320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ülipõnev vastasseis igatahes. Muidugi tuleb võita! Tahaks ikka Euroopasse saada see aasta ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      või siis teravmeelne vihje sellele, et pange ometi viisakusest teiste vastu oma linkidele mingi üks-kaks lauset selgitust ka juurde. veits eespool on näiteks üks CD7 postitus heaks eskujuks, või see, mille Odras tegi.
      Panin ka viimasele pealkirja juurde

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Saare huumor?

        Kommentaar


          Läbi pisarate ja valu tähtede poole. Mis ei tape teeb tugevamaks. Edu Teeverile ja tervele Nõmme Kaljule!!!
          Karikaloos tegi küll huvitavad paarid Kindel et oli loosimine, mitte paari panemised?

          Kommentaar


            Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
            Kalju sai karika veerandfinaali vastaseks Flora. Eelmise aasta finaali kaotus tuleb tasa teha! Kuidas muidu kommenteerite loosi?
            Võib loosiga rahul olla. Kindlasti ka väga atraktiivne mäng publikule, usun, et tuleb palju inimesi jälgima ja meedia räägib sellest. Igati kasulik jalgpallile. Kindlasti saab ka mäng ise olema väga põnev
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Kallid unetud, öösel kell 04.45 kordus saatele "Mis toimub", kus osaleb ka Nõmme Kalju. Kes ei näinud, need pingutage silmi TV3-e ees.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Karikaloosist siis: http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=344

                Kommentaar


                  Smirre: http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=345

                  Kommentaar


                    Mis J.Novikovist saanud on ?

                    Kommentaar


                      Praegu peaks veel klubi otsima omale, Kaljus minu teada ei jätka

                      Kommentaar


                        Mis selle Smirre Narva laenamise idee on, ma hästi ei taipa. Kas see peaks tähendama, et Kalju soovib veel seda eelmisel hooajal väljakul surnud pensionäri enda ridadesse juulis tagasi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Mis selle Smirre Narva laenamise idee on, ma hästi ei taipa. Kas see peaks tähendama, et Kalju soovib veel seda eelmisel hooajal väljakul surnud pensionäri enda ridadesse juulis tagasi?
                          Ma kahtlustan, et teda ei õnnestunud maha müüa, sellepärast on laenul.
                          lol

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Mis selle Smirre Narva laenamise idee on, ma hästi ei taipa. Kas see peaks tähendama, et Kalju soovib veel seda eelmisel hooajal väljakul surnud pensionäri enda ridadesse juulis tagasi?
                            tead A.Kristi "11 neegripoisi".Narva mängib sama mängu,neil on praegu 9 mängijad 30 ja vanem,kui palju neid jääb mängu peale mängimist meie kustmurul kevadel - kes vastab .......ma ei usu et Narva maksis nende eest mingi üleminekutasu,ja Smirnov rentitud Kaljul selleks,et oleks mängijaid peale 4-5 mängu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas val Vaata postitust
                              tead A.Kristi "11 neegripoisi".Narva mängib sama mängu,neil on praegu 9 mängijad 30 ja vanem,kui palju neid jääb mängu peale mängimist meie kustmurul kevadel - kes vastab .......ma ei usu et Narva maksis nende eest mingi üleminekutasu,ja Smirnov rentitud Kaljul selleks,et oleks mängijaid peale 4-5 mängu.
                              Peaks vist ühe eesti keele kursuse läbima vms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AllanJ. Vaata postitust
                                Peaks vist ühe eesti keele kursuse läbima vms.
                                Nagu lugeda, siis tegu on noore vene inimesega ja selle kohta kirjutab isegi hästi. Rohkem sallivust
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X