320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle peale ma ise ei tulnudki

    Kommentaar


      Head lapsed saavad juba kahe tunni pärast algavast mängust operatiivset informatsiooni ka.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Aga halvad lapsed ?

        Kommentaar


          ..saavad kalju särgi

          Kommentaar


            Mis Kalju peaks promoma end sloganiga "20 palja ülakehaga fänni uhkus"?

            Tõepoolest uskumatu teema mille üle vaielda. No ju siis on Kaljul ambitsiooni olla Tallinna uhkus millalgi ka siin virisejate jaoks. Kui aga sellesse uhkuse teemasse süübida, siis Levadia on Eesti jalgpalli uhkus,aga mitte Tallinna oma. Seda puhtalt Eurosarjade tulemsute põhjal. Ei ole täheldanud, Tartlasena loomulikult, et Levadia teeks omalt poolt miskit, et inimestel tuleks pähe üldse Levadiat Tlna seostada (1-2 promoüritust aastas ei ole päris see). Fakt on see, et Tlna klubidest teeb Kalju ainsana tööd selle nimel, et linnakodanikud teaksid, et Tlnas on selline jalgpalliklubi nagu Kalju. Kas see teguviis on väärt praegu "Tlna uhkuse" tiitlit, seda ma ei tea. Aga mulle tundub, et ambitsioon olla selle tiitli vääriline on parem kui plaanitus ja visioonitus publiku osas mis on omane paljudele teistele klubidele.

            Kommentaar


              Poolajaks siis Kalju 0 - 3 taga

              Kommentaar


                Ei tea, kas mingit ametlikumat teadet ka teada võib kuskilt saada? Mäng peaks juba lõppema hakkama?

                Kommentaar


                  Lõppseis 0-5

                  Kommentaar


                    Lahti fännnid foorumis enne ja peale mängu http://futisforum2.org/index.php?topic=93312.0

                    Siit paistab, et kodumeeskonna puurilukk pidanuks punase saama.
                    Pakko muuten vielä kysyä, kun ekalla jaksolla tapahtui aika huvittava tilanne kun Leino sitten otti pitkän keskityksen maalivahdin alueen ulkopuolelta syliin, kun ilmeisesti jotenki ajatus pätki pahasti. Eikö tästä keltanen nyt vähintään pitäisi antaa? tosin tuomari nyt oli taattua lahden erotuomarikerhon laatua, että eipä ihmetyttänyt kun laput pysyivät visusti taskussa. Muutenkin ihan kujalla koko matsin seilasi. Noh hyvä, että on harrastuksia

                    Kommentaar


                      Vana teema, kuid ikkagi ei saa ma aru mõttest minna Soome nalja tegema meeskonnaga, kes pole veel valmis. Võiks ju mängida kodus nõrgematega. Eelmine aasta 2:8, seekord 0:5. Pole just meeldiv pilt, kui nii võtta. Ei näe isegi põhjust kahjurõõmustada, uskuge mind. Eriti Tallinna Uhkuse taustal.

                      Kommentaar


                        Nojah..See on igati positiivne, et Kaljul on ambitsiooni ja tahtmist olla Tallinna uhkus aga kuidagi ikkagi mage on saada 0-5 lahti meeskonna käest kes olgem ausad nüüd kah kõikse teravaim pliiats pole. Muidugi on tegemist treeningmänguga kus katsetatakse jne. aga kui mina oleks vastasmeeskonna pooldaja siis lausejupp "Tallinna Uhkus" oleks mul küll mõnusalt hammaste vahel. Võite küll vastu vaielda aga mingi linna uhkuseks olemisega kaasnevad ka teatud esinduskohustused. Ma olen täiesti kindel, et igas teises olukorras Kalju Lahtile siiski nii palju ei kaotaks.

                        Kommentaar


                          Vähemalt tegime meie kui "Tallinna uhkus" ära Baltimaade suurimale klubile

                          Treeningmängu järgi küll mitte midagi järeldama ei tasu hakata.. Katsetati väga palju mehi ja kuuldavasti polnud vastase väravad ka midagi erilist olnud.

                          Kommentaar


                            Nüüd ootaks lauset, et järgmine kord läheb paremini, mida ootama võib jäädagi

                            Aga jah, oma silmaga ei näinud, seega väga suuri järeldusi tegema ei hakka. Kuid miskit selline tulemus siiski näitab, potentsiaali peaks tiimis olema ning koos juba korralikult trennigi tehtud ja päris Barcelona kah vastu polnud.

                            Oleks huvitav koosseisu kah vaadata.

                            Kommentaar


                              Kes kurat on baltimaade suurim klubi? Ja millised on suurimaks olemise kriteeriumid?

                              Kommentaar


                                Haha, tegite ühe mängu ära ja nüüd kohe Tallinna uhkus. Ja vahetpole missugune need väravad olid, värav on värav ja teie lasite need sisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X