tabavalt ütles, et "ega härra Roos palle Kalju võrku löönud.". Seda tegid ikka Kalevi mängijad.

              See iganädalane virin kohtunike aadressil muutub tõesti väsitavaks. Kindlasti eksiti nii mõneski olukorras, aga eksiti ka teistes mängudes ja eksitakse ka tulevikus. Eksivad tippkohtunikud mujal maailmas ja jäävad ka nemad eksima, sest kohtunikud on inimesed ning inimesed on ekslikud. Elu on selline.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                -Raul- - ja kui sa Triobetis ennustades 2 mängu hooajal kaotad kuna üks ja sama nõrgem klubi suudab ühte ja sama tugevamat võita siis on see ka ju kohe kindlasti SINU vastu suunatud eks.

                Kui sa oled klubi töötaja ja selliseid asju siin kirjutad (Kalju fännid ja töötajad ainult kiruvad kuidas kõik kohtunikud nende vastu on) siis kõigil kohtunikel tekib lihtsalt trots alateadvuses Kalju vastu. Pärast ei olegi mõtet vinguda selle üle, et miks ja miks. Ausõna naeraks ja oleks hea meel lausa kui kohtunikud hakkaksidki ainult Kalju vastu vilistama kuna siis oleks see sõim vähemalt asja eest. Kopp ees sellest kohtunike vastasest mölast. Ma saan aru kui antakse penaltid ja muud sellised mis otsustavad mängu. Kelle kasuks see penalt nüüd antigi? Teie kasuks antud penalt näitab tõesti, et kohtunikud teie vastu on

                Kommentaar


                  Olen Nõmme Kalju üks loojaid ning juhatuse liige ja olen päris palju oma energiat ja muud Kaljusse panustanud alates ajast, kui Kalju mängis veel III liigas. Kui aga liiga tase on viimase kahe aastaga oluliselt tõusnud (meeskonnad on panustanud nii infrasse, mängijatesse, treeneritesse, turundusse jne), siis osaliselt kohtunike tase ei ole liiga arengule järgi jõudnud. See hooaeg on Kalju saanud väga palju vaieldavaid kaarte ja see ei ole vingumine vaid ojektiivne reaalsus. Täna puudub Meistriliigas avalik kohtunike hindamise süsteem ja ühtegi nende nn vaieldavat otsust ei saa kahtluse alla seada (Maccari punane, Hurda punane, Gettulio eemaldamised jne) mitte mingis organis. On osavalt loodud selline süsteem, kus me ei kuule, et selline ja selline kohtunik lasi nii mitu mulkat ja sai JL karistuse, et ei saa vilistada näiteks x arv mänge Meistriliigas. Ja täna ongi osad vilemehed ära ahhueitanud ja toimetavad oma suletud kinnises süsteemis, kus üks väike kildkond ajab oma asja koos komissaridega, kes alati väidavad oma raportites, et kohtunik ei eksinud oma otsuses ja ainult mängijad ja treenerid on need, kes kogu aeg eksivad, aga kohtunikud nagu ei eksi kunagi...

                  Muudes riikide meistrivõistlustel kuuled pidevalt, kus kohtunikud eksivad ja neid ka karistatakse aeg ajalt lohaka vile eest.

                  Eranditult teistest jalgpallis osalevatest inimestest ütlen ma asjad otse välja nii kohtunikele kui ka meie jalgpallifunktsionääridele, kes tihti peidavad pead nagu jaanalinnud liiva alla ja teevad näo, et kõik on kõige paremas korras!

                  Ja eranditult sinust ballack, ma triobetis ei panusta...Mul on see lihtsalt keelatud! Aga ma usun, et kui ma seda teeksin, teeniks oma tänaste jalgpallialaste teadmistega üsna hea papi...

                  .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                    Kunn, no sa oled ikka prohvet! Kas arvad, et kalju mäng niisama ära lagunes?
                    See urod kes täna vilistas ehk siis see Roos või lilleõis mis ta seal oli, andis Arrudale teise kollase sama lihtsalt kui Glehni pargis langevad lehed ilma tuulepuhanguteta okstelt alla. Vaatasin natuke statistikat ja see sama tüüp andis ka Muccarile 21. vooru mängus Narva Trans-Kalju lambist punase, mis tegelikult oleks pidanud saama narvakas. Tundub, et osad kohtunikud ei salli Meistriliigas mängivad välismaalasi ja lihtsalt teevad neile ära või vilistavad lausa lollusi. Muud seletust ei oskagi sellisele käitumisele anda. Ja kui kolmas koll löödi Kaljule puhtast sulust siis oligi rong läinud selleks korraks. Nii vähe ongi vaja, et pööre mängu tuua, muidu oli Kalev kogu mängu trammi all ja nii Felipe kui ka Tõnna tegid mis tahtsid Kalevi väljakupoolel palliga..Vähemalt midagi oli ka positiivset ja nagu ma ennustasin enne mängu, et Anti kõrge moti pealt lööb meile kolli aga et ta kaks kõmmutas, oli ka mulle üllatus!
                    Mine ravile, haige inimene!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Florakad ja kõiksugu muude klubide inimesed tulevad siia, Kalju teemasse, ning hakkavad aga lajatama. Ühestküljest on see tore, sest ka halb reklaam on reklaam klubile ning Nõmme Kalju läheb korda ka teiste klubide fännidele Kohtunike tase on Eestis nõrk ja mitte ainult ML-s vaid üleüldine tase. Tuli kaotus Kalevilt siis tuli, tehakse kiireslt omad järeldused ja VALMISTUTAKSE JUBA teisipäevaseks mänguks Levadia vastu ning võetakse esimene meeskonnana seehooaeg Levadialt 3 punkti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Florakad ja kõiksugu muude klubide inimesed tulevad siia, Kalju teemasse, ning hakkavad aga lajatama. Ühestküljest on see tore, sest ka halb reklaam on reklaam klubile ning Nõmme Kalju läheb korda ka teiste klubide fännidele Kohtunike tase on Eestis nõrk ja mitte ainult ML-s vaid üleüldine tase. Tuli kaotus Kalevilt siis tuli, tehakse kiireslt omad järeldused ja VALMISTUTAKSE JUBA teisipäevaseks mänguks Levadia vastu ning võetakse esimene meeskonnana seehooaeg Levadialt 3 punkti.
                        Mis kuradi reklaamist sa soiud? Halba reklaami teete te ju endale siin ise. Kui Kalju võidab, siis kiidavat kõik teie poolehoidjaid mängijaid ja seda mustlasevälimusega treenerit taevani. Juhtub aga Kalju kaotama, siis on ALATI kohtunik süüdi. Eriti "tore" lugeda on Kuno ja Rauli postitusi. Minu arvates ikka klubiga lähedalt seotud inimesed ei tohiks nii madalale laskuda, et kuskil foorumites hakkavad sellist jaburdust suust välja ajama.
                        Seda ka veel et kui su arvates on Eestis kohtunike üldine tase sitt, siis mine hakka ise kohtunikuks. Kohtunikest on alati puudus nagu kuulnud olen. Sa oled noor inimene ja küll jõuad veel kaugele.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Eile mu lemmik olukord oli siiski see, kui Kalju kõige kallim pallur Novikov üritas 90+ palli surmata täiesti üksi olles ning mänguvahend lendas 5m tagasi, millest sündis 4:3.

