320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärge solvuge, aga jah. Te võiks maapeal seista oma mõtetega vahest.. Pidite ju Levadialt punkte röövima. Aga olematuks jäi see sooritus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Raimo Vaata postitust
      Räägite ikka aia august
      Asi väga lihtne - mõlema mängija osas oli kokkulepe, et teineteise vastu ei mängita. Kas see on liidu poolt lubatud või mitte, ei puutukski isegi asja (kuigi antud erimeelsuse korral on hea teada, et see iseenesest lubatud ei ole).
      Kui Kalju tahtis, et Janno saaks Kalevi vastu mängida, siis lepiti kokku antud klausli ehk teineteise vastu mittemängimise tühistamise osas kokku.
      Tõsi, Kõlu osas oli see mittemängimine paberil, Hermansoni osas oli see suuline kokkulepe (mistõttu Kalev andis Jannole vaba ülemineku Kaljusse, kuigi üleminekukorra järgi saanuks Kalev küsida oma viiekohalise summa üleminekutasu).
      Küsimuseks on see, et kui Kalev pidas antud kokkulepet siduvaks ka möödunud laupäevase mängu osas, siis ilmselt Kalju juhtkond otsustas esmaspäeval, et kokkulepe puudutas ainult üht, kolmanda ringi mängu. Kusjuures: Kalev teadis väga konkreetselt, et Hermanson laupäeval ka mängib, kuid ta oli kuuldavasti haige.
      Ehk väidan, et kui Janno ei pandud teadlikult mängu, siis oleks Kalju eestvedajad kindlasti ka märganud Kõlu protokolli kandmist ja sellele tähelepanu juhtinud, et nemad ei kasuta Jannot, miks te kasutate. Kuigi jah, nagu öeldud - Kalev pidas ja peab kolmanda ringi mängu eel sõlmitud suulist kokkulepet siduvaks ka laupäevase mängu osas ehk Kalev leiab, et Antil oli täielik õigus mängida.
      Raimo juttu lugedes on selge, et Kalev tuli Kaljule hädas vastu ja Kalju sai talle olulised 3 punkti, kusjuures Kalev ei kasutanud võimalust vastast nõrgestada ja oma tabeliseisu selle abil parandada. mina leian, et Kalevi poolt fair play. Kalju, vastupidi, hakkas rusikatega vehkima pärast kaotatud lahingut ... 1:0 minult punkt Kalevile.

      Kommentaar


        Algselt postitas jooseps Vaata postitust
        Kohtunik oli okei!
        See lause tuletas meelde just mõned minutid tagasi loetud artiklit: http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=25962749
        Mõne lausekesega näidatakse nagu oleks mingi suur murrang aga...noh eks näeb mis saab ja kui tõsiselt seda lauset tuleb võtta

        Kommentaar


          Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
          vott see pooleväljakuvärav oli küll jubeee, tra ma ei saa aru, miks ta seda kätte ei tahtnud võtta, igaksjuhuks võib ju, mitte loota ,et üle värava läheb :/
          Muidu mäng oli Kalju poolt tervikuna suht kaka. Aga välja tooks jah Kägo, kes võitles iga palli eest
          kahjuks pean ütlema kolmanda värava peale,et see valgustus teil staadionil on ikka üpriski halb.Ka Levadia mängijad eksisid mitu korda just teie valgustuse pärast,ning väravavaht muidugi oleks pidand siiski minema latti hüppama,kui nagu öeldakse omasilm on kuningas ja seekord hermanson eksis
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            kahjuks pean ütlema kolmanda värava peale,et see valgustus teil staadionil on ikka üpriski halb.Ka Levadia mängijad eksisid mitu korda just teie valgustuse pärast,ning väravavaht muidugi oleks pidand siiski minema latti hüppama,kui nagu öeldakse omasilm on kuningas ja seekord hermanson eksis
            no nelja pirniga ikka ei valgusta väljakut. mina tribüünilt igatahes ei näinud ühte nurgalippu.

            Kommentaar


              On ainult üks Eesti viies... indeed. Ilmetu ja tujutu, ainus "aktivist" Kägo peeti ka targemaks lõpus hoopis välja võtta. Hermanson mõne kõrge palli püüda ka suutis? Ainult mingi kuulitõukaja moodi küürakas kasti joonele udjamine. Sellest jubedast kolmandast väravast ei ole muidugi üldse mõtet rääkida.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                On ainult üks Eesti viies... indeed. Ilmetu ja tujutu, ainus "aktivist" Kägo peeti ka targemaks lõpus hoopis välja võtta. Hermanson mõne kõrge palli püüda ka suutis? Ainult mingi kuulitõukaja moodi küürakas kasti joonele udjamine. Sellest jubedast kolmandast väravast ei ole muidugi üldse mõtet rääkida.
                Tehku valgustus korda ja selliseid väravaid enam ei tule
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aadu&co
                  Nu see pole vist ainult kalju teha. Väljak kuulub siiski linnale.
                  Nii kaua kui pole tahtmist,et konditsioonid oleksid head,ning on võimalus kõike muud kui iseendeid süüdistada ei muutu ka mitte midagi
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Tehku valgustus korda ja selliseid väravaid enam ei tule
                    Selle valgustusega on nüüd selline pentsik lugu, et staadion kuulub linnale ja Nõmme Kalju rendib seda. Ma ei näe praegult mõtet, et hakkaksime sinna oma kulu ja kirjadega panema uut valgustust, seda enam, et näiteks meie konkurendil Levadial on seal isegi rohkem treeningaegasid kui meil.

                    Mitte, et me ei tahaks uut valgustust sinna, otseloomulikult oleks seda vaja aga hetkeolukorras ei ole võimalik. Asjaolude muutudes proovime seda probleemi lahendada.
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      tooh,kohtunik ei teinudki mängu ära seekord
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        tooh,kohtunik ei teinudki mängu ära seekord
                        Kohtunik oli täna päris tubli. Mõni väiksem eksimus, aga ei midagi hullu. Suurt sitta kokku ei keeranud.

                        Kommentaar


                          valgustuse kohapealt

                          samal põhjusel, et staadion kuulub linnale, ei ole ka Kadriorus valgustust. kuuldavasti lõpuks vist lähiaastatel see probleem laheneb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            valgustuse kohapealt

                            samal põhjusel, et staadion kuulub linnale, ei ole ka Kadriorus valgustust. kuuldavasti lõpuks vist lähiaastatel see probleem laheneb.
                            Uus sotsiaalne töökoht - staadioni valgustaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Uus sotsiaalne töökoht - staadioni valgustaja.


                              sellist venda kohe tahaks näha

                              Kommentaar


                                Turundus - http://ohtuleht.ee/348411

                                Kommentaar

                                Working...
                                X