320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
    Nõmme uhkus oleks tõesti ilusam
    See on pigem Nõmme mis on Tallinna uhkus ja see on iseenesest ka tõsi, Nõmme on TALLINNA UHKUS mida kroonib Kalju
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Buss paistab sellelt ühelt pildilt ilus ja uhke, mis kindlasti linnapildis silma jääb. Parim liikuv reklaam mis olla saab. Supper. Huvitav kui lux sisustusega?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        See on pigem Nõmme mis on Tallinna uhkus ja see on iseenesest ka tõsi, Nõmme on TALLINNA UHKUS mida kroonib Kalju
        Ole hea mees, ära rohkem pähe süsti onju

        Mis seal Nõmmel nii erilist siis on, et näiteks mina, kui põline tallinnlane, võiksin öelda, et voh, Nõmme linnaosa on me vabariigi pealinna uhkus?
        Mis seal veel head peale liiva, mändide, esimese vabariigi aegsete villade, Trummi spordikeskuse ja renoveeritud turuhoone veel nii erilist on?
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          Algselt postitas 818 Vaata postitust
          Ole hea mees, ära rohkem pähe süsti onju

          Mis seal Nõmmel nii erilist siis on, et näiteks mina, kui põline tallinnlane, võiksin öelda, et voh, Nõmme linnaosa on me vabariigi pealinna uhkus?
          Mis seal veel head peale liiva, mändide, esimese vabariigi aegsete villade, Trummi spordikeskuse ja renoveeritud turuhoone veel nii erilist on?
          Aga keegi ei keela sul oma arvamust OMA bussile kleepida. Sõnavabadust ei saa piirata süstiga ega ka ilma 818 nimeline foorumikülastaja
          Kleebi terve maakrea üle seda mida sa tahad ja jäta teistele õigus teha seda mida nemad arvavad, et on õige.
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Härra Kuno.
            Mina ei saa keelata antud teemas midagi, sest see pole minu pädevuses. Kleepige loomulikult OMA bussile mida tahate, kuhu tahate. Minule ja ilmselt ka väga paljudele teistele pealinlastele teeb selline enese nullist üles "haipimine" pigem nalja.
            Ja eelnevalt ma näiteks esitasin hoopistükkis paar küsimust, millele ma sooviksin teema vahetuse asemel hoopis konkreetseid ja arukaid vastuseid saada... Ehk ma siis saaks paremini aru, miks NÕMME kalju minu kodulinna "uhkus" peaks olema.
            On see nii raske?

            Ps.
            Just praegu küsisin ka oma kõrval seisvalt kolleegilt, et kas Nõmme on Tallinna uhkus? Tema ainult irvitas selle üle... Vot sellised on lood.
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              Algselt postitas 818 Vaata postitust
              Härra Kuno.
              Mina ei saa keelata antud teemas midagi, sest see pole minu pädevuses. Kleepige loomulikult OMA bussile mida tahate, kuhu tahate. Minule ja ilmselt ka väga paljudele teistele pealinlastele teeb selline enese nullist üles "haipimine" pigem nalja.
              Ja eelnevalt ma näiteks esitasin hoopistükkis paar küsimust, millele ma sooviksin teema vahetuse asemel hoopis konkreetseid ja arukaid vastuseid saada... Ehk ma siis saaks paremini aru, miks NÕMME kalju minu kodulinna "uhkus" peaks olema.
              On see nii raske?

              Ps.
              Just praegu küsisin ka oma kõrval seisvalt kolleegilt, et kas Nõmme on Tallinna uhkus? Tema ainult irvitas selle üle... Vot sellised on lood.
              Kallis 818 igaüks võib olla uhke millegi üle, sinu kõrval on inimesed kes on uhked ühtede asjade üle, minu kõrval need kes on uhked teiste asjade üle. Milleks selline süstimise jutt ja bla bla bla?

              Kõik maailma edukad ettevõtmised on alustanud kunagi nullist, nii ka Kalju! Oluline on see, et on olemas visioon, teadmised ja usk sellesse, kuidas oma visioon ellu viia.