                          Üldse oli huvitav, igakord kui äärevahetus oli, võttis ta pea eest, selle asemel et peaga ära klaarida. Pohmell oli?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mis kuradi reklaamist sa soiud? Halba reklaami teete te ju endale siin ise. Kui Kalju võidab, siis kiidavat kõik teie poolehoidjaid mängijaid ja seda mustlasevälimusega treenerit taevani. Juhtub aga Kalju kaotama, siis on ALATI kohtunik süüdi. Eriti "tore" lugeda on Kuno ja Rauli postitusi. Minu arvates ikka klubiga lähedalt seotud inimesed ei tohiks nii madalale laskuda, et kuskil foorumites hakkavad sellist jaburdust suust välja ajama.
                            Seda ka veel et kui su arvates on Eestis kohtunike üldine tase sitt, siis mine hakka ise kohtunikuks. Kohtunikest on alati puudus nagu kuulnud olen. Sa oled noor inimene ja küll jõuad veel kaugele.
                            See läheb juba küll kohtunike teema alla aga: Eesti kohtunike koolituses on viga sees juba. Kui madalamaid liigasi lastakse vilistama juba sellised kohtunikud kellele ei õpetata käemärke on midagi seal üleval pool valesti. Olen väga hästi kursis ning seepärast ei ole ise ka minemas kohtuniku pabereid tegema. (+ ma kahtlen kas mina suudaksin jääda erapooletuks kohtunikuks, mida peavad kõik kohtunikud olema). Ma olen Eesti jalgpalliga olnud seotud juba 10 aastat tihedamalt ja tean mis toimub piisavalt hästi. Roosad päikse prillid on kõigil neil ees, kes ütlevad, et Eesti jalgpallis on kõik korras. Aga nagu teada siis Nõmme Kalju on just erinev selles valdkonnas ja ütlevad kõik välja ning võitlevad selle vastu, et kõik klubid saaksid võrdse kohtlemise.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HABE Vaata postitust
                              Ma olen Eesti jalgpalliga olnud seotud juba 10 aastat tihedamalt ja tean mis toimub piisavalt hästi. .

                              Mina sulle välimus järgi küll rohkem kui 21 aastat ei paku. Võin muidugi ka eksida. Huvitav kui vana sa olid kui sa ennast Eesti jalgpalliga tihedamalt sidusid ning milles see seisnes? Foorumisse jaburduste kirjutamine ei lähe arvesse .
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Novikov on viimastes mängudes olnud suur pettumus. Balti Liiga mängul mängis ka väga kehvalt. Viimase aja leid on loomulikult Risto Kägo. Väheke lihvib ja parandab positsioonivalikut, siis võib temast regulaarne põhikoosseisu mängija saada. Diagonaalid Kaukverele olid küll millimeetri täpsusega mõõdetud.

                                Üldjoontes oli mängupilt selline, et Kalju mängijatel oli täiesti ükskõik. Motivatsiooni polnud ja vastasest oldi üle 200%, kuid see üleolek kadus hetkega, kui Kõlu eestvedamisel Kalevi mängijad kõik välja panid ning mitmel korral päris õnnelikult skoorisid. Ühe õnn on teise õnnetus.

                                Kaotus oli tegelikult täiega ära teenitud. Nii pohhuistlikult ei saa võtta. Vahetused vahetusteks, Mäekala töötas viimased 8 minutit küll väga agaralt ja andis Smirnovile ilusti peaga 1-1le, kuid mees ei suutnud ära lüüa. Usun, et Smirnovi viimane hooaeg profimängijana, pole väga mõtet niisama venitada..

                                Kohtuniku töö oli minu meelest väga hea! Arruda kaart oli teenitult. Pole küsimustki. Roos hoidis mängu väga korralikult kontrolli all.. ei saa aru, mille üle nurisete.

                                Üldkokkuvõttes elavdas Kalevi võit ka väljakukkumistsoonis olevat võitlust. Meijelile kiitus, esimene korralik tulemus!
                                Last edited by Silver; 27.09.09, 10:36.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X