320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tiriam Vaata postitust
    starkopf mängib suure tõenäosusega esiliigat kiviõli eest sel hooajal. kes teab se teab
    kahju. ta võiks täitsa Lootuse rünnet tugevdada ja Jani sööte realiseerida

    Kommentaar


      ega kaks kolmandata jää ehk millal on oodata T.Võtti 3+1 lepingut Kaljuga?

      Kommentaar


        Algselt postitas spekter Vaata postitust
        ega kaks kolmandata jää ehk millal on oodata T.Võtti 3+1 lepingut Kaljuga?
        Kaks ei jää mitte kunagi kolmandata

        Tanel Võtti sõlmis Kaljuga lepingu

        Kommentaar


          Ootame nüüd vastukaja artikli kirjavigadest, kuigi olgem ausad, neid on tõesti üpris ohtralt.

          Ehk saab Võttist Kaljus asja ning suudab algkoosseisukoha välja võidelda.

          Kommentaar


            Pohh neist kirjavigadest aga ,kui uus mängija palgatakse siis võiks ikka mängija sünniaasta ja muud andmed , parameetrid samuti välja tuua. Kõik tehakse kuidagi lohakalt a-la ,ah aitab neile sellest küll.
            Mind näiteks hakkas kohe huvitama kuti pikkus ,kui ta kaitsemängijana Nõmmele palgati..
            FCF Forever

            Kommentaar


              Sellised pisikesed nupud on tõesti üpris mõttetult infovaesed. Samuti ootaks mängijatelt lühiintervjuud mõne küsimusega.

              Aga kirjavigade kohepealt päris ei nõustuks, klubi ametlik sait peaks ikka korrektne olema. Siin foorumis on sügavalt suva, aga ausaltöeldes ei kujutaks ette, et tippklubide saidid kirjavigadest kubisevad.

              Kommentaar


                Huvitav, kust selline huvi kirjavigade vastu? Seekord on ju suht korrektne tekst seal.

                See kiri on veits imelik:
                * Pilt: Catherine Kõrtsmik (T. Võtti fotol vasakul)
                Võiks olla nii:
                * Foto: Catherine Kõrtsmik (Tanel Võtti vasakul)

                Kommentaar


                  Mitte, et mulle vead meeldiks, aga kas te millegagi rahul ka olete?
                  Meie teeme muideks tööd ilma rahata ja arendame jalgpalli, palun tehke intekaid oma vabast ajast kirjutage uudiseid ja panustage omaltpoolt midagi peale pideva virina igas erinevas foorumis iga erineva teema kohta. Ausalt teil on midagi viga või on teil stringi suurus paar numbrit väiksem kui tagumik!?
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Aga Rootsi Kunn võiks küll õppida punkti ja koma kasutamist. Kuid see ju niiiii vana teema juba, et sellega ei ole midagi muud teha, kui leppida.

                    Kommentaar


                      See umbes sama jutt, et kui ma jalgpalli mängida ei oska, siis mängijaid pealtvaatajana kritiseerida ei tohi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        See umbes sama jutt, et kui ma jalgpalli mängida ei oska, siis mängijaid pealtvaatajana kritiseerida ei tohi?
                        Kallis sõber sul on vist sitt elu, ma loodan, et sul läheb paremaks ja sa hakkad asjadest ja elust peatselt ka rõõmu tundma. Elu läbi positiivsuse on kindlasti ilusam kui vastupidi
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Elu läbi positiivsuse on kindlasti ilusam kui vastupidi
                          Siia võiks kohe vastu visata igasuguseid erinevaid ütlusi a la "kriitika on edasiviiv jõud" jne.

                          Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis ärge olge nii kuradi pahurad koguaeg. Fännid on alati ja igalpool pigem kriitilised. Selle asemel, et vaadata seda kui "viginat ja virisemist", vaadake asja positiivset poolt: klubi tegemised lähevad neile tõesti korda. Kriitikameeleta inimene on kõige vastu huvi kaotanud inimene.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Siia võiks kohe vastu visata igasuguseid erinevaid ütlusi a la "kriitika on edasiviiv jõud" jne.

                            Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis ärge olge nii kuradi pahurad koguaeg. Fännid on alati ja igalpool pigem kriitilised. Selle asemel, et vaadata seda kui "viginat ja virisemist", vaadake asja positiivset poolt: klubi tegemised lähevad neile tõesti korda. Kriitikameeleta inimene on kõige vastu huvi kaotanud inimene.
                            Ma arvan, et kõik saavad aru kriitikast ja sellega olen 100% nõus, et kriitika on edasiviiv jõud. Võibolla me saame tähendusest kriitika erinevalt aru, minule näiteks tundub, et kui võtta mõne postitaja kõik postitused ja neid natukene lugeda, siis see pole kriitika, aga kibestunud hala kõikvõimalikel ja võimatutel teemadel. Mõne kohapealt minu jaoks on üllatav, et kui nii palju aega kulutada, et tuhandeid postitusi kuskil foorumis teha, siis miks mitte selle asemel hoopis seda aega kinkida mõnele jalgpalliklubile ja aidata selle ajaga parandada neid kohti mis kedagi häirib? Fakt on see, et kui klubidel oleks raha, siis selle rahaga kõigepealt likvideeritakse mõnes klubis mängijate võlad, teises midagi muud ja lõpuks pannakse komad õigesse kohta. Kui te tahate aidata, siis ärge olge nii vaenulikud ja ärge pugege selle loosungi taha, et kriitika on edasiviiv jõud... Veelkord, kriitikal ja kriitikal on vahe!

                            Soovin kõigile edu ja positiivse inimesena lihtsalt ei suuda sellist sappi koguaeg lugeda...

                            EDU!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Kui jutu mõtte sees olin ka mina, siis on ikka väga liialdatud ütlus, et ma ainult kriitilisi postitusi kritseldan. Olen ikka väga palju oma aega kulutanud seoses Kaljuga (ei mõtle üldse fänlust) ja selle jalgpalliklubi hüvanguks ning sellised postitused klubi juhtfiguuridelt ei ole küll väga ligitõmbavad.

                              Ja et ma õpiks asjadest rõõmu tundma? . Kahtlen kas kahe käe sõrmedel on võimalik üles lugeda inimesi, kes Kalju positiivsetest tegemistest sama õnnelikud olen kui mina. Eks kriitika tuleneb ka sellest, et sooviks, et asjad oleks veelgi paremad ning see jalgpalliklubi on äärmiselt oluline.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Mõne kohapealt minu jaoks on üllatav, et kui nii palju aega kulutada, et tuhandeid postitusi kuskil foorumis teha, siis miks mitte selle asemel hoopis seda aega kinkida mõnele jalgpalliklubile ja aidata selle ajaga parandada neid kohti mis kedagi häirib?
                                Kusjuures siinkohal võid ka endale tuhka pähe raputada, sest sulle on pakutud nimetet "teenust" ja tasuta, kuid see on sul kahe silma vahele jäänud või pole piisavalt oluliseks pidanud.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X