320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tõesti -.- kurb aga tõsiasi. Kahju on sellest ka, et klubi pole ka mitte midagi teinud, et neid vanu fänne tagasi kutsuda mängudele + panna praegused fännama ( nii palju kui neidki on )

    Kommentaar


      No inimesi ju on, aga mõned eelistavad vaikust ja karjuvad mõnele hääletegijale kohe "jää vait idikas" ja mida iganes.
      Praegu polegi klubi tegemises niivõrd asi.

      Kommentaar


        Naljakas ja samas kurb on tõesti lugeda, mis siin fännide kohta räägitakse. Ei tea kui palju on tõtt kui palju valet aga tegelt ei ole hetkel tabeliseis nii halb mis peaks fänne minema ajama. See meeskond tõesti ei suuda mängida hetkel esikohale aga kui suvisel ülemineku aknal teha paar tarka ostu või meelitust võiks ju saada küll veel selle meeskonna esikolmikusse. Muidugi võiks saada ju rahva kah kuidagi tagasi staadionile , sest see on ikka kole mis kole kui klubide pealtvaatajate arvud on umbes 150 ringis.
        Isiklikult pole kalju mängule piletit ostnud sellepärast , et 75 krooni on ilmselgelt liiga palju, seda oleks isegi levadia-flora eest , hetkel eesti jalgpallis. liiga palju.

        Kommentaar


          Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
          Sa teeksid kõigile teene kui mõnda teist klubi toetaksid.Kõigil on sinust kopa ees juba ammu.
          Sul isiklik vaen tema vastu? Ma ei soovitaks küll kohe nii karmilt nõelata, poisil on vähemalt seal üleval pool rohkem mõtteis ja tarkusi kui sul, ma julgen väita.

          Kommentaar


            Soovitus fännidele, ärge laske klubijuhtidel seda kõike ära rikkuda, tehke ise tööd, värvake uusi fänne ning alustage valgelt lehelt, sõltumata klubist.

            Oleks iseenesest kurb kui osad inimesed on näinud tohutut vaeva ning sellel nii kergelt lastakse välja suraa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              No inimesi ju on, aga mõned eelistavad vaikust ja karjuvad mõnele hääletegijale kohe "jää vait idikas" ja mida iganes.
              Praegu polegi klubi tegemises niivõrd asi.
              jamh, inimesi on, kui nii võib öelda. Kuid kui võrrelda eelmise hooajaga, eriti hooaja esimese poolega, siis on ikkagi väga väheks neid jäänud.

              Kommentaar


                Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                jamh, inimesi on, kui nii võib öelda. Kuid kui võrrelda eelmise hooajaga, eriti hooaja esimese poolega, siis on ikkagi väga väheks neid jäänud.
                eks see paari inimese töö oli, et see rahvas häält tegi, nüüd neid enam ju fännide ees otsas pole.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                  Sa teeksid kõigile teene kui mõnda teist klubi toetaksid.Kõigil on sinust kopa ees juba ammu.
                  Kle, mees, suht ülbe oled ikka. Väga kurb on näha, et kunagine meeskonna suurim fänn julges midagi negatiivset pajatada ja kohe hakati teda maatasa tegema . Ja Mihkel, sa üldse tead, mis töö tegi ära Mario hooajal, kui Kalju oli alles esiliigas ja hakkas MLi tõusma. Ma usun, et ei tea, sind polnud siis veel staadionilgi arvatavasti, aga fucking tänu temale üldse Kalju fänlus tekkis ja nagu näha, koos temaga see ka kaob - kurb, aga tõsi. Mees käis järjepanu ringi ja ajas oma tuttavaid/sõpru ja ka võõraid fännideks. Kas sina oleksid midagi sellist teinud? Kahtlen sügavalt. Igatahes ei viitsi sappi pritsida rohkem ja minul, kui fännil, on igal juhul tuline kahju, et meie niigi nõrgas fännikultuuris keegi pildilt kaob nii kergekäeliselt. Muide, 5+ sellele perekonnale, kes Kaljut mängu lõpupoole toetas

