320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kui jutu mõtte sees olin ka mina, siis on ikka väga liialdatud ütlus, et ma ainult kriitilisi postitusi kritseldan. Olen ikka väga palju oma aega kulutanud seoses Kaljuga (ei mõtle üldse fänlust) ja selle jalgpalliklubi hüvanguks ning sellised postitused klubi juhtfiguuridelt ei ole küll väga ligitõmbavad.

    Ja et ma õpiks asjadest rõõmu tundma? . Kahtlen kas kahe käe sõrmedel on võimalik üles lugeda inimesi, kes Kalju positiivsetest tegemistest sama õnnelikud olen kui mina. Eks kriitika tuleneb ka sellest, et sooviks, et asjad oleks veelgi paremad ning see jalgpalliklubi on äärmiselt oluline.
    Kriitika pidi olema edasiviiv jõud, naudi, siis seda
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Kriitika pidi olema edasiviiv jõud, naudi, siis seda
      Sellepeale tahaks kohe kirjutada, et kriitikal ja kriitikal on vahe.

      Ei tore ärapanemine käib, aga see selleks, mis ma öelda tahtsin on see, et Kaljul tuleb üks kuradima kõva sats selleks hooajaks ja respect selle eest !

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Sellepeale tahaks kohe kirjutada, et kriitikal ja kriitikal on vahe.

        Ei tore ärapanemine käib, aga see selleks, mis ma öelda tahtsin on see, et Kaljul tuleb üks kuradima kõva sats selleks hooajaks ja respect selle eest !
        Ja selline postitus näiteks annab mulle 1000 korda energiat juurde et seda tänamatut vankrit edasi vedada

        Thanks hea sõna eest. Mulle ka Kaimar meeldib!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Ise kaldun ka arvama,et kui kõik asjad tööle saadakse,ning seekord puusse ei panda asjadega nagu eelmine hooaeg,siis tuleb kõva,kõva heitlus esikolmikule
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Kuno, kas enne Tenerifele minekut on plaanis veel mõni kontrollmäng näiteks Soomes? Teaks planeerida kui oleks sobiv variant, heameelega tuleks kaeks "uue" Kalju ka suurel väljakul ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Ma arvan, et kõik saavad aru kriitikast ja sellega olen 100% nõus, et kriitika on edasiviiv jõud. Võibolla me saame tähendusest kriitika erinevalt aru, minule näiteks tundub, et kui võtta mõne postitaja kõik postitused ja neid natukene lugeda, siis see pole kriitika, aga kibestunud hala kõikvõimalikel ja võimatutel teemadel.
              No ma ei tea kui erinevalt me kriitikast aru saame, aga tuleb nõustuda, et mitte kõik pole nö konstruktiivne kriitika. Teisest küljest ei saa ma aru, miks ühe klubi esindaja (sinu puhul tuleb vist kasutada sõna juht) üldse reageerib sellele. Ma kasutaks siinkohal sõna "ülereageerimine".

              Erinevate jalgpalliklubide fännifoorumid üle maailma on täpselt samasugused, kus fännid kritiseerivad klubi tegemisi ja tegemata jätmisi, peatreenerit, kasutatud formatsioone ja taktikaid ning mängijaid. Teie asi on teha oma tööd, las fännid elavad oma elu. Kõige paremini saate fännide kriitikale vastata sellega kui olete väljakul edukad!

              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Fakt on see, et kui klubidel oleks raha, siis selle rahaga kõigepealt likvideeritakse mõnes klubis mängijate võlad, teises midagi muud ja lõpuks pannakse komad õigesse kohta. Kui te tahate aidata, siis ärge olge nii vaenulikud ja ärge pugege selle loosungi taha, et kriitika on edasiviiv jõud... Veelkord, kriitikal ja kriitikal on vahe!
              Ma ei ole absoluutselt vaenulik. Kalju on olnud väga positiivne nähtus Eesti jalgpallis ja loodan siiralt, et teie klubi suudab sammu veelgi kaugemale astuda ja sekkuda ka medaliheitlusesse. Ainult läbi konkurentsi saab Eesti liigajalgpall areneda ja konkurentsitihe Meistriliiga peaks olema kõikide fännide ühine unistus, olenemata mis klubi toetatakse.

              Klubide rahalisi võimalusi ei taha ma üldse siinkohal puudutada. Eesti jalgpall on finantsiliselt koguaeg vaeslapse osas olnud.

              Üldiselt peaks klubidega lähemalt seotud isikud kasvatama endale foorumit külastades paksema naha ja mitte reageerima igale postitusele. Sedasi jääb mulje nagu oleks tõesti astutud mingile õrnale kohale.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Kuno, kas enne Tenerifele minekut on plaanis veel mõni kontrollmäng näiteks Soomes? Teaks planeerida kui oleks sobiv variant, heameelega tuleks kaeks "uue" Kalju ka suurel väljakul ära.
                no 19 jaanuaril ju mängime FC Lahtiga... ja kes Tenerifele tahab tulla, siis Horizon Travel lennutab teid heameelega ja teeb seda odavalt... 2 ja 3 veebruar on meil seal korralikud mängud ka millest peatselt ka uudis tehakse.
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  No ma ei tea kui erinevalt me kriitikast aru saame, aga tuleb nõustuda, et mitte kõik pole nö konstruktiivne kriitika. Teisest küljest ei saa ma aru, miks ühe klubi esindaja (sinu puhul tuleb vist kasutada sõna juht) üldse reageerib sellele. Ma kasutaks siinkohal sõna "ülereageerimine".