              Edu sulle Sinu enda visioonide elluviimisel!
              Sellega lõpetan antud teema käsitlemise.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Sulle, 818, peaks Nõmme just meeldima ju: suur eestlaste osakaal ja värki.

                Õismäe, Mustamäe, Lasnamäe ja muude kantidega võrreldes on aga Nõmme tõesti Tallinna uhkus oma roheluse, eestluse ja rahulikkusega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 818 Vaata postitust
                  Härra Kuno.
                  Mina ei saa keelata antud teemas midagi, sest see pole minu pädevuses. Kleepige loomulikult OMA bussile mida tahate, kuhu tahate. Minule ja ilmselt ka väga paljudele teistele pealinlastele teeb selline enese nullist üles "haipimine" pigem nalja.
                  Ja eelnevalt ma näiteks esitasin hoopistükkis paar küsimust, millele ma sooviksin teema vahetuse asemel hoopis konkreetseid ja arukaid vastuseid saada... Ehk ma siis saaks paremini aru, miks NÕMME kalju minu kodulinna "uhkus" peaks olema.
                  On see nii raske?

                  Ps.
                  Just praegu küsisin ka oma kõrval seisvalt kolleegilt, et kas Nõmme on Tallinna uhkus? Tema ainult irvitas selle üle... Vot sellised on lood.
                  Eeldan, et 818 kõrval seisis oma arvamusega 819?
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Nõmme, kui roheline suusamägi mulle loomulikult meeldib, aga Tallinna Uhkuse tiitlit ta väärt ei ole.
                    Ma ju küsisin konkreetset asja, aga sisukat vastust ikkagi ei saanud. Noh, pole hullu, kui ei osata/viitsita vastata, siis pole vaja...

                    Ja mis se eestlaste osakaal siia puutub? Ma usun, et näiteks Mustamäel on arvuliselt eestlasi rohkem, kui Nõmmel elanikke kokku... Big f'ing deal...

                    Aga aitab nüüd. Lähen vanakale nüüd parem talvevõlusid nautima

                    Ps.
                    Kuno, 819 on praegu Aafrikas, jagab neegritele fašistlikest pühadest üle jäänud kama ja verivorste, a huumori eest saad pika pai siiski...
                    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                    Kommentaar


                      818 lihtsalt kade, et tema lemmikklubil Floral ( järeldan avatarist seda ) pole niii head rahalist seisu ning pole niii ilusat bussi.

                      Kommentaar


                        818 pigem kiitis bussi, kui sa tähele ei pannud. ka minu arvates ei ole Nõmme Tallinna uhkus. pigem kesklinn, kus asub ka vanalinn
                        FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                        Kommentaar


                          muidugi kesklinn, sest seal on viru

                          Kommentaar


                            Et siis Tallinna uhkus on hoopis Kalev...

                            Kommentaar


                              Florakad, kes kurat Teie olete ütlema et Kalju pole Tallinna uhkus? Mina teie asemel küll nii palju selles sõna ei võtaks, sest Kalju kui klubina on päris mitmes asjas palju vastutustundlikum kui teie triibulised.. Peage seda meeles,et alati kui te seda teemat loete või postitate, siis te automaatselt appruuvite et Kalju on Tallinna uhkus, sest te olete Meie teemas.

                              Edit. Kurat helistage siis juba Liverpooli bossile ka ja ajage samat juttu et I do walk alone. Bastards. Te lihtsalt pole mitte keegi arvustama teiste klubide asju..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Florakad, kes kurat Teie olete ütlema et Kalju pole Tallinna uhkus? Mina teie asemel küll nii palju selles sõna ei võtaks, sest Kalju kui klubina on päris mitmes asjas palju vastutustundlikum kui teie triibulised.. Peage seda meeles,et alati kui te seda teemat loete või postitate, siis te automaatselt appruuvite et Kalju on Tallinna uhkus, sest te olete Meie teemas.

                                Edit. Kurat helistage siis juba Liverpooli bossile ka ja ajage samat juttu et I do walk alone. Bastards. Te lihtsalt pole mitte keegi arvustama teise klubi motot.
                                soomes on mingi maavärin vms?
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X