320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Ja veel Mario, tõeline klubi fänn on koos meeskonnaga nii võitude kui kaotustega. Hea soovitus sulle, leia omale normaalne pruut, ehk aitab tema sul vähe pingeid maha võtta!
    Räägib mees kes eelmisel hooajal Soccernetile kaotussesisus olles tegi meie poistele igasugu huvitavaid ettepanekuid. Nagu näiteks seks Jeepi tagaistmel. Võta nüüd tuure maha, kulla Raul. Nii madalale nagu sa siin oled laskunud, ei tee au kellegile. Kurb vaadata kuidas sa üritad siin kõvat meest mängida ja kellega...
    Raha eest austust ei osta ja mõistust ka mitte.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
      Vaene kibestunud Mario! .. ehk aitab tema sul vähe pingeid maha võtta!
      Huvitav oleks kohe näha, kui paljud jagavad siinkohal Rauli mõtteid. Kas peale paari üksiku silmaklappidega Kalju funktsionääri/toetaja keegi veel, või mitte? Kaldun viimase kasuks. Ära aja kahte asja segi - toetamine nii heas kui ka halvas ning kriitika halvas. Toetada saab ka kriitiline olles ja siinkohal on väga valus näha, kuidas Kaljus fännidesse suhtutakse. Sügavalt loodan, et see on ühe inimese arvamus, mitte klubi seisukoht.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Raul

        No kahjuks näitab Rauli roosade prillide suurt tagavara seegi et kui Kalju pallur teise kollase sai ja punase sinna otsa siis jooksis Raul värava poole ja kysis mille eest see kaart-kuigi oli vägagi selgelt näha et Kalju pallur läks jalad ees sinna situatsiooni.
        I`m not scared of dying, I just dont want to

        Kommentaar


          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
          Suve algul visati sind tõeliste fännide hulgast välja, sest sattusid Flora taustaga sõprade-libekeelte mõju alla ja istusid paar kuud karjast eemale tõugatud üksiku hundina Hiiu mändide all. Peaksid aru saama, et sind kasutati teatud inimeste poolt tankistina, et sa situksid regulaarselt oma klubile hinge ja külvaksid negativismi stiilis a la kui sitasti kõik Kaljus on!
          Äkki räägid lähemalt? Kes ja mida jne. Tahaks ka teada mida kõike Florakad on kokku rääkinud Visati kohe välja kuna saab Florakatega läbi? Oh issand milline diktatuur teil seal on. Seda ei uskunudki Kaljukate suust aga kui juba sina ka ütled siis....njah. Siin pole midagi muud kui mõtlemise osas on ajas paarkümmend aastat tagasiminek kui samuti keeldude-käskudega asja reguleeriti.

          Kommentaar


            Huvitav kuna siis küüditamisteni jõutakse?
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Mõtlesin pikalt, kas vastan miskit või säästan ennast, aga siiski otsustasin suure tõenäosusega teha viimase postituse siia teemasse.

              Olgu ma nii kibestunud ja rumal inimene kui tahes, on mul õigus oma nii pessimistlikule arvamusele. Tore on alati süüdistada oma hädades kõiki teisi, kuid pigem võiks kord tunnistada oma vigasid, seetõttu Rüütli ja Ratnikov ning mõned teised on ikka muhedad.

              Aga mis seal ikka, otseselt keegi mind vast taga ei igatse ning emotsionaalset laengut ei pakuta, pigem jään istuvaks jalgpallitoetajaks, kes külastab kõikide satside mänge ning hoiab vaikselt pöialt Kaljule.

              Ja Raul, aitäh pakkumast, aga mul on praegu väga tore tüdruksõber, nii et ei elagi enam täitsa jalgpallile. Aga kolme eelneva aastaga vahelejäänud mängude arv, mida võib peaaegu et ühe käe sõrmedel üle lugeda oli tore
              See kindlasti ei ole minu asi, aga kui olete pettunud, siis miks on jutt ainult foorumis? Jah, ma nägin kuidas teie meeskond käitus pärast mängu.. võrreldes fiestaga mis kunagi oli - täielik ükskõiksus. Aga teid fänne on päris mitu inimest, miks mitte näidata just sektoris et olete pettunud, et teatud mängijad Kaljus on PASK ja neil on õige aeg lõpetada tipptaseme jalgpalliga. Mul on muidugi lihtne sellest rääkida sest viimaste aastate jooksul Levadia ei anna põhjust olla maruvihane, distsipliin ja tahtmine on meeskonnas tasemel.