                  Erinevate jalgpalliklubide fännifoorumid üle maailma on täpselt samasugused, kus fännid kritiseerivad klubi tegemisi ja tegemata jätmisi, peatreenerit, kasutatud formatsioone ja taktikaid ning mängijaid. Teie asi on teha oma tööd, las fännid elavad oma elu. Kõige paremini saate fännide kriitikale vastata sellega kui olete väljakul edukad!



                  Ma ei ole absoluutselt vaenulik. Kalju on olnud väga positiivne nähtus Eesti jalgpallis ja loodan siiralt, et teie klubi suudab sammu veelgi kaugemale astuda ja sekkuda ka medaliheitlusesse. Ainult läbi konkurentsi saab Eesti liigajalgpall areneda ja konkurentsitihe Meistriliiga peaks olema kõikide fännide ühine unistus, olenemata mis klubi toetatakse.

                  Klubide rahalisi võimalusi ei taha ma üldse siinkohal puudutada. Eesti jalgpall on finantsiliselt koguaeg vaeslapse osas olnud.

                  Üldiselt peaks klubidega lähemalt seotud isikud kasvatama endale foorumit külastades paksema naha ja mitte reageerima igale postitusele. Sedasi jääb mulje nagu oleks tõesti astutud mingile õrnale kohale.
                  Paks nahk on mul täitsa olemas, aga kui näen, et mõni noor hakkab vastasuunavööndis täistuledega pidevalt sõitma, siis ei pea paljuks sauaga paar korda vehkida

                  Kõik on chill, ma pole mingi "Presidendi" tüüpi inimene, olen teiega samas kohas, räägin ja hingan samasugust jalgpalliõhku ja ei pea paljuks oma arvamust sekka öelda. Nagu näha ei tee ma seda ka varjunime all ja julgen enda seisukohta avalikult ilma häbenematta välja öelda.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Oskab keegi öelda mis on Novikovist saand

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Paks nahk on mul täitsa olemas, aga kui näen, et mõni noor hakkab vastasuunavööndis täistuledega pidevalt sõitma, siis ei pea paljuks sauaga paar korda vehkida

                      Kõik on chill, ma pole mingi "Presidendi" tüüpi inimene, olen teiega samas kohas, räägin ja hingan samasugust jalgpalliõhku ja ei pea paljuks oma arvamust sekka öelda. Nagu näha ei tee ma seda ka varjunime all ja julgen enda seisukohta avalikult ilma häbenematta välja öelda.
                      Selge pilt. Kuulutame siis selle teema lõppenuks ja jõudu-jaksu hooajaks ettevalmistumisel!
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Selge pilt. Kuulutame siis selle teema lõppenuks ja jõudu-jaksu hooajaks ettevalmistumisel!
                        Rõõm kuulda. Jalgpallis sünnib nii palju huvitavat ja põnevat millest rääkida. Mul on millegipärast tunne, et ka fänlus teeb sellel aastal sammu edasi. Usun, et erinevate klubide fännid leiavad omale õiged positsioonid ja igasugune omavaheline nonsense jääb aastasse 2009

                        Tõmbame koos selle jalka teema ikka siin Eestis korralikult käima!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Pohh neist kirjavigadest aga ,kui uus mängija palgatakse siis võiks ikka mängija sünniaasta ja muud andmed , parameetrid samuti välja tuua. Kõik tehakse kuidagi lohakalt a-la ,ah aitab neile sellest küll.
                          Mind näiteks hakkas kohe huvitama kuti pikkus ,kui ta kaitsemängijana Nõmmele palgati..
                          Kunn õnneks on meil olemas soccernet kes teeb uudisest uudise
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            No neid kommentaare lugedes, tundub tõesti, et Kaljul tulemas kardetav sats. Kas raske töö on kandmas vilja? Loodan, et see hooaeg lööte liiga esiotsa pahupidi!

                            Kommentaar


                              Panin tähele, et Maccari on wikipedias Kalju meeskonna alt ära tõstetud. Ma ei ole Kalju teemat mõnda aega vaadanud, kas ja kuhu mees siis läks?
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Aga mind huvitab ikkagi see, et kas Kalju noortekoondislased keskenduvad Kalju hooaajaeelsele ettevalmistusele ( teevad kaasa sõpruskohtumises soomes ja treeninglaagris Tenerifel ) või keskenduvad rohkem U-21 ettevalmistusele ehk siis treeningkogunemised ja sõprusmängud Soomega ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X