320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõeline Aktivist

    Kommentaar


      See oli kokkuleppemäng. Kalju liigast välja :-)

      Kommentaar


        Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
        See oli kokkuleppemäng. Kalju liigast välja :-)
        Hoopis Paide liigast välja! Mängisid ju sihilikult käega karistusalas, mis lasi Kaljul ette minna. Nad oleks selle mängu ka kaotanud, aga õnneks Rauno Kööp oli aus mees väljakul ja lõi enne lõppu ikka ühe tagasi, et vähemalt viik oleks. See oli puhtalt Paide mäng.

        Mänguinspektorid seebiks!
        Piksenool
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Kusjuures ei teagi, kumb oleks parem uudis, kas mehed mängivad tahtlikult nii kehvalt või ongi lihtsalt nii pasad.

          Kuid nüüd väga pessimistlikult mõelda, siis praeguse 10 punkti asemel võiks vabalt ka 4 punkti olla ning võitleks tabeli viimastel ridadel. Kehvema õnne korral oleks võinud viimastel minutitel viigistada nii Viljandi kui ka Tartu, samuti oli suur vedamine, et Kuressaare vastu 3p saavutati.

          Kommentaar


            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
            Piltidega läks natuke tuksi, aga postitasin ikkagi oma uude blogisse pildi ja ülevaate eilsest aftekast aadressile piksenool.blogspot.com Oli vägev pidu. Kes teab, see teab!

            Saba nimel,
            Piksenool
            Ootan huviga uusi postitusi su blogi. Panen kohe bookmarkide alla. No olgem ausad, see Ühisgümnaasiumi tantsugrupi nali oli juba päris hea.
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Algselt postitas elBiD Vaata postitust
              Ootan huviga uusi postitusi su blogi. Panen kohe bookmarkide alla. No olgem ausad, see Ühisgümnaasiumi tantsugrupi nali oli juba päris hea.
              duubeldan...

              Kommentaar


                Huvitav kas tõesti ei olnud eestist võtta sellise tasemega mängijat nagu härra gomes? Niipalju kui mina olen jälginud meistriliigat on siin kordades paremaid mängijaid nõrgemates klubides keda saaks tuua kaljusse. Tõsiselt ka, selle ostuga on kalju juhtkond küll p....st saanud. Gomes ju hullem kui vitali! Palun ärge pange seda PÄNTAJALGA enam väljakule(selline mängija kuulub esiliigasse)!

                Kommentaar


                  selle vastu ei vaidle mitte ükski Kalju fänn, ma olen selles täiesti kindel...iseasi mida arvab juhtkond ja treenerid..

                  Kommentaar


                    Ausalt öeldes jäi mulle Brunost kohe kesine mulje, kui paljud teda Aastalõputurniiril kiitsid, aga mis mina ka tean, mõtlesin.

                    Kommentaar


                      Ei tahaks nagu olla taolisel hetkel väga pooldav seda satsi aga ütleks virisejatele kes kiruvad mehi, et pange järgmine aasta ise sats kokku ja tulgu mängima. Tahaks näha mis staarid te saaksite. Ja kui te teate kes nii head ja tasemel mängijad oleks kes Kaljusse sobiksid siis andge mulle ka teada. Huviga loeks ja vaataks kes on siis kaljule väärilised mängijad ja peatreener. Ja paluks ikka selliseid nimesid kes oleks nagu realsed mängijad.


                      Üks asi ikka, tooge Manust Berba ära, ta oleks paras kutt meil siin platsil jooksma.

                      Kui keegi solvus siis vabandan.
                      Et siis aktiivsust, tahan näha nimekirja kes sobiksid
                      Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Taniano Vaata postitust
                        Ei tahaks nagu olla taolisel hetkel väga pooldav seda satsi aga ütleks virisejatele kes kiruvad mehi, et pange järgmine aasta ise sats kokku ja tulgu mängima. Tahaks näha mis staarid te saaksite. Ja kui te teate kes nii head ja tasemel mängijad oleks kes Kaljusse sobiksid siis andge mulle ka teada. Huviga loeks ja vaataks kes on siis kaljule väärilised mängijad ja peatreener. Ja paluks ikka selliseid nimesid kes oleks nagu realsed mängijad.


                        Üks asi ikka, tooge Manust Berba ära, ta oleks paras kutt meil siin platsil jooksma.

                        Kui keegi solvus siis vabandan.
                        Et siis aktiivsust, tahan näha nimekirja kes sobiksid
                        Pole küll ühtegi Kalju mängu näinud kuid lugedes seda juttu siin foorumis tundub ,et need mehed mitte pole palgatud vaid on ise endale koha ostnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Taniano Vaata postitust
                          Ei tahaks nagu olla taolisel hetkel väga pooldav seda satsi aga ütleks virisejatele kes kiruvad mehi, et pange järgmine aasta ise sats kokku ja tulgu mängima. Tahaks näha mis staarid te saaksite. Ja kui te teate kes nii head ja tasemel mängijad oleks kes Kaljusse sobiksid siis andge mulle ka teada. Huviga loeks ja vaataks kes on siis kaljule väärilised mängijad ja peatreener. Ja paluks ikka selliseid nimesid kes oleks nagu realsed mängijad.


                          Üks asi ikka, tooge Manust Berba ära, ta oleks paras kutt meil siin platsil jooksma.

                          Kui keegi solvus siis vabandan.
                          Et siis aktiivsust, tahan näha nimekirja kes sobiksid
                          Siit foorumist saaks kindlasti väga hea satsi kokku panna kui kalju juhtkond on nõus loovutama oma ml koha.Ka treeniriks sobiks vähemalt iga teine. Eestist polegi ju kedagi pakkuda kuna härra Tehva sõnul on Eesi passiga mängijate limiit täis.Kes teab see teab

                          Kommentaar


                            Haha, tundub et täna saadi veel lisaks U19 koondiselt 2:0.

                            Eks varsti kuuleb ka koosseisudest, aga aina paremaks tundub minevat.

                            Kommentaar




                              Peagi saab koosseisud ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Haha, tundub et täna saadi veel lisaks U19 koondiselt 2:0.

                                Eks varsti kuuleb ka koosseisudest, aga aina paremaks tundub minevat.
                                Ehk näitab hoopis noorte poiste tugevust?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X