              Aga point on, mingi vastus enda meeskonnale teie poolt on parem kui vaikne istumine toolide peal. Sest ausalt, Maarjamäel oli näha et v.a. kolm-neli inimest Kalju mängijate hooaeg on läbi.

              Kommentaar


                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=353265#1:)

                Homme piitsutage oma loikameid Narva vastu, muidu napsab Tulevik teilt viiendagi koha. Aidake oma vennasklubi Sillamäe hõbedale!

                Kommentaar


                  Kena hulk raha põletati heleda leegiga ära ja järgmine aasta on siis ilmselt sama oodata.Loodame, et pankrotiga asi ei lõppe.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Huvitav oleks kohe näha, kui paljud jagavad siinkohal Rauli mõtteid. Kas peale paari üksiku silmaklappidega Kalju funktsionääri/toetaja keegi veel, või mitte? Kaldun viimase kasuks. Ära aja kahte asja segi - toetamine nii heas kui ka halvas ning kriitika halvas. Toetada saab ka kriitiline olles ja siinkohal on väga valus näha, kuidas Kaljus fännidesse suhtutakse. Sügavalt loodan, et see on ühe inimese arvamus, mitte klubi seisukoht.
                    Selles mõttes ma toetan Rauli, et siin on läinud kohati väga negatiivseks ja kriitika täiesti üle piiri. No ütleb keegi ühe korra, asi selge ja tema seisukoht arvesse võetud. Aga kes see ikka oma lemmikmeeskonna lehel mingit lauspasarahet näha tahab. Iga mõte tundub juba imetud ja vastunäidustatud mõnele seltsimehele. See ei ole kõige õigem koht lahmides protsentuaalselt negatiivne üles kallutada.Isegi kui mõni asi ei meeldi,ei tasu alati üle võimendada ja nämmutada koguaeg. Eks igaüks saab aru, kas ettepanek on tehtud halvustavas-etteheitvas või sõbralikus-soovitavas toonis.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      [QUOTE=Alarikh;1104278]See kindlasti ei ole minu asi, aga kui olete pettunud, siis miks on jutt ainult foorumis?QUOTE]

                      Lubasin küll, aga mis siis ikka. Nagu sa näed, siis kriitika on Kalju fännidest vaid minu sulest, seega nagu aru võid saada, siis teised ei jaga minu mõtteid. Klubile see küll meeldib, aga kas üleüldist tulemust arvestades on see normaalne, on omaette küsimus.

                      Aga tore on näha, et enamus foorumi kasutajaid mõistavad, et päris asjatut iba ma ei aja ning täisidioot pole. Ja minu suurepärased suhted Flora fännidega on kah muidugi paras nali, mõne V sektori inimsega tõepoolest suhtlen, kuid Parema Tiiva onudega pole pmst näost-näkku kunagi rääkinudki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        kriitika täiesti üle piiri.
                        Äkki täpsustad?

                        Negatiivne-positiivne vahekorras ei ole Mario süüdi, kui kaljukatel endil pole midagi positiivset välja käia. Suur hurraa on üle läinud ja nüüd tuleb ka kehvem aeg üle elada, küll siis vanker ülesmäge minema hakkab.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Ei saa samuti aru kust otsast kriitika üle piiri on.

                          Kommentaar


                            [QUOTE=-RoMaRiO-;1104328]
                            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                            See kindlasti ei ole minu asi, aga kui olete pettunud, siis miks on jutt ainult foorumis?QUOTE]

                            Lubasin küll, aga mis siis ikka. Nagu sa näed, siis kriitika on Kalju fännidest vaid minu sulest, seega nagu aru võid saada, siis teised ei jaga minu mõtteid. Klubile see küll meeldib, aga kas üleüldist tulemust arvestades on see normaalne, on omaette küsimus.

                            Aga tore on näha, et enamus foorumi kasutajaid mõistavad, et päris asjatut iba ma ei aja ning täisidioot pole. Ja minu suurepärased suhted Flora fännidega on kah muidugi paras nali, mõne V sektori inimsega tõepoolest suhtlen, kuid Parema Tiiva onudega pole pmst näost-näkku kunagi rääkinudki.
                            Mis Parema Tiiva onudel viga on?
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Absoluutselt mitte miskit isiklikku, eeldasin, et Raul mõtles, et just teiega suhtlemise tõttu olen muutunud oma arvamust.

                              Kommentaar


                                Aga millal siis Pets kinga saab?Ta ju suur sõber Rootsi Kunniga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X