                  Kommentaar


                    MihkelHK arvan samuti,et sa võiksid natuke enda ütlemistega tagasi tõmmata, selline asi,et kao minema jne on ebanormaalne. Romario teab mida räägib erinevalt sinust. Seda juttu, et ükskord vajuta laiali ja Diktatuuri all te ei jõua kuskile sai siin juba Eelmine ja üleeelmine hooaeg räägitud, kuid siis naerdi näkku, nüüd siis saadeti Fännide üks eestvedaja klubi juhtkonna poolt perse, ning mees sai lõpuks aru mis tegelikult seal toimub ja julgeb seda ka öelda. Nagu ta ükskord siin foorumis mainis, siis tal on päris palju Kalju kohta öelda meediasse, mis ei oleks just kõige positiivsem, kuid pole seda siiani teinud. Imestan lausa,et pole teinud kui sääraselt näkku sülitatakse. See jutt,et elustage iseseisvalt on õige. Igastahes Romario jõudu ja jaksu sulle, ning loodan, et kõik saab veel siiski korda.[ Kuigi see on vähe usutav ]
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Respect Mariole ka mõne Tammeka fänni poolt! Just nii peabki krt. Mingi krdi m...mihkel võix tõesti oma pasti koomale tõmmata. Mario! Kas 15ndal Walterit võtame? ;-)))

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                        Respect Mariole ka mõne Tammeka fänni poolt! Just nii peabki krt. Mingi krdi m...mihkel võix tõesti oma pasti koomale tõmmata. Mario! Kas 15ndal Walterit võtame? ;-)))
                        Loomulikult võtame, traditsioone tuleb jätkata

                        Aga rõõm on just see, et eelkõige mõistavad mind teiste klubide fännid (Kuressaare, Flora, Tammeka). Sesmõttes ega Kalju klubijuhid jalgpalliäri nvn ei mõista, rääkimata siis fännikultuuri edendamisest vmt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                          Kle, mees, suht ülbe oled ikka. Väga kurb on näha, et kunagine meeskonna suurim fänn julges midagi negatiivset pajatada ja kohe hakati teda maatasa tegema . Ja Mihkel, sa üldse tead, mis töö tegi ära Mario hooajal, kui Kalju oli alles esiliigas ja hakkas MLi tõusma. Ma usun, et ei tea, sind polnud siis veel staadionilgi arvatavasti, aga fucking tänu temale üldse Kalju fänlus tekkis ja nagu näha, koos temaga see ka kaob - kurb, aga tõsi.
                          Mina olin siis staadionil ja mina tean mida ta tegi. Samas mina olen see põhi roosade prillide kandja vist ka. Näen et klubi paneb black-i ja näen et asju võidaks paremini teha, aga ei näe põhjust miks peaks koguaeg mingit paska suust välja ajama. No tõesti ei jõua Mario juttu enam kuulata. Ma ei nõustu poole sellega samas ka, niiet minu jaoks on see valus seda lugeda kuidas tark poiss ei saa aru et sama mis ta tegi 2 aastat tagasi, teeb ta praegu vastupidiselt. Ehk siis lõhub selle sama klubi fänlust sama hästi kui ta 2-3 aastat tagasi seda ehitas. Ma ei tea nüüd jalkast midagi nii palju, aga seda ma tean et midagi positiivset su jutt praegu küll ei tee.

                          Mario ei olnud üksi seal staadionil kui Kalju veel esiliigas mängis. Seal oli neid inimesi veel. Nii mõndagi neist näen ma ikka veel tribüünidel. See et sa kõigi fännidega hästi läbi saad ja et sa nii taibukas jalka teemas oled, ei tähenda et sinu sõna kuld on. Kohati ootan siin trolli piksenoole postitusi rohkem kui sinu omi (mida on vähemaks jäänud - ütleb juba midagigi).

                          Kommentaar


                            Error

                            Kommentaar


                              Hey!

                              Thank you for shearing this information with us!
                              Does Michel Ghanno play in Syrianska too?

                              Kommentaar


                                Error

                                Kommentaar

                                Working...
                                X